Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 83

Thread: Forspoken

  1. #21 SP
    Manager paul's Avatar
    24 mai 2022:

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Forspoken - Official 4 Minute Gameplay Trailer

  3. #23 SP
    Member codpin's Avatar
    Numai mie mi se pare un joc extrem de banal?

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Majoritatea par asa cand sunt scoase din context. Noi aici am vazut probabil un fel de random encouter din Tsushima sau AC-uri. Adica nimic.

    Dar nu inteleg ce s-a intamplat dpdv grafic

    Initial mi s-a parut fenomenal, dar acum, vazut 1440p pe monitor 1440p mi s-a parut execrabil. Nu stiu daca era randat la 1080p, cu assets mult sub rezolutia asta, texturi intinse si putine poligoane peste tot, desi nu pare 60fps si nici nu arata cine stie ce dpdv directie artistica.
    Comparand putin, AC Valhalla mi se pare multe clase peste, dpdv grafic si assets folosite.

  5. #25 SP
    Member morphine's Avatar
    Ce aiurea e cand te entuziasmezi de la un trailer si apoi simti dezamagirea pe masura ce vezi gameplay. Are efecte speciale misto dar jocul in sine arata sters rau si cu framedrops mari.

  6. #26 SP
    Member codpin's Avatar
    Fix ce zice morphine: am trecut de la hype la dezamagire. Cand l-au anuntat era WOW, super grafica, super animatii, super voiceover etc.

    Acum dupa 3 trailere mi se pare ceva anost, sters, banal. Maxim ceva mediocru. La fel a fost si cu Babylon Fall...

  7. #27 SP
    Manager paul's Avatar
    IGN au scos videoul pentru ca nu si-au adaugat comentariile audio, dar se gaseste in preview pe IGN Nordic: Forspoken: Hands-Off Preview.

    Eurogamer: 11 New Details You Need to Know About Forspoken:

  8. #28 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Arata bine pe telefon problema mea e cu ce naiba o sa umple astia harta...ca parea foarte pustiu si trist. Sa speram ca nu e varianta finala a jocului si ca mai umbla si ei pe la grafica si alte probleme vizibile.

    ---------- Post added 14-12-2021 at 19:39 ----------

    60 fps in 1440p si 4k 30 fps...am vazut ceva news

  9. #29 SP
    Manager paul's Avatar
    Amanat pentru 11 octombrie:
    Attached Images Attached Images fnqurk2x0akoohv.jpg

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Era de asteptat, la cum arata...

  11. #31 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Probabil i-a speriat Elden Ring .

  12. #32 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Doar mie mi se pare ca e open world doar de dragul de a fi? Doar pentru ca e la moda? Nu ma inspira sa il cumpar.

  13. #33 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    O sa aflam mai multe despre el de la Game Informer in urmatoarele saptamani:

  14. #34 SP
    Manager paul's Avatar
    Exclusive Spells and Combat Gameplay:

  15. #35 SP
    Member morphine's Avatar
    Pare mai saturat la culori sau e doar o impresie?

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din State of Play de aseara:

  17. #37 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Mie imi place cum arata

  18. #38 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata bine in videos lor, dar in acel gameplay de lunile trecute pare lipsit de substanta, pe langa partea grafica, unde nu parea cine stie ce. Nu pare ca are ce-i trebuie pentru un open world, ci mai degraba pentru ceva la scara mai mica, gen un "shooter de coridor", ceva mai ghidat, cum e si Uncharted spre ex.
    Dar ramane de vazut ce fac in lunile astea extra, pentru ca au zis ca se focuseaza pe open world si ce activitati introduc/modifica pentru a-l face fun.

    Asteptarile lor vad ca sunt ca lumea sa se joace "for years to come", dar nu stiu cum ar vrea sa faca asta, fiind vorba totusi de un joc story driven SP.

  19. #39 SP
    Manager paul's Avatar
    Exclusive Enemy Gameplay:

  20. #40 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    ^ la minutul 1:08 ce fain se poticneste cerbul ala in meniul de vraji

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts