Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 202 of 404 FirstFirst ... 102 152 192 200 201 202 203 204 212 252 302 ... LastLast
Results 4,021 to 4,040 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4021 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by dc33 View Post
    Mda, se pare că nu sunt moderatori pe aici, sau doar ratoni? Eu oricum o sa te ignor...
    Ba da - un moderator a zis asta dar ati ales amandoi sa ignorati
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Guys, mai usor cu flame-ul si cu atacurile la persoana.

  2. #4022 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    @VIKcentiu da, observ sunet 3D si-n hyperx-urile mele, dar ma gandeam ca-i altceva pe unele "dedicate".

  3. #4023 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    @VIKcentiu da, observ sunet 3D si-n hyperx-urile mele, dar ma gandeam ca-i altceva pe unele "dedicate".
    E posibil, idk for sure...

  4. #4024 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Topicul asta e fascinant. Se vede perfect mentalitatea de self-righteous-victim specifica omului modern, se mapeaza 1 la 1 cu ce vad pe la colegii corporatisti: oameni care nu pot sa accepte regulile capitalismului si se bat cu pumnii in piept despre cat de "superiori morali" sunt ei ca nu fac afaceri, platesc taxe si traiesc de la o luna la alta.

    In acelasi timp se revolta cu vehementa impotriva celor care joaca bine dupa regulile economice actuale, incercand sa isi imbrace frustrarea in idei subiective precum "eu nu iau consola de la gura copiilor ca sa fac bani". Felicitari! Sunt convins ca Doamne-Doamne va fi profund impresionant cand ajungi la poarta raiului!

    Eu nu am pus mana pe niciun PS5, dar daca nu mi-ar fi fost frica sa nu imi dea in cap vreun nebun de pe OLX in cazul in care vand cu 4000 de lei cu siguranta as fi depus mai multe eforturi pentru a obtine console. In alta ordine de idei, puteti sa va linistiti, pana in aprilie sunt sanse mari sa fie destule console pentru toata lumea, asta daca Sony au fost sinceri cand au zis ca pregatesc un stoc masiv care sa intimideze scalperii.

  5. #4025 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nota 10 @Espiritus. Bine punctat.

  6. #4026 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by aracip View Post
    A cumparat cineva de pe alza.hu? Care e procedura daca stie careva

    Se poate rezerva ps5 dar numa in Ungaria nu trimite in Romania am vorbit cu live suport

  7. #4027 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    In alta ordine de idei, puteti sa va linistiti, pana in aprilie sunt sanse mari sa fie destule console pentru toata lumea, asta daca Sony au fost sinceri cand au zis ca pregatesc un stoc masiv care sa intimideze scalperii.
    Cred ca ar putea sa mai redistribuie stocurile din India, macar in Europa si tot s-ar mai calma lumea

  8. #4028 SP
    Junior Member aracip's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Se poate rezerva ps5 dar numa in Ungaria nu trimite in Romania am vorbit cu live suport
    Aia e, rezolvam cumva. Din intamplare nu au zis cam in ce perioada o sa fie disponibil la ei? Sa nu rezerv cumva un ps5 pe aprilie sau ceva

  9. #4029 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Guys revenim on topic sau e nevoie de o pauza pentru anumite persoane? Sunt sigur ca va puteti spune parerea si fara sa va atacati sau jigniti si desigur, e alegerea fiecaruia cum isi creste copii (asa ceva nici nu ar trebui mentionat)

  10. #4030 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Quote Originally Posted by TigerGeo View Post
    Pachet promotional e consola in sine, ce sa mai ofere, poate si cutia?!
    Pachet promotional in general inseamna ca se ofera ceva in plus, in genul unui joc sau extra-controller (e logic, nu? ). Cel putin pe site-uri precum bestbuy.com, sunt destule astfel de oferte, motiv pentru care am si intrebat.
    Dar probabil in RO mai dureaza pana sa vedem asa ceva , macar sa vedem pachetul standard.

  11. #4031 SP
    Member Atrium's Avatar
    Valeu muica...

    Intrasi si eu sa vad de unde si daca pot sa achizitionez consola din Romania, si dau p-aci de lectii de parenting, marketing, studii de piata. E cool. mai vin.

    Cel mai mult imi place sa aud ca anumite persoane cautau consola pentru "ala mic". Care ala mic? Din sufletul fiecaruia ? Ca mai mult ca sigur ala mic de 6-10 ani nu vede diferenta intre cele doua console pe ecranul TV-ului. Ma gandesc totusi ca mai importante sunt jocurile, nu ? Hai sa mai taiem din ele. Nu va mai grabiti, se vor gasi destule console peste cateva luni si va veti da seama ca va certati degeaba pe aici.

  12. #4032 SP
    Member Para81's Avatar
    https://twitter.com/ps5stockuk1/stat...421066240?s=21


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #4033 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Macar poti cumpara de pe Argos in Romania?

  14. #4034 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Macar poti cumpara de pe Argos in Romania?
    Nu cred, dar oricum acum te omorâ și taxele, declaratii etc....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #4035 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    Macar poti cumpara de pe Argos in Romania?
    Direct nu, doar la prieteni in Anglia. Sau site-ul eshopwedrop


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #4036 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Direct nu, doar la prieteni in Anglia. Sau site-ul eshopwedrop


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Am inteles. Multumesc!

  17. #4037 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar

  18. #4038 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by Diabolik View Post
    Sunt de ieri în stoc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4039 SP
    Junior Member Diabolik's Avatar
    Ok. Nu am vazut anuntul aici. Am vrut sa ajut.

  20. #4040 SP
    Member miculas10's Avatar
    Quote Originally Posted by Diabolik View Post

    Scump...nu merita 500 ron un casti daca candva sa fie la promotie candva,undeva la 350 atunci se poate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts