Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 69 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast
Results 281 to 300 of 1367

Thread: The Last of Us: Part II / Remastered

  1. #281 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La noi vor aparea cu ~1 luna inaintea aparitie jocului si putem sa multumim Sony Romania pentru asta. Presupun ca va fi vorba de o cantitate mega limitata, ca deh, tara de mana a 15a.

  2. #282 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ^Cantitate mega redusa pentru fanii care chiar isi doresc editia de colectie. Dar sunt sigur ca au cateva bucati rezervate pentru influenceri de mana a 15a, care habar nu au ce reprezinta jocul asta.

  3. #283 SP
    Member lilmonkey's Avatar
    Quote Originally Posted by wssfan View Post
    Hello!

    Oare unde pot gasi Collectors Edition prin apropriere? (europa hopefully care sa livreze in RO)

    Sau stie cineva daca vor aparea si pe la noi? (altex/media galaxy, emag). E must have editia asta si nu o gasesc nicaieri.

    Thanks in advance
    eu am dat preorder de pe amazon.de acum cateva luni. poti sa iti pui watch la editie si te anunta daca revine in stoc, stiu ca mai fost disponibila cel putin o data dupa ce se epuizase initial.

  4. #284 SP
    Junior Member wssfan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La noi vor aparea cu ~1 luna inaintea aparitie jocului si putem sa multumim Sony Romania pentru asta. Presupun ca va fi vorba de o cantitate mega limitata, ca deh, tara de mana a 15a.
    Stii din surse sigure ca vor fi si la noi? Nu de alta, dar n-as vrea sa raman pe tusa Mersi de info!

    ---------- Post added 19-02-2020 at 22:33 ----------

    Quote Originally Posted by lilmonkey View Post
    eu am dat preorder de pe amazon.de acum cateva luni. poti sa iti pui watch la editie si te anunta daca revine in stoc, stiu ca mai fost disponibila cel putin o data dupa ce se epuizase initial.
    Am pus deja watch dar n-am primit inca nici o veste. Am cautat si alte alternative prin UK dar peste tot pare sa fie out of stock

    Last resort ar fi sa-l iau din US dar sper sa nu ajung la asta

  5. #285 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by wssfan View Post
    Stii din surse sigure ca vor fi si la noi? Nu de alta, dar n-as vrea sa raman pe tusa Mersi de info![COLOR="Silver"]
    Da. E produs Sony, asa ca nu ramanem pe dinafara. Il vedem prin Aprilie la precomanda

  6. #286 SP
    Junior Member cartus's Avatar

  7. #287 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Este literally acelasi video de la E3 2018. Nici macar nu este jucat nou in aceiasi zona, este efectiv acelasi video

  8. #288 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Unele scene nu le-am vazut pana azi, credeam ca e nou. Au zis zilele trecute ca vor lasa cativa jucatori sa joace un demo nou si am zis ca e asta.

  9. #289 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Au zis ca vor avea hand on demo la PAX, dar au anuntat aseara Sony ca nu se vor mai prezenta (nici ei si nici ND cu demo-ul) din cauza coronavirus.

  10. #290 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pentru cine este interesat, mi se pare bun pretul (statueta de 50 euro) - The Last of Us Part II PVC Statue Ellie with Bow 20 cm

    Eu am facut precomanda. Am dat avans 75 lei si restu in august cand il primesc

    Cu siguranta pretul va fi mai mare dupa lansare.

  11. #291 SP
    Junior Member wssfan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pentru cine este interesat, mi se pare bun pretul (statueta de 50 euro) - The Last of Us Part II PVC Statue Ellie with Bow 20 cm

    Eu am facut precomanda. Am dat avans 75 lei si restu in august cand il primesc

    Cu siguranta pretul va fi mai mare dupa lansare.
    Damn, ce bine arata - might get it too. E reliable site-ul, I'm just curious

  12. #292 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da. Am zeci de statuete luate de la ei, inclusiv cu precomenzi. Iar la precomenzi, au preturi mai mici, de regula, cu 30-50 lei.

  13. #293 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Mai ieftin decat Ventum gasim undeva jocul in Romania?

  14. #294 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Poate intereseaza pe cineva: The Last of Us Part II Special Edition 70.77€ | shopto
    Attached Images Attached Images 300227_special_edition.jpg

  15. #295 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  16. #296 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ati postat amandoi in acelasi timp asa ca am sters eu o postare.

    Intr-adevar, o veste excelenta. O idee mult mai buna decat cea de a face un singur film, chiar si de 2-3h. Iar implicarea lui Neil imi da sperante

    Sa vedem pe cine vor alege sa-i joace, iar prin faptul ca este mini serie si nu film, ma astept sa vad ceva actori mai necunoscuti, dar buni (poate si fani al jocului), decat sa fie cineva luat doar pentru nume, care e posibil sa nu faca un rol prea bun.

  17. #297 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu prea are importanță cine joacă dacă scenariul și regizorul fac treabă o să iasă un film bun, am încredere și în cei de la HBO știu cu ce se mănâncă industria asta.

  18. #298 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  19. #299 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    The Last of Us: Coronavirus

  20. #300 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    http://kotaku.com/as-naughty-dog-cru...per-1842289962

    Nu cred ca e cineva atat de naiv incat sa creada ca in spatele unor astfel de jocuri nu se afla un munte de sacrificii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 69 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 65 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Last of Us Remastered (Remaster) By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 823 Last Post: 27-06-2020, 09:15
  2. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By appL3ZOR in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 11:02
  3. Vand/Schimb The Last of Us Remastered (Bucuresti) By Zuluf in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 21-03-2018, 20:01
  4. Cumpar The Last of Us Remastered PS4 By Ownzy in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 08-11-2017, 16:36
  5. Replies: 0 Last Post: 10-06-2014, 06:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts