Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 60 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1191

Thread: Clubul Nintendo Switch

  1. #21 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Nu știu cât de comod poți să ții gamepad-ul ăla în mână...
    Sper să nu fie bătut în cuie design-ul și să mai lucreze la el.

    Trimis de pe Nexus 5

  2. #22 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    #TeamFake.

    Si chiar sper ca Nintendo sa prezinte consola cat mai repede, pentru ca internetii au inceput deja sa o ia razna.

  3. #23 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Ce fake?
    De ce este fake?
    Link sau ceva de genul ăsta?
    Sunt chiar curios.

  4. #24 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Oh da! Am citit niște commenturi și e clară treaba. Încă un pic și se iau la bătaie.


    Trimis de pe Nexus 5

  5. #25 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Ce fake?
    De ce este fake?
    Nu ziceam ca e fake, doar ca sunt in "echipa" celor care cred ca e fake. Si nimeni nu o sa aiba dreptate pana cand Nintendo nu o sa prezinte consola.

  6. #26 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Și eu înclin să cred mai degrabă că e fake, sau ceva ce e într-un stadiu incipient al dezvoltării și care la final va arăta mult mai serios.

    Trimis de pe Nexus 5

  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu nu cred ca e fake. Deja se confirma din mai multe surse. Nu-mi place nici sa ma bati si mi se pare super ne-ergonomic, dar cred ca asta o sa ramana final...

  8. #28 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu cred că aveți așteptări prea mari.
    O să fie probabil o consolă portabilă fără butoane, care o să ruleze jocuri din grădina lor și probabil de pe Android.
    Probabil că va avea și un fel de docking la care se va conecta când ajungi acasă.
    Vom vedea 😊

  9. #29 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    This guy...
    Attached Images Attached Images lolz.png

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E un fake account, cel al lui Kaz.

  11. #31 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    ... si e mereu amuzant. Nu cred ca a existat vreun tweet de-al lui care sa nu ma faca sa zambesc.

    In alta ordine de idei, cei de pe neoGAF au descoperit deja CLADIREA in care au fost facute pozele, dupa copacul care apare in poza 2 . Internetul este un loc minunat.
    Attached Images Attached Images real-nx.png

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu inclin sa cred ca Nintendo se va indrepta spre piata de smartphone-uri si tablete, no matter what. Deja au investit serios in asta, au tot aparut leak-uri... E foarte posibil sa vedem NX-ul ca fiind bazat pe Android si o solutie AMD (ca tot ne miram de ce nu vine AMD cu nimic pe piata asta). Speculatii, speculatii... sper sa vedem la E3 lansarea, mai ales ca din cate am inteles productia de Wii U a fost oprita (retrag, tocmai a venit un mesaj oficial de la Nintendo care spune ca Wii U va continua sa fie in productie cel putin pana la sfarsitul anului)...

  13. #33 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    stai linistit, acum se cearta daca exista sau nu copaci in fata cladirii respective care sa semene cu cel de acolo tabara celor care spun ca nu aia e caldirea https://twitter.com/razor921/status/712707890528780288

    in fine, cred ca este adevarat dar este doar un prototip si probabil ca e ceva plantat sa vada si ei reactile inainte, cum a fost faza cu iphone 4 parca. in final va arata diferit fata de ce am vazut pana acum.

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Remmember Boomerang? Anyone?

    Daca am vedea ce prototipuri testeaza baietii din zona de development, am innebuni. Microsoft a avut parca vreo 300 de prototipuri pana la gamepad-ul de Xbox One (Elite-ul a fost unul dintre ele, dar s-a renuntat la el pt. ca era prea costisitor).
    Attached Images Attached Images ps3-controller.jpg

  15. #35 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    uploadfromtaptalk1458831327961.jpg

    Trimis de pe Nexus 5

  16. #36 SP
    Member xenocid's Avatar
    'Dat shape

  17. #37 SP
    Member Bodolay Botond's Avatar
    Gata, s-a terminat. E fake.

    https://www.reddit.com/r/NintendoNX/...ame_nx/d1ce8fz

    Trimis de pe Nexus 5

  18. #38 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ROFL


  19. #39 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Frumos fake

    Cred ca putem sa-l felicitam pe individ

    Gluma maxima ar putea sa fie ca tipul sa faca filmul cu fake-ul si controlarul chiar sa fie ala original. Poate filmul e fake

  20. #40 SP
    Member Schatten's Avatar
    Cred ca cei de la Nintendo s-au distrat excelent toata aceasta perioada

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 60 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Nintendo Entertainment System (NES) Controllers pentru Nintendo Switch By alexutzu_boo in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 27-12-2020, 01:11
  2. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:21
  3. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 20:16
  4. Replies: 0 Last Post: 13-06-2017, 19:52
  5. Replies: 61 Last Post: 27-11-2016, 19:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts