Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 221 of 404 FirstFirst ... 121 171 211 219 220 221 222 223 231 271 321 ... LastLast
Results 4,401 to 4,420 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4401 SP
    Member jetssskii's Avatar
    A, ma scuzati, asa imi amintesc ca a zis cnv aici ca e si plata ramburs. Eu nu am avut noroc sa ajung pana la plata, nu era buton.

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  2. #4402 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Nu cred ca a fost vreodata plata ramburs la ps5, poate sa fi bagat emag ul, dar nu am auzit.

  3. #4403 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    salutari! am reusit si eu sa achiztionez de pe orange astazi pe la ora 19:40 ~. Vad acum ca pe pagina lor la Comenzi apare "in procesare la curier". Nu am primit nimic in ceea ce priveste anularea inca... nu stiu ce sa zic, sper sa nu primesc .

  4. #4404 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Va tin la curent cu ce se mai intampla. Acum s-a putut comanda cu plata la livrare. Stiu ca atunci pe 10 decembrie am incercat sa-mi bag cardul in cont si nu a putut nimeni adauga cardul dintre cei care au incercat, ca sa putem plati mai repede in procesul de comanda. Si am incercat si dupa 10 decembrie, si tot nu mi-a mers.
    Vad ca s-a putut si cu plata la livrare pe atunci~

  5. #4405 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Asta cred ca am vazut si eu, mersi.

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  6. #4406 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    salutari! am reusit si eu sa achiztionez de pe orange astazi pe la ora 19:40 ~. Vad acum ca pe pagina lor la Comenzi apare "in procesare la curier". Nu am primit nimic in ceea ce priveste anularea inca... nu stiu ce sa zic, sper sa nu primesc .
    Ai primit sms ca e la curier?

  7. #4407 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Garkan View Post
    Ai primit sms ca e la curier?
    nope... . cred ca o sa fiu anuntat maine ca e anulata sau cva cel mai probabil.. nuj.

  8. #4408 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Pai daca apare in procesare la curier, asta inseamna, ca teoretic e predata.

  9. #4409 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Garkan View Post
    Pai daca apare in procesare la curier, asta inseamna, ca teoretic e predata.
    bai asa ma gandeam si eu insa m-am gandit si ca poate e o automatizare de la mizeria lor de site ca cine sta sa predea la curieri la ora 8-9 PM... de exemplu acum cand incerc sa intru in meniul ala de apare statusul comenzii, dau click si ma duce pe aceeasi pagina cu logo-ul pe care dau click sa ma duca la acea pagina )... idk dude... o sa vad maine ce si cum, presupun ca daca maine nu o sa fiu anuntat ca a fost anulata cam aia e... insa si asa mi s-ar parea destul de urat din partea lor... sa ma tina asa gen o noapte si apoi sa-mi spuna ca e anulata, mi s-ar fi parut normal sa ma anunte la cateva minute dupe ca am platit sau cva.

  10. #4410 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    bai asa ma gandeam si eu insa m-am gandit si ca poate e o automatizare de la mizeria lor de site ca cine sta sa predea la curieri la ora 8-9 PM... de exemplu acum cand incerc sa intru in meniul ala de apare statusul comenzii, dau click si ma duce pe aceeasi pagina cu logo-ul pe care dau click sa ma duca la acea pagina )... idk dude... o sa vad maine ce si cum, presupun ca daca maine nu o sa fiu anuntat ca a fost anulata cam aia e... insa si asa mi s-ar parea destul de urat din partea lor... sa ma tina asa gen o noapte si apoi sa-mi spuna ca e anulata, mi s-ar fi parut normal sa ma anunte la cateva minute dupe ca am platit sau cva.
    Dumnezeule mare, va distrugeți liniștea pentru un rahat de consola, măcar dacă avea exclusivități wow....dar așa pentru 3 jocuri...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #4411 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Dumnezeule mare, va distrugeți liniștea pentru un rahat de consola, măcar dacă avea exclusivități wow....dar așa pentru 3 jocuri...
    nu inteleg de unde veniti unii cu presupunerile astea ca am tot urmarit threadul asta si am mai vazut mesaje de genul de la unii . azi e prima zi cand am postat si eu ceva aici . nu-mi distrug linistea printul meu, discutam cu baiatul de mi-a raspuns la reply, atata tot. daca imi distrugeam linsitea stateam zi si noapte sa urmaresc site-urile retailerilor insa nu am facut asta, mi-am vazut de ale mele. azi am zis sa urmaresc totusi ca am vaz ceva miscare pe aici in ideea de niste "zvonuri".

  12. #4412 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Nu isi distruge nimeni linistea . Daca ne era asa de greu sa vanam o consola iti zic ca nu o facea nimeni. Sincer poate sunt eu nebun dar e chiar intr-un fel destul de fun sa vanezi ceva si sa fii la curent cu stocul si ce se intampla. Si unii, cum sunt si eu, si-au vandut ps4 in speranta ca vor lua un ps5, si nu au avut noroc prea mult..

  13. #4413 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Nu isi distruge nimeni linistea . Daca ne era asa de greu sa vanam o consola iti zic ca nu o facea nimeni. Sincer poate sunt eu nebun dar e chiar intr-un fel destul de fun sa vanezi ceva si sa fii la curent cu stocul si ce se intampla. Si unii, cum sunt si eu, si-au vandut ps4 in speranta ca vor lua un ps5, si nu au avut noroc prea mult..
    subscriu . si eu mi-am vandut ps4 de 3 luni in ideea in care m-am gandit ca prind un ps5, dar fix in ziua lansarii am renuntat si mi-am luat telefon in schimb, am zis ca mai poate astepta consola vietii, plus ca vazusem si o groaza de reporturi pe net cum ca ar fi avut niste crashuri, malfunctions, etc.

  14. #4414 SP
    Junior Member TheCryHD's Avatar
    tinand cont ca exista extensii de browser care fac acelasi lucru pe care il faceam noi cand dadeam in trecut F5 pe emag ca sa prindem oferta aia blana de pe Black Friday, vanatul de PS5 e precum datul la peste (mai ales varianta cu disc mai nou, ca cea digitala tot au fost generosi baietii de la Orange), e o chestiune de timp si rabdare, nu imi distrug linistea dintr-atat

  15. #4415 SP
    Junior Member callisto's Avatar

  16. #4416 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by callisto View Post
    Adica reparata...cine este prostul care da 3900 ron pe un produs reconditionat cand el este 2500 ron nou?....dar in fine piata este deschisa. Acum cateva ore citeam un anunt unde o consola din uk a fost vanduta cu 20000lire...plm


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #4417 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Quote Originally Posted by callisto View Post
    nici cu 100 lei nu merita sa dai mai mult pe consola

  18. #4418 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    a fost in stoc acum cateva minute la orange, digitala, am reusit sa dau comanda, cica luni ar ajunge....hope so!

  19. #4419 SP
    Junior Member whisker's Avatar
    a prins-o si un prieten mai devreme, dar lui ii apare neplatita ( cu toate ca a platit-o). Asa va aparea si voua?

  20. #4420 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Quote Originally Posted by jormungandr86 View Post
    a fost in stoc acum cateva minute la orange, digitala, am reusit sa dau comanda, cica luni ar ajunge....hope so!
    nici nu se trimite notificare ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts