Ti-am dat add :) . O sa mai intru cateodata deci poate o sa jucam.
Printable View
Ti-am dat add :) . O sa mai intru cateodata deci poate o sa jucam.
Deci Ranked e haos total. Sunt prea multi care nu pricep ce trebuie sa faci. Ii vezi cum se plimba prin harta fara sa captureze zonele.:wall: Am ajuns la B- si mai stau cateva zile pana lumea invata.
Voi ati reusiti sa downloadati DLC-urile acelea free care s-au lansat intre timp?
Eu nu gasesc nimic pe eshop si nici nu-mi apare vreun patch sa instalez.
S-au instalat automat la mine peste noapte.
Edit: A fost anuntat primul Splat Fest pe 14.06 (24h de la ora 12 noaptea la noi daca nu ma insel).
https://pbs.twimg.com/media/CHIgGRBWcAApDKH.jpgQuote:
New stage incoming! Kelp Dome arrives tomorrow morning! #Splatoon
La ora 5 dimineata va fi lansata harta noua.
Azi dimineata am reusit sa ajung la A- in Ranked. Voi ce level sunteti?
Arma noua de maine dimineata ora 5.
Ma bag si eu la un joc weekendul asta. Nu prea am avut timp sa stau de el.
Squid Invasion: Nintendo’s Splatoon Game for Wii U Crosses 1 Million in Sales:
Quote:
Nintendo has hauled up its nets, tallied its catch and crossed another milestone. Sales of Splatoon, the new squid-based game for Nintendo’s Wii U home console, have crossed 1 million worldwide, according to Nintendo’s internal figures. That figure includes more than 476,000 physical and digital units sold in the Americas, more than 368,000 sold in Japan, more than 230,000 sold in Europe and an additional 20,000 sold in Australia and New Zealand.
Tower Control e disponibil in Ranked.
https://pbs.twimg.com/media/CI5ZgADUsAAzmn_.jpg
Am jucat azi dimineata, e distractiv. Am reusit sa fac 99 de puncte in A+ - deci max. level. Sa vedem daca pot sa raman acolo :-?
Mai sunt 11 ore de Splat Fest daca nu ma insel. Rock sau Pop?
https://d3esbfg30x759i.cloudfront.ne...77whwzIo_aUkbd
#TeamRock
Dupa multe injuratori si ore pierdute, am ajuns la S rank.
Splatoon s-a vandut in 4 milioane de exemplare, peste Bloodborne si Halo 5. #NintendoExclusive B-)
link? daca se poate si cu vanzarile celorlalte 2 jocuri . no trolling doar curios .
Nintendo Million Sellers
Bloodborne Expansion The Old Hunters Out November 24th – PlayStation.Blog
Splatoon o sa treaca probabil de Smash, 3D World si Nintendo Land. Doar in Japonia vinde peste 10.000 bucati pe saptamana. Ma gandesc ca intr-un final o sa devina al doilea cel mai bun joc vandut dupa Mario Kart 8.
joc si eu mi ar placea sa joc cu ceva cunoscuti
Se mai merita acum Splatoon? Ma gandesc sa mi-l iau acum, sa iau sh sau brand new?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Se merita! Eu chiar as vrea sa facem un team romanesc...
Poate putem participa la ceva qualifiers.
https://www.facebook.com/Nintendo/vi...7543487663431/