Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 161

Thread: Amiibo

  1. #21 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Mda, imi este frica sa ma bag la somn ca poate pierd ceva

  2. #22 SP
    Member n0madgamer's Avatar


    Azi e sarbatoare, poate maine un pre-order ceva.

  3. #23 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Da, am ajuns sa-mi doresc sa se termine odata weekendul, sa inceapa saptamana... and that's just f*cked up

  4. #24 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    You guys are crazy ... Dar va rog sa postati aici cand incep sa apara Yoshi Yarn Amiibos, trebuie sa-mi iau si eu unul de ala .

  5. #25 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    E Splatoon LE la francezi gogogogo

    http://www.amazon.fr/Nintendo-Splato...rhf_dp_p_img_1

    L.E.: Sunt toate la francezi!

  6. #26 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Facut si eu pre-order, e posibil oare sa fie jocul doar in Franceza? Ma gandesc sa comand si Captain Toad tot de la ei dar nu scrie nimic de language ...

  7. #27 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    De obicei, editiile de colectie au cutiile multi-language. La Captain Toad s-ar putea sa fie coperta in franceza, dar jocul in sine o sa fie in mai multe limbi. Btw, e si Yoshi LE

    Yoshi's Woolly World + Amiibo - Yoshi: Amazon.fr: Jeux vid�o

  8. #28 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Awesome, thanks .
    I went a little crazy this time .

    Daca ati mai comandat jocuri Nintendo de pe amazon.fr, nu stiti daca e posibil sa fie doar in franceza?
    Attached Images Attached Images kgbtblt.png

  9. #29 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Am luat Splatoon LE + cei 2 amiibo si Yoshi LE. Pot sa dorm linstit acum. Nu stiu daca sa raman la Amazon FR sau DE pentru Yoshi.

    Link cu mai multe produse: http://www.amazon.fr/s/ref=sr_st_dat...date-desc-rank

  10. #30 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Eu pentru Yoshi raman la nemti, ca au avut si celelalte doua figurine, dar pentru chestiile din mai, francezii sunt de baza. Chiar nu ma asteptam sa intre azi ceva, dar se pare ca amiibo nu tin cont de Dumnezeu . Acum sper doar sa nu anuleze comenzile, ca parca le tin prea mult pe site.

    Si da, gaf si reddit au suckat azi - daca stateam dupa ei, se alegea praful.

  11. #31 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Oare cat dureaza pana ajunge Splatoon la noi? Sper sa fie prima saptamana din Iunie.

  12. #32 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Splatoon la ShopTo.

  13. #33 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Mda... pacat ca aia sunt mai rau ca altex. Incercasem si eu sa adaug cele 4 figurine care mai ramasesera din iunie, dar dupa ce s-a blocat site-ul de 3 ori, mi-am amintit de ce renuntasem mai demult la ei.

  14. #34 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Da, nu merge nimic. Am reusit sa dau pre-order la Splatoon LE + amiibo, dar toate 3 separat. Am incercat sa le adaug in cos sa le comand impreuna, nu se mai misca nimic. Tot Amazon e baza..

  15. #35 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Vad ca si-au revenit, dar te obliga sa faci comanda pentru fiecare in parte. Dupa ce ca sunt prosti, mai sunt si nesimtiti . F*ck that.

  16. #36 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    5 Lire transport pentru fiecare produs. Mult mai scump decat pe Amazon.

  17. #37 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Da, plus ca shopto sunt cam praf cu transportul. Prefer sa astept alte optiuni, mai ales ca, dupa faza de ieri cu amazon.fr, sunt mult mai relaxat acum .

    In alta ordine de idei...
    Attached Images Attached Images nttup7z.jpg

  18. #38 SP
    Member Schatten's Avatar
    V-ati cam infierbantat
    Mie mi-a mai trecut putin cheful de amiibo dupa ce am luat Mario din seria SmashBros si nu reusesc sa joc cu el online. De fapt eu joc SB doar online si nu ma ajuta la absolut nimic figurinele.
    In schimb le-am folosit putin prin MK8 dar costumele nu sunt extraordinare.

  19. #39 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Ziceam mai sus ca sunt mult mai relaxat acum... poate prea relaxat. Sa pierd timp valoros la zavvi, modificand o chestie la adresa, a fost o greseala de incepator . Si m-a costat figurinele din iulie, deocamdata. Never again!

    @Schatten - eu de la Mario am inceput mania asta. E bine ca tu ai scapat.

  20. #40 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    Splatoon pe amazon.de. Mult mai scump de cat pe .fr. Poate scade pretul la LE, in alte magazine e 45€.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand 20 figurine Amiibo By Ramon in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 30-01-2020, 18:08
  2. Vand Figurine Amiibo Squid Sisters Set - Callie and Marie By solecon in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 30-01-2020, 16:51
  3. Replies: 12 Last Post: 31-07-2015, 12:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts