Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 181

Thread: Ratchet & Clank: Rift Apart

  1. #101 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    De acord, un remaster masiv la toate editiile, inclusiv cele de vita si psp. Cum ar fi domne?
    ffs, cea mai buna serie ever made

  2. #102 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Si mie imi place, dar se simte ca e ,,cam de copii,,. Zici ca joci un film disney.

    (Asta este si motivul pt care, desi sunt f interesat de cum au pus un valoare dualsenseul si probabil merita banii mai mult decat alte jocuri, o sa astept sa se ieftinesca binisor inainte sa il iau)

    Btw, vad ca are subtitrare in romana. Mare plus pt copii.

  3. #103 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu am precomandă la joc și nu îmi pare rău, din contra, recenziile chiar mi-au dat un Hype maxim. Jocul arată fantastic, in plus are și NG+ (pentru hardcore gamers).
    Insomniac pare o investiție fantastica pentru Sony, in 7 luni au scos doua jocuri foarte apreciate. Sper ca acum Sony sa le dea unda verde pentru un nou joc Resistance.
    Attached Images Attached Images 187a1d6d-7205-4132-8a9b-31cdcdc9969c.jpeg

  4. #104 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Daca nu aveti inca PS5, recomand sa jucati titlurile anterioare, sunt extrem de fun.
    Ar mai fi doua pentru PSP in afara de cele de mai jos, dar mi s-au parut mediocre. Merita emulate pe PC sau Android.
    Eu le-am jucat pe toate mai putin Ratchet & Clank: Full Frontal Assault (Q-Force) pe care nu l-am gasit retail pana acum.
    Daca sunteti dispusi sa renuntati la el, as fi tare recunoscator.

    Ideea de cross-universe in Rift Apart e geniala, am vazut HZD intr-un gameplay video. A nerd gamer's wet dream.
    20210608_195756.jpg

  5. #105 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Cei care dati precomanda. Vedeti ca la altex dau bonus 2 jucarii(pixelizer si figurina). Nu stiu daca altii, precum jocurinoi, le ofera.

  6. #106 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Btw, vad ca are subtitrare in romana.
    Unde ai vazut treaba asta?

  7. #107 SP
    Manager paul's Avatar
    Aici:
    Quote Originally Posted by Insomniac Games Support
    SIEE

    Sold In:
    Australia, New Zealand, Austria, Belgium, Luxembourg, Netherlands, Switzerland, France, Germany, Italy, Denmark, Finland, Norway, Sweden, UK, Ireland, Poland, Russia, Greece, Portugal, Spain, most Middle Eastern countries, and additional Mediterranean countries.

    Languages Supported:
    Audio and Text: English, French, Italian, German, Spanish (Castilian), Portuguese, Polish, Russian, Finnish, Norwegian, Swedish, Danish, Dutch

    Audio Only: Arabic

    Text Only: UK English, Greek, Czech, Romanian, Croatian, Turkish, Hungarian
    What languages are supported? – Insomniac Games Support

  8. #108 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sunt atat de mandru, este al 2-lea joc dupa Division 2 cu subtitrari in limba romana!

    Deci nu slovaca, bulgara, ucraineana, slovena sau sarba... toate tari care au PSN oficial ca si noi dar lipsesc.
    Chiar daca vi se pare ceva minor sa stiti ca localizarea, fie ea si doar text/titrare, spune mare lucru despre cum este vazuta tara respectiva ca si market.. ceea ce pentru noi e fenomenal.

    Imi aduc aminte ca in 2009 am testat primele jocuri cu SKU si titrare de ceha/rusa/poloneza si mi se parea ireal de misto... nu ma gandeam sa vad vreodata joc subtitrat in limba romana dar iata ca acum contam si noi

  9. #109 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Daca nu ma insel, Sackboy A Big Adventure a fost chiar dublat in limba romana. Deci suntem pe drumul cel bun.

    Cat despre Ratchet, oricat de mult mi-ar placea si mi-as dori sa-l joc, nu o sa dau pretul intreg pe el, e pur si simplu prea mult.

  10. #110 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Cei care dati precomanda. Vedeti ca la altex dau bonus 2 jucarii(pixelizer si figurina). Nu stiu daca altii, precum jocurinoi, le ofera.
    Sunt doar niste bonusuri digitale ( o arma si un skin ) nu e nimic fizic so no big deal... Macar la JRC primesti un poster si o pereche de sosete

    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Unde ai vazut treaba asta?
    A aparut si pe emag / altex un banner cu "Subtitrari in limba romana". Sunt curios de ce Returnal nu a avut asa ceva dar Ratchet and Clank are , chiar asa big AAA e considerata franciza asta?
    Cel mai probabil sunt si niste romani care lucreaza la Insomniac games...

    Daca chiar am conta si noi am avea Xbox oficial in Romania, HBO max (premiere in acelasi timp cu US ) , APPLE TV, Disney+ ,paramount+, RON pe Steam ( cum e pe Epic ) etc . Sincer nu ma incalzeste cu nimic ca am RO sub intr-un joc ca Ratchet and Clank

  11. #111 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Daca nu ma insel, Sackboy A Big Adventure a fost chiar dublat in limba romana.
    Multumesc, dau comanda acum!
    Imi e rusine de mine ca mi-a scapat acest aspect pentru ca nu am ignorat jocul dar il pusesem undeva la 'to buy at some point', dar daca stiam ca are full localizare in limba romana era day one fara discutie...

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    A aparut si pe emag / altex un banner cu "Subtitrari in limba romana"
    Multumesc de info!

    Eu am precomanda la jocurinoi si fac de pe acum anuntul ca daca prin absurd nu imi vine versiunea de SKU care trebuie cu limba romana dau la schimb si platesc diferenta in bani cui nu ii pasa de acest aspect pentru versiunea cu limba romana.

    Totusi din ce vad din linkul de la paul ar trebui ca aceeasi versiune SIEE sa la cuprinda pe toate.
    I can't wait!

  12. #112 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Sunt doar niste bonusuri digitale ( o arma si un skin ) nu e nimic fizic so no big deal... Macar la JRC primesti un poster si o pereche de sosete
    Nu stiam. Credeam ca sunt bonusuri fizice. Ori am citit eu gresit, ori sunt inselatoare campaniile astea.

  13. #113 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Macar la JRC primesti un poster si o pereche de sosete
    Se știe ceva despre carcasă? Va fi în limba engleză? Sincer am zis că aștept, dar dacă primesc niște bonusuri fizice aș fi dispus să fac achiziția acum (cred că am avut doar nevoie de un stimulent mic).

  14. #114 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Si meniul jocului este in limba romana, nu doar subtitrarea
    Attached Images Attached Images ratchet-clank-rift-apart-romana.png

  15. #115 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    La JRC se ofera cadou extra la precomanda? Nu vad nimic pe site la pagina produsului.

  16. #116 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    La JRC se ofera cadou extra la precomanda? Nu vad nimic pe site la pagina produsului.
    Arată doar pe pagina principală a site-ului, unde sunt bannerele. Sper că nu e doar de reclamă.

  17. #117 SP
    Member Johnny's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    La JRC se ofera cadou extra la precomanda? Nu vad nimic pe site la pagina produsului.

    Scrie pe front page la JRC: Precomanda si primesti Pereche de sosete si Poster. La pagina produsului nu apare nimic de cadou extra la precomanda

  18. #118 SP
    Member adin33's Avatar
    Scuze de off, dar și Medievil are meniu și subtitrare în română.

  19. #119 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Se zvoneste ca vor fi bundle-uri cu jocul....probabil o sa apara inca un batch de console cu lansarea jocului.

  20. #120 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ffs, bundle cu Ratchet, VIS. Nu cred insa ca or sa ajunga si pe aici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 10 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ratchet & Clank By Einherjar793AD in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 111 Last Post: 29-06-2021, 14:59
  2. Ratchet & Clank pe marile ecrane in 2015 By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 3 Last Post: 25-04-2013, 10:08
  3. Ratchet & Clank HD Collection pe PS3? By dragoszontara in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-03-2012, 16:37
  4. Ratchet & Clank Future: CT Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 30-10-2009, 11:29
  5. Ratchet & Clank - Seria By braingrinder in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 10 Last Post: 11-09-2009, 18:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts