Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 60 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast
Results 781 to 800 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #781 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Smash Bros. a vandut a atat de mult?Wow, dintr-un joc de buget in 1999 in cel mai bine vandut fighter in 2019.Foarte tare evolutia seriei

  2. #782 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ehh daca punem toate "re-release-urile" lui Street Fighter II cred ca avem inca niste milioane de adaugat

  3. #783 SP
    Manager paul's Avatar
    Re-release-urile sunt incluse.

  4. #784 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Ehh daca punem toate "re-release-urile" lui Street Fighter II cred ca avem inca niste milioane de adaugat
    Pai scrie acolo negru pe alb ca re-release-urile sunt incluse.Deci nu se compara.Smash ultimate a vandut intr-un an mai mult decat a vandut MK2 de la inceputul anilor '90 incoace.

  5. #785 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Gata, intru si eu in club cu un nou Switch.
    Jocuri :
    Zelda BotW & LA,Mario Oddysey, Kingdom battle, mario kart, cadence of hyrule, luigi's mansion 3, splatoon, smash bros. , kirby si cam atat deocamdata.Am de recuperat

  6. #786 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Nintendo
    Experience the award-winning Assassin’s Creed franchise anywhere and anytime. Assassin’s Creed®: The Rebel Collection offers two action-packed games and all single-player DLC. Become the most feared pirate in the Caribbean in Assassin’s Creed® IV Black Flag® and transform into the ultimate assassin hunter in Assassin’s Creed® Rogue.

    This exclusive compilation includes enhanced features for the Nintendo Switch system, such as Handheld Mode, HD Rumble, Touch Screen Interface, Optimized HUD, and Motion Control Aiming, plus bonus content.

  7. #787 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Vad ca si-au revenit Nintendo.Oarecum.

  8. #788 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Intrucat din nefericire am ramas fara consola si nu as vrea sa mai cumpar una cand suntem asa aproape de a schimba generatia, ma gandeam la un Switch (Lite). Exista ceva costuri ascunse de care ar trebui sa stiu inainte de a face achizitia? (anomalii gen cardul de memorie de la PS Vita sau abonament pentru a incarca salvarile jocurilor online, nu stiu, de la japonezi te poti astepta la orice )

  9. #789 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Parerea mea e ca n-o sa vezi generatie noua de la Nintendo pana in 2021, poate chiar spre sfarsit.

  10. #790 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Poate nu m-am exprimat eu foarte clar. Ma refeream la Sony/Microsoft. Am avut PS4 si pana apare PS5 cred ca e un moment bun sa incerc si jocurile de la Nintendo, in loc sa imi cumpar alt PS4 pe care sa il inlocuiesc peste un an.

  11. #791 SP
    Member codpin's Avatar
    Cardul de memorie poate fi orice card microsd, deci aici nu ai probleme.

    Pentru salvari in cloud iti trebuie un abonament la ei care e vreo 20$ pe an.

    Cel mai mare minus pentru platforma in schimb mi se pare faptul ca au prea putine jocuri first party iar restul sunt porturi de la jocuri vechi la niste preturi de jocuri noi. Si faptul ca nu prea au reduceri si tin preturile foarte sus.

    Ce gasesti pe alte platforme la bani de seminte, la nintendo e 20-30-40$ si aici vorbim de indie games. Jocurile AAA sunt tot timpul 60$ si foarte rar coboara pe la 40-45$.

  12. #792 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Intrucat din nefericire am ramas fara consola si nu as vrea sa mai cumpar una cand suntem asa aproape de a schimba generatia, ma gandeam la un Switch (Lite). Exista ceva costuri ascunse de care ar trebui sa stiu inainte de a face achizitia? (anomalii gen cardul de memorie de la PS Vita sau abonament pentru a incarca salvarile jocurilor online, nu stiu, de la japonezi te poti astepta la orice )
    Pai sony nu sunt tot japonezi ?

  13. #793 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu inteleg intrebarea. Sunt japonezi si ei, de asta am dat PS Vita ca exemplu negativ.


    Pana acum am jucat doar Super Mario Odyssey si deja m-am indragostit de consola asta. Cred ca nu am mai fost asa fericit sa ma joc de cand aveam 10 ani, chiar regret ca nu mi-am luat Switch mai devreme.

  14. #794 SP
    Member Rukax's Avatar
    Pentru a ma juca pe Switch Lite am nevoie de un card SD pentru salvari?

  15. #795 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu. Are 32GB de memorie, îți ajung și pentru jocuri cumpărate digital.

  16. #796 SP
    Member Rukax's Avatar
    Super, multumesc pentru raspuns.

  17. #797 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Mie nu-mi ajung nici pentru 25% din jocurile pe care le am in momentul de fata

  18. #798 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desigur ca totul este relativ. In spatiul acela poti avea 1 joc AAA instalat SAU cateva demo-uri/jocuri mici. Sunt jocuri care au cativa mega, sunt jocuri care au pana intr-un GB si sunt jocuri care au peste 30GB (LA Noire in vine-n minte acum).

    Recomand sa-ti iei, in timp si un card de viteza mare, de ~128GB, daca vrei sa ai jocurile acolo mereu si sa nu fie nevoie sa stergi un joc pentru a instala altul.

  19. #799 SP
    Member Rukax's Avatar
    Imi poti recomanda un card de 128 care sa fie ok pentru Switch?

  20. #800 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu il am pe acesta. Recomand ceva cu viteza cat mai mare la citire.
    Eu l-am luat la ~120 lei la reducere (de BF parca) si e bine sa astepti putin, pentru ca pretul acela nu-l merita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 60 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts