Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 215 of 404 FirstFirst ... 115 165 205 213 214 215 216 217 225 265 315 ... LastLast
Results 4,281 to 4,300 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4281 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Va rog sa discutati in privat despre grupuri de facebook sau alte platforme. Multumesc.

  2. #4282 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    In UK la very tocmai au intrat în stoc, poate avem ceva noroc și noi

  3. #4283 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Oare pe la ce ora ar incepe sa sune daca suna ?

  4. #4284 SP
    Junior Member RDR2's Avatar
    Salutare. Daca vand PS5 cuiva si sterg contul meu ps plus, poate noul proprietar sa beneficieze de colectia de jocuri gratuita ? Eu am beneficiat dar el daca baga contul lui si are ps plus poate?
    Multumesc si sper ca nu am deranjat cu intrebarea mea. nu am stiut unde sa postez.

  5. #4285 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai el pe contul lui va trebui sa aibe abonament PS+. Daca are, are acces la PS+ collection.

  6. #4286 SP
    Junior Member alin12345's Avatar
    Quote Originally Posted by RDR2 View Post
    Salutare. Daca vand PS5 cuiva si sterg contul meu ps plus, poate noul proprietar sa beneficieze de colectia de jocuri gratuita ? Eu am beneficiat dar el daca baga contul lui si are ps plus poate?
    Multumesc si sper ca nu am deranjat cu intrebarea mea.
    Ar trebui sa poata fara problema. Fa-i un factory reset si apoi cand isi va face primul login in consola, va putea avea acces la colectia de PS Plus. Ar fi ca la o prima folosinta a consolei.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #4287 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu are importanta prima folosinta sau a 17a. PS+ collection este gratuit pentru toti membrii PS+ care detin un PS5.

    Daca el sau oricine altcineva isi cumpara un PS5 nou sau SH si vrea PS+ collection, trebuie sa se aboneze la PS+ si apoi sa le dea redeem.

  8. #4288 SP
    Junior Member RDR2's Avatar
    Mulțumesc frumos, m-ati lămurit. O sa sterg toate datele mele si ii dau un factory reset inainte sa dau consola. Sănătate și o zi frumoasă!

  9. #4289 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Salut, la eMag vad ca nu mai scrie lipsa stoc la ps5, scrie "Consola PlayStation 5 nu se mai afla in oferta eMAG"
    Inseamna ca nu mai aduc curand? stie cineva

  10. #4290 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    E la partener, la 6000

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  11. #4291 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    Salut, la eMag vad ca nu mai scrie lipsa stoc la ps5, scrie "Consola PlayStation 5 nu se mai afla in oferta eMAG"
    Inseamna ca nu mai aduc curand? stie cineva
    Sunt ambele console in stoc chiar acum, dar de la parteneri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #4292 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Sunt de la parteneri dar acum 2 zile scria la stocul emag lipsa stoc nu ca acum, ca nu se mai afla in oferta.

  13. #4293 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    Sunt de la parteneri dar acum 2 zile scria la stocul emag lipsa stoc nu ca acum, ca nu se mai afla in oferta.
    Dar unde vezi tu ca scrie acum ca nu se mai afla in oferta?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #4294 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Am apucat sa pun in cos pana sa dispara din stoc. Astazi au schimbat textul de acolo
    Attached Images Attached Images ps5.png

  15. #4295 SP
    Junior Member alin12345's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    Am apucat sa pun in cos pana sa dispara din stoc. Astazi au schimbat textul de acolo
    Nu mai face parte din oferta eMag fiind indisponibil pe stoc, nu inseamna nimic altceva. Inca este disponibil si butonul de Favorite, deci inca vor avea loc stocuri. Este foarte improbabil ca eMag sa scoata efectiv consola din oferta.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  16. #4296 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    A ok atunci, mi se parea ciudat ca au schimbat textul. Deci continuam sa urmarim

  17. #4297 SP
    Junior Member DarkPheonix's Avatar
    Salutari! Aveti idee daca Altexul suna de mai multe ori, pentru precomanda de PS5, in cazul in care nu pot sa raspund initial? Va multumesc mult!

  18. #4298 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkPheonix View Post
    Salutari! Aveti idee daca Altexul suna de mai multe ori, pentru precomanda de PS5, in cazul in care nu pot sa raspund initial? Va multumesc mult!
    Salut! Din ce imi amintesc de tura trecuta, parca se zicea ca te suna de vreo 2-3 ori.
    Dar mai intai de toate, e doar un zvon dintr-o sursa random precum altexul a primit stoc si ar trebui tratat ca atare

  19. #4299 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Nu este pe stoc nicaieri dar mi-a raspuns pe mail mediagalaxy si emag ca nu au date ca ar ajunge curand iar cel mai probabil din vara o sa apara pe stoc. Vara cel mai devreme.

  20. #4300 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    Nu este pe stoc nicaieri dar mi-a raspuns pe mail mediagalaxy si emag ca nu au date ca ar ajunge curand iar cel mai probabil din vara o sa apara pe stoc. Vara cel mai devreme.
    Cred ca le stau serverele in 99% CPU Load de la atatea refresh-uri si vor sa scape de noi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts