Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 76

Thread: Kena: Bridge of Spirits

  1. #21 SP
    Manager paul's Avatar
    Previews:


    Kena: Bridge Of Spirits Presentation | Tribeca Games Spotlight 2021:

  2. #22 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Arata incredibil de bine si gameplay-ul pare sa fie destul de complex si dificil.
    Singurul dezavantaj pare sa fie durata "players could comfortably finish over a weekend" ; dar asta ziceau in 2020, poate de atunci l-au facut mai lung.
    Cel putin nu va costa full-price.

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Arata frumos, dar nu prea inteleg ce fel de joc este. E un action adventure cu puzzles? Sau ai puzzles doar de explorare? Exista challenges de combat, altceva mai e in lume?
    Jocul iese in August la 40€ parca, dar pana nu ofera mai multe detalii, cred ca multi vor astepta reviews inainte sa se hotareasca.

  4. #24 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Pare un action game clasic gen Zelda. Daca aveam PS5 il luam day one si doar ca sa ma uit la animatiile alea superbe, dar cel mai probabil mai am de asteptat. Din pacate developerii au cel mai mult de pierdut pentru modul in care a gestionat Sony lansarea asta.

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vazut acum si video de la Gamespot care explica foarte bine ce si cum. Cei de la IGN au trecut peste partea asta importanta...

    Da, pare interesant si bine facut.
    Nu-mi place, in schimb, pauza aia enervanta cand loveste cu staff-u pe cineva...din ce in ce mai multe jocuri o au si nu inteleg de ce - e o decizie de gameplay? E un bug care nu se poate rezolva?

    Acum ramane intrebarea - de ce e mai ieftin? E mai scurt? E lumea mai mica? Are putin content?
    Daca da, la cat de interesant pare, de ce n-au lucrat la ceva mai mare, normal, ca sa fie si la pret full?

  6. #26 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aproape ca nici nu observam pauza aia daca nu ziceai de ea. Mie imi place mecanica asta, ma ajuta sa am un ritm bun in combat, in loc sa apăs aiurea pe butoane. Poate ajuta si in cazul in care jocul are sistem de "perfect hits" unde trebuie sa apesi pt lovitura următoare la momentul potrivit pt damage maxim. Pauzele alea ajută la asta.

  7. #27 SP
    Manager paul's Avatar
    Amanat pentru 21 septembrie:
    Attached Images Attached Images e7ax7lxvuaiomdk.jpg

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. L-au amanat cu o luna, cu mai putin de o luna inainte.

    Ceva nu e ok cu atatea amanari, mai ales la cat de mic s-ar presupune ca este jocul...

  9. #29 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Poate il fac AAA title intre timp)

  10. #30 SP
    Member morphine's Avatar
    Mai e vreun joc care se lanseaza la timp?!

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    FIFA-urile

    Revenind la asta, personal nu am o problema cu amanarea jocurilor, pentru finisaj. Dar daca ei aveau initial launch date odata cu PS5, inseamna ca jocul era mostly ready de vara trecuta. Si asta ma sperie, faptul ca probabil dau de niste probleme neanticipate.

  12. #32 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Ahh ! Fk ! Nu e mult. Pana la el si…Deathloop ,mai avem Aliens Fireteam (daca cumva nu se amana si el ) azi …The Ascent ! Mai mult timp pt “lansate si nejucate ! “ mai ales ca vine si concediul .

  13. #33 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Are cineva idee dacă o sa apară și în format fizic? Am încercat sa caut pe la retailerii noștrii dar nu am găsit nimic. Doar pe PS Store este

  14. #34 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu se lansează in format fizic momentan. Nu se știe când si daca se va lansa vreodată

  15. #35 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Am înțeles. Mulțumesc ptr răspuns

  16. #36 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Hai ca mai este o zi!

    In seceta asta de jocuri noi si printre atatea re-mastere la re-remastere, astept jocul asta ca pe un complex de vitamine.
    Am facut precomanda online, maine cand dau drumul la joc sper sa-l downloadez repede si il pot incerca.

    Ma mir ca apare in mai putin de 24 de ore si nu exista inca nici un leak la trofee..

  17. #37 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Hai ca mai este o zi!

    In seceta asta de jocuri noi si printre atatea re-mastere la re-remastere, astept jocul asta ca pe un complex de vitamine.
    Am facut precomanda online, maine cand dau drumul la joc sper sa-l downloadez repede si il pot incerca.

    Ma mir ca apare in mai putin de 24 de ore si nu exista inca nici un leak la trofee..
    Si eu il astept dar e ceva in neregula ! no info , no ads , no leaks, cum ai zis si tu ! No preorder here !
    Main theme pana una alta : https://youtu.be/HrUx6cY_hRw

  18. #38 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Probabil pentru ca nu e un triple A game, lumea nu s-a stresat atat de mult sa leak-uiasca chestii.

  19. #39 SP
    Manager paul's Avatar
    Release trailer:

    Photo mode:

    Physical release in noiembrie in parteneriat cu publisherul Maximum Games.

    Pre-order direct de la ei: Kena: Bridge of Spirits - Deluxe Edition - Maximum Games Store (EU) - €49,99.
    Attached Images Attached Images kena_beautyshot_deluxe-english_5000x.jpg

  20. #40 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Cumparat ! TY ACG ! Reviews are up ! Diseara ma apuc de el .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:00
  2. Replies: 0 Last Post: 26-11-2008, 10:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts