Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 18 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 352

Thread: Days Gone

  1. #141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aia e editia de colectie. Dar jocul pare a fi disponibil. Dar am avut drum mai devreme prin MG Park Lake si nu era la raft iar cine era pe raion nu stia nimic de joc (logic )

  2. #142 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Da, scuze, eu la CE ma uitasem de dimineata

  3. #143 SP
    Member mladin86's Avatar
    standard si SE sunt in magazine doar CE e exclusiv online.

  4. #144 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  5. #145 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am butonat vreo 2h jocul și este fain, am ales să joc pe Hard dar nu mi-se pare așa greu, până acum nu am murit deloc și zombie încerc să îi omor prin surprindere, inamicii în schimb mi se par cam greu de omorât am tras de câteva ori pana să omor un om. Are cam tot ce trebuie.

  6. #146 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    IGN din țări diferite, Murica rulzzz

  7. #147 SP
    Member westy9009's Avatar
    a inceput sa imi placa vorbele lui Codrin - printr'e primele Review'uri facute pe RO - si gata il iau ... m'au cam speriat astia de la IGN
    https://cavaleria.ro/gaming/video-ce...-joc-din-2019/

  8. #148 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Foarte slab reviewul de mai sus. Un amalgam de superlative aruncate pe stilul știrilor mondene care ne invadează media în ultimii ani.

    În altă ordine de idei, ceva noutăți cu CE de la Emag?

  9. #149 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Nimic.. si eu am tot asteptat sa primesc sms ceva...

  10. #150 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Nimic.. si eu am tot asteptat sa primesc sms ceva...
    Cei din Bucuresti il primesc astazi, cei din provincie pe 30 aprilie sau 1 mai. Eu am rezervat in MG din orasul vecin si merg personal sa il ridic. Aceasta era ultima precomanda facuta ever! Am mai multe sanse daca rezerv in magazin la lansare.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #151 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Cei din Bucuresti il primesc astazi, cei din provincie pe 30 aprilie sau 1 mai. Eu am rezervat in MG din orasul vecin si merg personal sa il ridic. Aceasta era ultima precomanda facuta ever! Am mai multe sanse daca rezerv in magazin la lansare.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    eu am tren la 16:25 catre provincie si trebuie sa ma rog de un amic sa il ridice...well, il ating peste o saptamana

  12. #152 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cum e gameplay-ul la shooting? Am tot vazut ca e cam cel mai slab aspect la jocul asta si e cam inutil, mai bun e melee, si pe langa asta tot trebuie sa ai grija de motor, ( pe la sfarsit o sa tot primesti resurse deci nu va fi o problema).

  13. #153 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Tocmai ce am ridicat Specisl Edition din Emag Titan. NU așteptați mesaj de confirmare pentru că nu o sa il primiti; la casa nu mi-au gasiy comanda nici cu nr de inregistrate nici in contul lor (charvdaca din aplicatie mie imi aparea) tr neapărat să le specificati data in care sa inrwgistrat precomanda, deoarece este foarte veche (30 ianuarie) si sistemul lor crede ca, comanda a fost anulată...... foarte ciudată treaba.
    Din pacate cutia este in poloneza/ceha/ungureste. Asta e ������������

  14. #154 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Cei din Bucuresti il primesc astazi, cei din provincie pe 30 aprilie sau 1 mai.
    In Constanta a ajuns astazi, cumparat de la MediaGalaxy si livrat de curier acum 1 ora, versiunea standard.

    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Eu am rezervat in MG din orasul vecin si merg personal sa il ridic
    De unde esti si care este orasul vecin?
    Intreb de curiozitate, pentru ca aseara am fost personal intr-un magazin din Constanta si daca ii intrebai de curiozitate de Days Gone nu auzisera. Sunt curios daca au mintit si aveau 'in spate' jocul sau chiar nu exista pe raft astazi.

  15. #155 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

    Days Gone

    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    In Constanta a ajuns astazi, cumparat de la MediaGalaxy si livrat de curier acum 1 ora, versiunea standard.


    De unde esti si care este orasul vecin?
    Intreb de curiozitate, pentru ca aseara am fost personal intr-un magazin din Constanta si daca ii intrebai de curiozitate de Days Gone nu auzisera. Sunt curios daca au mintit si aveau 'in spate' jocul sau chiar nu exista pe raft astazi.
    Sunt din Tarnaveni, iar orasul vecin este Targu-Mures. Mi-au si confirmat rezervarea.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #156 SP
    Member SeCeX's Avatar
    A reusit cineva sa ia CE din showroom emag?

  17. #157 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu l-am luat pe la 12:30 din showroom Titan

  18. #158 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  19. #159 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Ceva pareri despre joc? E dracul asa negru cum zice mass-media?

  20. #160 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu. E un joc foarte bun, mult peste medie.

    Are si mici probleme tehnice dar nimic deranjant.

    Arata foarte bine, chiar si pe base PS4, chiar daca loading times-urile sunt putin mai mari.
    Ma duce cu gandul la The Last of Us Part 2 (dpdv grafic).

    Ca gameplay, e ceva gen RDR2, iar partea de stealth mi se pare foarte bine facuta si trebuie sa stai si sa asculti, urmaresti si sa te gandesti foarte bine inainte sa ataci un camp.

    Si sincer, partea de world traversal, cu motoru, mi se pare foarte bine facuta, astfel incat sa nu consider asta o corvoada si sa ma fava sa folosesc fast travel.

    Ca minusuri notabile pana acum, inafata de loading inainte si dupa cinematica (1-2s cred) as mai nota faptul ca nu simti ca este intr-adevar un open world, pentru ca sunt multe zone in care nu poti ajunge pentru ca au fost pusi bolovani dar si faptul ca harta pare destul de micuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 18 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. Everybody's Gone to the Rapture By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 54 Last Post: 16-11-2016, 17:24
  2. Gone Home By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2016, 19:19
  3. Blueray gone bad problema comuna PS3 ??? By XXsalau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 05-02-2012, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts