Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19
Results 361 to 366 of 366

Thread: Death Stranding / Director's Cut

  1. #361 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cum recomandați sa-l joc? Offline sau online? Fără spoilere pe cat posibil.

  2. #362 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Online, nu e spoiler, te ajuta pe partea de building stuff.

  3. #363 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Te ajuta atat de mult incat de la un punct iti vei da seama ca-ti strica putin experienta pentru ca nu te vei mai gandi in avans la un drum, la ce si cate bucati din fiecare crezi ca ai nevoie ca sa ajungi pana acolo.

    Eu tot online l-am jucat, dar am simtit ca mi s-a stricat oarecum experienta world traversal-ului de la un punct. Dar poate a fost si bine, pentru ca m-am putut concentra pe alte lucruri.

  4. #364 SP
    Manager paul's Avatar
    In PC Game Pass din 23 august:

  5. #365 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Am o întrebare iar Google când îmi afișează răspunsurile intra și în spoilere, lucru pe care-l evit.

    Am inceput sa joc Death Stranding și m-a prins tare. Joc versiunea de pe PC, am deja chestiunile extra care sunt doar la PS5, cum ar fi ultra wide suport, hfr și tot ceea ce ține de grafică. Cred că sunt și unele cosmetizări, însă nu mă interesează.

    Vreau sa am parte de cea mai buna experiență din punct de vedere al gamepad-ului și al poveștii.

    Cei de la IGN au spus că în versiunea Director Cut au adăugat câteva dispozitive noi care fac tot parcursul mai ușor, însă se diminuează acel "struggle" din versiunea originală.

    Totodată, în versiunea Director Cut ar fi câteva misiuni extra.

    Întrebarea spoiler free, credeți că sunt atât de importante acele misiuni pentru a savura cat mai bine povestea?

    Mereu joc la cea mai înaltă dificultate și îmi place senzația când un joc este greu. Tot cei de la IGN au zis că au simțit că din punct de vedere al gamepad-ului, mai apropiată este versiunea clasică de stilul lui Kojima.

    Uograde-ul DC costa vreo 35lei, deci nu ar fi o sumă prea mare.

  6. #366 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu mi s-a parut nimic dificil la Death Stranding, doar tedious, si asta in sensul bun. Jocul se simte ca o drumetie lunga pe munte in Romania. Nu cred ca noile dispozitive schimba fundamental experienta, mai degraba iti respecta timpul mai mult. Din punctul meu de vedere nu e niciun motiv sa joci versiunea veche. Nu stiu daca pe PC functinoeaza controller-ul de PS5 ca pe consola, dar daca da e si asta o imbunatatire.

    Disclaimer: nu am terminat jocul de tot in nicio versiune inca, dar le-am inceput pe ambele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9 17 18 19

Similar Threads

  1. Vand Death Stranding PS4 By Rukax in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 26-03-2020, 16:10
  2. Vand death stranding By flonils in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 24-12-2019, 06:51
  3. Vand Death Stranding PlayStation 4 By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2019, 11:17
  4. Vand/ Schimb Death Stranding By kragod in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 13-12-2019, 19:04
  5. Deadlight: Director's Cut By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-06-2016, 01:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts