Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 83 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast
Results 861 to 880 of 1659

Thread: Clubul Xbox One X

  1. #861 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Inseamna ca le-am incurcat cu data de lansare, luand de la Altex 7 noiembrie si tariful Emag.. Atunci sa mai asteptam 2 saptamani zic

  2. #862 SP
    Member VictusG's Avatar
    Am sunat si eu in Italia ca am pe cineva acolo, si au in stoc si Project Scorpio Edition doar pentru cei care au facut precomenzi...pentru cei interesati la Gamestop.it au editia standard in stock daca aveti pe cineva acolo, eu nu stiu cu intarzierile astea cred ca o sa astept ceva bundle sau nu stiu.......ma mai gandesc

  3. #863 SP
    Member eastbason's Avatar
    Deci sa inteleg ca nu primim nimic azi. Si nici in viitorul apropiat?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  4. #864 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Absolut penibil tot ce se intampla cu aceste precomenzi. Care e ideea conceptului de PREcomanda pana la urma? Ca primim produsul cu nu stiu cate saptamani intarzaiere? fmm

  5. #865 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Absolut penibil tot ce se intampla cu aceste precomenzi. Care e ideea conceptului de PREcomanda pana la urma? Ca primim produsul cu nu stiu cate saptamani intarzaiere? fmm
    Asta se intampla in general in tarile “provinciale”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #866 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Rasko, ia de pe olx la 50kk. La banii tai te mai uiti la 30kk in plus?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #867 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu nu am posibilitatea sa sun, dar cei de la emag nu au venit cu niciun raspuns? Cat asteptam?

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  8. #868 SP
    Member VictusG's Avatar

  9. #869 SP
    Junior Member cristimunte's Avatar
    Vezi sa nu ii dea nimeni 50,nu cred ca ia nici 30

  10. #870 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Emag telefonic a zis ca nu au detalii cand ajunge in depozit

    Sent from my C6603 using Tapatalk

  11. #871 SP
    Junior Member Cristache CdinT's Avatar
    Am sunat si eu la emag. Poate se misca mai repede sau macar ne invrednicesc cu un raspuns daca ii batem mai multi la cap pe acelasi subiect.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #872 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu au cu ce sa se miste mai repede daca nu au primit nicio bucata. Pana nu le vin consolele de la furnizor, nu le vor putea trimite la noi.

  13. #873 SP
    Member eastbason's Avatar
    Pai macar sa spuna cand le primesc. Nu conteaza cand e, doar sa dea o data!

    Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

  14. #874 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu au ce sa spuna, pentru ca nu stiu nici ei.

    Treaba sta in felul urmator. Stiti cu totii ca la noi in tara nu se lanseaza oficial. Asa ca magazinele astea mari incearca sa-l achizitioneze prin diversi furnizori care au promis initial X numar de console. La eMag din ce stiu, au fost promisiuni cu X si Y nr de console initiale, de la 2 furnizori.

    Unu din ei a dat inapoi, pe motiv ca nu exista stoc, asa ca a ramas doar unu din ei. Deci din start, stocul s-a injumatatit. Acum, acest X furnizor asteapta sa gaseasca undeva X bucati (chiar daca nu la fel de multe cate a promis initial) pentru a le achizitiona de acolo si a le livra eMag-lui.

    Din moment ce nu prea exista stocuri nicaieri si pana la urmatoarea transa livrata de Microsoft catre tarile "oficiale", eMag and co nu prea au ce face si nu prea pot promite mare lucru.

    Asa ca nu ramane decat sa asteptam. Eu sunt tot pe lista de asteptare, platind in avans un produs pe care nu-l am in ziua lansarii, dar cumva, inteleg ca este peste puterile lor si ca daca e sa blamam pe cineva, Microsoft este acea "persoana" si nu eMag sau Altex. Nu in cazul asta.

    Initial stiam de 2-3 zile de intarziere, dar nu se stie daca se pot respecta aceste date, in situatia de fata.

    LE: in other news, exact ce ziceam ca se va intamplat - Microsoft teases Xbox game streaming within three years

  15. #875 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    nu stiu ce v au zis voua dar eu am sunat azi la emag si mi au zis ca primesc astazi lotul si ca pe miercuri/joi/vineri s ar putea sa imi ajunga consola

  16. #876 SP
    Senior Member nina's Avatar
    probabil ai fost printre primii care au facut precomanda din vara,eu unul am facut-o la sfarsitul lui septembrie asa ca nu cred ca sunt printre primii sub nici o forma

  17. #877 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Am fost sunat de emag si au zis ca intra pe stoc pe 20 noiembrie urmand sa o ridic dupa confirmare .

  18. #878 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Quote Originally Posted by catalinvalentin View Post
    Am fost sunat de emag si au zis ca intra pe stoc pe 20 noiembrie urmand sa o ridic dupa confirmare .
    FFS cand ai facut precomanda la ea?

  19. #879 SP
    Junior Member catalinvalentin's Avatar
    Pe 26 Septembrie cu codul acela de reducere.

  20. #880 SP
    Junior Member frostyrca's Avatar
    Ok, poate fac asta pentru cei care au avut reducere in ideea sa isi anuleze comenzile. 11 octombrie inca nu am fost sunat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 44 of 83 FirstFirst ... 34 42 43 44 45 46 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  3. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts