Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 214 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #3381 SP
    Member Syni's Avatar
    Nici cum nu-mi place cum arata pe orizontala, iar pe verticală nu am unde sa o pun fiindca tv-ul are o grosime 1 cm și e perfect lipit de perete. Măcar dacă prindeam varianta digitală sau măcar pe negru dacă erau, poate ar fi arătat mai ok...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Attached Images Attached Images 06a926a604e8508e167c63dfe53cac7b.jpg

  2. #3382 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    După update se poate folosi cablul de internet, a încercat careva?
    Eu numai cablu ethernet am folosit, a intrat si de 3 ori in standby, n-a facut belele.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3383 SP
    Member Hazer's Avatar
    Same. Ethernet si rest mode folosit de 4 ori pana acum in Spider-Man si nu am intampinat nici o problema.

  4. #3384 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    E ceva fishy la cum inserezi disk-ul. Consola e verticală, iar tu dacă il inserezi cu partea pe care citește spre stânga, da eroare ca nu îl poate citi, dacă îl inserezi cu partea pe care este scrisa informația în dreapta (spre exterior) este citit. Acum ce nu înțeleg. Din teardown se vede clar ca partea cu mecanismul de citire (lupă etc) este orientata spre dreapta, logic disk-ul ar trebui inserat cu partea de citire orientata spre stânga... wtf

    Cred că PS5 citește jocul de pe poză

  5. #3385 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu, citeste foarte bine si corect. Cand il tii orizontal (culcat), cu unitatea in jos, il pui normal (cu imaginea de pe disc in sus), iar cand il tii vertical (in picioare) il pui cu poza inspre stanga (adica identic).

  6. #3386 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Da, ai dreptate. M-am uitat după mai atent. Asa e construcția.

  7. #3387 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Controllerul după ce ca e meserie ( nu cred ca mai e cineva nemultumit) observ ca sta și foarte mult incarcat ( cred ca l-am lasat cam 3h la încărcarea completa)
    Ieri vreo 4 -5 h de joaca azi tot cam asa și tot mai are 2 liniute

  8. #3388 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Sony PS5 HDMI 2.1 Bandwidth is Capped at 32Gbps (vs Xbox Series X 40Gbps)

  9. #3389 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    There will be a firmware update to uncap the bandwidth which will add VRR, 8K 60Hz UI with 444 chroma. Similar release timeframe as for their HDMI 2.1 TVs.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #3390 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Mi se pare mie, sau producătorii de jocuri au luat-o razna cu main protagonist femeie?

    Ma uitam la fostul God's and Monsters, si din câte îmi amintesc era bărbat (ma rog, băiat) caracterul principal.

  11. #3391 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Era femeie si in teaser - also in joc iti faci tu personajul, barbat sau femeie.

  12. #3392 SP
    Junior Member Xedros's Avatar
    Hm, bine de știut, dar totuși...în rest. Poate mi se pare mie.

  13. #3393 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    sal baieti , fiti amabili am si eu o intrebare , impart cu un prieten contul de ps si el plateste ps plus , eu tocmai am comandat un ps5 si as vrea sa beneficiem amandoi de ps plus collection , cum trebuie sa procedez? pe contul lui va fi mereu platit ps plus ca sa nu pierdem jocurile ce le avea el din urma

    ms

  14. #3394 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai va fi la fel ca și până acum, activezi contul de plus pe consolă PS5 ca primary.

  15. #3395 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salut. Merge la fel ca si pana acum - ba chiar este un proces mai simplificat. Adaugati amandoi ambele conturi pe console si mergeti la Family Sharing in settings si de acolo dati acces tuturor de pe consola sa beneficieze de ce au toti din familie.

  16. #3396 SP
    Member DRAGOS10's Avatar
    Mulțumesc, ok și activând contul care are ps plus pe consola mea ps5 ,jocurile acelea extra ps collection vor rămâne pe contul lui in caz ca renunțăm vreodată la sharing , nu?

  17. #3397 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

  18. #3398 SP
    Member jon209's Avatar
    Am si eu o mica problema.Cablul HDMI din cutie este cam scurt si sta cam tensionat consola fiind pusa in partea opusa de tv alta solutie nu am.Este o problema daca acel cablu sta putin tentionat la limita din tv in consola?

  19. #3399 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

  20. #3400 SP
    Member jon209's Avatar
    Cum pot pune PS5 as primary?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 214 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts