Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 60 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #201 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    3 words: Super Mario Odyssey.
    'Nuff Said, Game Over.

  2. #202 SP
    Member n0madgamer's Avatar
    E garantat pretul la Altex? Vine undeva la 300 € si este mai ieftin decat la altii in Europa (de la 320 € in sus).

  3. #203 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu zic ca asa ramane. Ma gandeam zilele trecute daca chiar o sa ramana pretul de la Altex sau o sa se modifice. Pana acum nu am patit sa modifice pretul dupa plasarea precomenzii...

  4. #204 SP
    Member dani20's Avatar
    Mie mi-a plăcut prezentarea de azi . Dar, ce să zic, eu sunt unul din cei 3-4 cărora le-a plăcut și Wii U-ul, inclusiv game-pad-ul
    Nu am făcut precomandă încă, poate apare un bundle cu Zelda.

  5. #205 SP
    Member Privatul's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Dupa 3 ani de PS4 si XO i'm not impressed with either of them.
    Sper sa le iasa celor de la Nintendo.
    Eu sper sa nu le iasa. E timpul ca Nintendo sa moara. Nu poti face la nesfarsit jocuri precum zelda si mario. Prin analogie ne putem gandi ce s-ar fi intamplat cu sony daca ar fi facut doar little big planet si jax & daxter. Desi parca au anuntat si un fifa si un skyrim.

  6. #206 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Jocuri precum gears si uncharted poti in schimb?
    Fiecare cu gusturile lui, insa jocurile Nintendo sunt de 10 ori mai inteligibile decat CG-urile Ms si Sony la un loc.

    Si de data asta promit suport 3rd party, ca se va deveri sau nu ramane de vazut (stiu doua companii mari care au ceva proiecte misto pentru switch, ramane de vazut cati vor urma exemplul).

    Nu ma intelege gresit, poate fi apa de ploaie si consola asta, putem doar spera ca vom avea un al treilea mare jucator pe piata sa creeze putina concurenta, poate se trezesc si restul sa investeasca mai mult in jocuri si mai putin in marketing si hardware.

  7. #207 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Acțiunile au scăzut, ma amuză anumite comentarii, nu mai zic nimic despre ipocrizia unora.
    https://www.bloomberg.com/quote/7974:JP

    LE: Vad ca pana în toamnă partea de online e gratuită, apoi cu plată si la ăștia. Sper ca am citit bine, primești in acel abonament un joc SNES care este valabil doar o lună? Mi se pare o glumă proastă daca e așa.

  8. #208 SP
    Member Privatul's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Jocuri precum gears si uncharted poti in schimb?
    Fiecare cu gusturile lui, insa jocurile Nintendo sunt de 10 ori mai inteligibile decat CG-urile Ms si Sony la un loc.

    Si de data asta promit suport 3rd party, ca se va deveri sau nu ramane de vazut (stiu doua companii mari care au ceva proiecte misto pentru switch, ramane de vazut cati vor urma exemplul).

    Nu ma intelege gresit, poate fi apa de ploaie si consola asta, putem doar spera ca vom avea un al treilea mare jucator pe piata sa creeze putina concurenta, poate se trezesc si restul sa investeasca mai mult in jocuri si mai putin in marketing si hardware.
    Cele doua mentionate mai sus (jax si lbp) pot intra la sectiunea mario si altele dar nintendo are vreun raspuns pentru un uncharted, un alan wake, un last of us? Asta tine o consola in viata... diversitatea. Vezi wii care a avut si mario dar si resident evil, a avut si zelda dar a avut si call of duty si exemplele pot continua. Uite vita cat de multe promitea si ce rapid a murit.

  9. #209 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Am ramas cu impresie buna dupa Wii U, detin consola, dar nu prea mai am ce juca pe ea. As fi vrut si altceva. Acum joc pe PS4 pana apare Zelda pe Wii U, daca mai apare. La Switch momentan zic pauza, nu ma impresioneaza cu nimic. Ideea in sine nu este rea, dar cu strutocamila nu iese nimic bun. Astept cel putin 1 an sa vad ce jocuri ies si care este noutatea in ele. Mario Kart 8 deluxe????? Ce va avea? Cele 2 dlc de pe Wii U incluse? La o consola noua trebuiau sa vina cu Mario kart 9 nu cu balarii.

  10. #210 SP
    Member Ramon's Avatar
    De pe site-ul oficial:
    *On 3rd March, Nintendo Switch will be available in the following European territories: Austria, Andorra, Belgium, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, Guernsey, Hungary, Isle of Man, Italy, Jersey, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Republic of Ireland, Russia, San Marino, Spain, Sweden, Switzerland, the United Kingdom, the Vatican. It will also be available in South Africa at the same timing.

    Deci, se va gasi la Altex/emag sau nu?

  11. #211 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Probabil au vazut cate precomenzi sunt la Altex si au renuntat

  12. #212 SP
    Member eneea's Avatar
    La noi mi se pare ca e adus de reprezentanta din Ungaria, nu mai stiu exact cum se numesc...deci e posibil sa-l avem al lansare, desi sincer pe mine nu ma pasioneaza

  13. #213 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Nu era vorba de Gameshop ca va fi distribuitor Nintendo?

  14. #214 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Privatul View Post
    Cele doua mentionate mai sus (jax si lbp) pot intra la sectiunea mario si altele dar nintendo are vreun raspuns pentru un uncharted, un alan wake, un last of us? Asta tine o consola in viata... diversitatea. Vezi wii care a avut si mario dar si resident evil, a avut si zelda dar a avut si call of duty si exemplele pot continua. Uite vita cat de multe promitea si ce rapid a murit.
    De acord, au nevoie si de 3rd party pentru a supravietui, sa speram ca vor avea suport de data asta.

    Ma repet, nu stiu ce va fi de capul acestei console, insa e clar ca e nevoie de inca o forta pe piata pe langa mini PC-urile de acum.
    Odata lansata se vor putea face analize mai amanuntite in privinta preferintelor playerilor, care nu prea mai par interesati de mecanici de gameplay (punctul forte al celor de la Nintendo) ci de altele.

    Te contrazic in schimb cu LBP, care este o gluma pe langa jocurile platforming facute de Nintendo (iar Mario ala e aruncat cam la modul general, au si RPG-uri foarte bune cu Mario sa stii, nu doar clasicul platformer).

  15. #215 SP
    Member eastbason's Avatar
    Nici nu ma asteptam sa se lanseze si la noi. Banuiesc ca o sa-l aduca Altex din alta parte...

  16. #216 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #217 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #218 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Launch Day Lineup e slab . Pana si Wii U a avut mai multe jocuri la lansare.

  19. #219 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Din ce vad acolo nu vreau sa joc nimic, cu exceptia Zelda, dar avand U nu vad rostul sa cumpar switch.

  20. #220 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Stie cineva daca continutul digital de pe Wii U va functiona si pe Switch?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 60 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts