Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 274

Thread: The Legend of Zelda Breath of the Wild

  1. #61 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    O premiera in gaming e ca avem lupte AI contra AI atunci cand cel ce te vaneaza calca pe coada un alt animal Se spune ca au avut o echipa de programatori care a lucrat doar la simularea comportamentului animalelor.
    sper ca glumesti cu asta, daca nu, arata ca nu joci nici-un joc, pentru ca daca ai juca ai stii ca in far cry-urile rencete animalele se bat intre ele cand se intalnesc, poti sa arunci carne si atragi jaguari sa atace inamicii etc. si daca vrei ceva si mai si, in witcher 3 ai grupuri de banditi pe care poti sa le elimini sau poti sa faci questul din zona aia si pentru ca tu ca witcher ai eliminant monstrii, garzile se pot intoarce si elimina ei banditii si tu poti sa te uiti la ei cum se bat, poti sa intervii etc.
    eu zic sa va mai linistiti astia cu zelda ca va da clasa witcher 3 de nu va mai vedeti

  2. #62 SP
    Member xenocid's Avatar
    Quote Originally Posted by AGKill0 View Post
    eu zic sa va mai linistiti astia cu zelda ca va da clasa witcher 3 de nu va mai vedeti
    Pentru ca automobile vs. Studio Ghibli

  3. #63 SP
    Junior Member Chr0m3's Avatar
    Bine ca nu le da clasa Witcher 3 celor cu Zelda cum dai tu clasa limbii romane, ca ar fi vai si-amar. De curiozitate, de ce orice joc care tinde catusi de putin spre RPG este comparat cu Witcher, o fi vreun etalon sau ceva Witcher? Am vazut ca Dark Souls, Final Fantasy XV, iar acum si Zelda BotW sunt comparate cu Witcher, in conditiile in care nu au nici o legatura intre ele.

    Observ ca toata lumea arata previews din Breath of the Wild, versiunea de Switch, dar n-am vazut nimic despre Wii U. Nu au trimis cei de la Nintendo review copies decat pentru Switch?

  4. #64 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^ Chill dude, omul nu are de unde sa știe de SF-uri din astea, Witcher si Farcry nu au ajuns si pe consolele Nintendo. Nu e vina lui, ci a developerilor lenesi care nu au optimizat jocurile si pentru hardware mai slab decât PS4 si Xbox One ignorând astfel un install base gigantic.

    Lăsând gluma la o parte, nu cred ca poti compara Zelda cu Witcher 3, sunt jocuri diferite menite sa stimuleze jucătorul in feluri diferite.

  5. #65 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu am avut mereu o nedumerire. Link, este băiat sau fată?
    Nu vreau să pară o glumă. Sunt chiar curios.

  6. #66 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Link este baiat ... gizz babulule m-ai rupt cu intrebarea asta ( https://zeldawiki.org/Link )

    Na poftim .. ->

  7. #67 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Dumnezeule, ce clipuri scoteau cei de la GameTrailers pe vremuri! Pacat ca internetii au devenit din ce in ce mai prosti (exemplul perfect fiind postarea #61) si site-ul nu a mai avut destul trafic, deoarece clipurile Timeline, impreuna cu Retrospectivele, erau lucruri cu adevarat extraordinare.

  8. #68 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Damiani mai face retrospective pe Easy Allies, poate scoate si un update la cea de la Zelda.

  9. #69 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    gametrailers - retrospective si timeline
    1up - podcasturile (retronauts) (fostul EGM)

    Chestii de unde ai ceva cu adevarat interesant de invatat, oameni care au facut research, s-au plimbat in toata lumea pentru a produce knowledge si calitate, chiar au scris si carti unii dintre ei - din pacate media scris s-a dus dracu odata cu aparitia "news-flash" ului si foarte putini au supravietuit (eu si acum cumpar retrogamer magasine produs de Future media, de asemeni incerc sa cumpar si alte publicatii doar pentru ca doresc sa ii sustin chiar daca presupune sa platesc de 2-3 ori pretul, datorita locatiei - Future media sunt din UK)

  10. #70 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Damn pirates...
    Attached Images Attached Images damn-pirates.png

  11. #71 SP
    Member Leni's Avatar
    Am dat si eu precomanda, n-am mai rezistat sper sa-l si primesc.

  12. #72 SP
    Member xenocid's Avatar
    Review Famitsu:

    The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch) – 10/10/10/10 [40/40]

  13. #73 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Era obligatoriu, naiba.

  14. #74 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Au venit si amiibo-urile
    Attached Images Attached Images img_0401.jpg img_0400.jpg img_0399.jpg img_0398.jpg img_0397.jpg

  15. #75 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    DAR DE UNDE?!

  16. #76 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Precomanda de la MG.

  17. #77 SP
    Senior Member solecon's Avatar

  18. #78 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Cat de usor se va alege GOTY pe anul acesta .

  19. #79 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu cred ca o sa ia premiul GotY, daca apare RDR2, m-am lămurit cum au început sa dea ăștia premiile, ca la Oscar...alte interese.

  20. #80 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Are 98/100 pe metacritic. Trebuie sa fiu puternic si sa ma abtin de la Switch, dar jocul asta pare a fi tot ce speram sa fie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 14 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 29-11-2011, 23:57
  2. Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 09:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts