Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 186

Thread: Gran Turismo 7

  1. #61 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar


    Sunt momente in care intra in curbe cu 310mph ( 500km/h ). In Burnout / NFS Most Wanted nu puteai sa faci asta insa o poti face in ''The Real Driving Simulator''

  2. #62 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Mi-a dat fatala astazi. Foooosaaaa!!!
    Attached Images Attached Images img_20220311_122504.jpg

  3. #63 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si? Ai pierdut ceva progres?

  4. #64 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Eu am mesajul asta in colt stanga:“ Issues Due to Insufficient Temporary Data Space”.Rezolvarea tot de la ei : https://www.gran-turismo.com/gb/gt7/...0_3541623.html Sper sa nu fie asta pb si sa va fi anuntat prea tarziu

  5. #65 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post


    Sunt momente in care intra in curbe cu 310mph ( 500km/h ). In Burnout / NFS Most Wanted nu puteai sa faci asta insa o poti face in ''The Real Driving Simulator''
    Nu sunt vreun expert in ale condusului dar sunt destul de sigur ca la 500km/h daca ai facut un viraj, esti cam pa) Daca ar fi sa compar ce am vazut in videoul tau cu realitatea, zici ca mergi cu 180 gen Funny oricum

  6. #66 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si? Ai pierdut ceva progres?
    Pai nu mai pot intra. Ma pune sa sterg jocul si sa-l descarc iara. Nu mai pot faca asta pentru ca eu am limita de internet aici. Salvarea e pe cloud si pare sa fie ok, am verificat. O sa-l descarc iara cand vin in Romania. Mai am cateva trofee la el care le-as face. Sa iau aurul in toate licentele nu-i de mine, ma depaseste sincer, altfel luam platina. Imi place multiplayer, insa imi este greu sa inteleg de unde scot unii timpul ala, 15 secunde diferenta fata de mine. Aseara am reusit in cursa de 295HP sa ies pe locul 6 cel mai bine cu un Renault Clio RS. Primii 3 se duc de zici ca au masini din alta clasa. Nu inteleg ce fac?? Asa de important sa fie volanul si pedalele? ( Eu il joc din maneta)

    La ce spui tu IsNotMe e altceva. Salveaza el replay-uri automat. Le stersesem si eu aseara. Facuse salvari la replay-uri din curse de peste 1gb.

  7. #67 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    D-aia e bine sa le ai pe disc, daca nu ai internet bun pe unde stai. Macar instalezi si downloadezi un mic update.

  8. #68 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    D-aia e bine sa le ai pe disc, daca nu ai internet bun pe unde stai. Macar instalezi si downloadezi un mic update.
    Pai il am pe disc. Am scris cand l-am primit vinerea trecuta. Copiaza de pe disc aproximativ 15 gb iar restul este un mic update de 85 de GB ce-l descarca. Mi se pare aiurea asta.

  9. #69 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pfoai ce idiotenie. Atunci il ai pe disc doar pentru confirmarea lor ca nu-l piratezi

  10. #70 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Ceva de genul asta. Oricum cand il joci, invarte discul din cand in cand (il aud vajaind).

  11. #71 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    The End ! (+gifts) Ultima cursa…mi-a mancat zilele !
    Attached Images Attached Images 04cbadb9-6a79-4369-aacc-b2bfbf8a72ad.jpeg b7efd594-3cb7-453d-aada-cd7bb63ffafd.jpeg aedae4f3-c469-4f58-97d1-c36020f653a9.jpeg

  12. #72 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Frumos! Ti-a dat Carrera GT ca gift la rouleta de final? Eu am primit 500K credite.

  13. #73 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Copiaza de pe disc aproximativ 15 gb iar restul este un mic update de 85 de GB ce-l descarca.
    Inca de la GT5 pe PS3 știu asta, ca l-am instalat pe vreo 3 console, și dura o vesnicie install+updates. O fi vreo chestie japoneza pe care n-o înțelegem noi

    ---------- Post added 11-03-2022 at 20:24 ----------

    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    The End ! (+gifts) Ultima cursa…mi-a mancat zilele !

    One Week
    Acum ce-o sa faci, cauti mema aia cu Pablo Escobar in parc/pe banca?

  14. #74 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Acum nu mai este cazul PEETZY, pentru avem un SSD rapid ca unitate de stocare. Imi aduc aminte cum era, asteptai 20-30 de minute sa-si faca update-ul. Pe mine ma deranjeaza de ce nu instaleaza tot jocul de pe disc + un update acolo de 10 GB. Asta e durerea mea. Implementare deficitara ca sa nu fiu vulgar.

  15. #75 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Frumos! Ti-a dat Carrera GT ca gift la rouleta de final? Eu am primit 500K credite.
    Carrera a picat la penultima ruleta(parca) , la ultima a picat tot 500k (desi celelalte premii erau mai tari si mai rare ) si am facut 3.3mil. pt Vulcan .

    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Acum ce-o sa faci, cauti mema aia cu Pablo Escobar in parc/pe banca?
    Pai nu s-a terminat nimic ! Mai vreau vreo 5 prototipuri de acolo + FXX-K & P1 . A scapat grija Cafe-ului . Inapoi la Tokyo Expressway & MP

  16. #76 SP
    Manager paul's Avatar
    Easy Allies review:

  17. #77 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    GT7 sau mai bine zis Grind Turismo 24/7
    Este jocul in care dupa ce termini campania si vrei sa continui jocul asa cum iti place (adica sa-ti alegi traseul , sa iti alegi masina , nr de ture , vremea ) pt a debloca din masinile dorite , constati ca dureaza enorm de muuuult . Intr-un custom/arcade race, in conditiile tale, castigi maxim 5k de CR, iar masinile dorite costa 3.6mil (sunt si mai scumpe ) . In concluzie, nu-ti ramane decat sa repeti aceleasi 2 event-uri din nou si din nou ,adica grind . Ajungi sa urasti jocul si sa te urasti pe tine facand acelasi rahat de traseu pt CR .
    Veneno si One77 le-am deblocat ieri . In puii mei de joc , ajunge !
    Attached Images Attached Images 63fc50b3-99e3-4bb8-b354-940c1e5b5121.jpeg a98f1a87-8c7c-4d2e-b5ca-3421158268d2.jpeg

  18. #78 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Eu fac ultimul championship, 5 curse x 60k +150K bonus de campioat, 450 k in putin peste o ora. Fix cat e un gr3. Circuitele sunt misto, inca nu il vad ca grind. Nu mai zic de cateva "Fishermans Ranch" ca sa ai bani de piese, dar ala intra la grind, corect.
    Jocul e la inceput, nu e un joc pe care il "termini", nu trebuie sa ai toate masinile alea de 3 milioane din prima saptamana.

  19. #79 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by iliedobre View Post
    Eu fac ultimul championship, 5 curse x 60k +150K bonus de campioat, 450 k in putin peste o ora …..nu trebuie sa ai toate masinile alea de 3 milioane din prima saptamana.
    GR4 mi s-a parut mie cel mai rapid. 97k in 7min /5 ture . Totusi , trebuie sa stai concentrat toata cursa, nu e loc de greseala, trebuie sa conduc acelasi Veyron, iar jocul are grija sa ti-o mai traga din cand in cand dandu-ti cate un oponent cel putin egal sau cu 5%mai rapid . Daca in viraj ai franat o secunda inaintea lui (sau a concurentilor) si te-a atins in spate , ti-a luat bonusul de clean race . Daca te plictisesti si iti pierzi concentrarea mai termini si pe 2…d-astea Eu as fi facut ca la toate cursele indiferent de traseu , masina etc. 30-50k CR castig minim . Si da nu e nevoie sa ai toate masinile alea de 3mil dar aici intervine …INVITATIA (timer-ul ,limited stock!)

  20. #80 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Folosesc Porshe-le 917 bonus de preoder la campionatul ala, limitezi putin hp, ca sa ajungi la 800pp, e overpowered. poti sa si iti pierzi concentrarea o data de 2 ori pe cursa, Nürburgring e singurul mai greu, dar si acolo poti sa "dai o gherla". Cu clean race bonus nu imi bat capul aici, doar la "Fishermans Ranch" Cu invitatiile e alta poveste, ai totusi vreo 2 saptamani sa faci 3 milioane, daca te joci macar 1h/zi nu ar trebui sa fie problema. Eu am si avut noroc, am castigat una din masinile ptr care aveam invitatie dupa ultimul meniu de la Cafe.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 5 By ffocus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4914 Last Post: 16-02-2015, 15:06
  3. Licitatie: Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Licitatii
    Replies: 20 Last Post: 06-01-2014, 11:35
  4. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40
  5. Gran Turismo TV By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 02:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts