Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 404 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 322 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4421 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Quote Originally Posted by whisker View Post
    a prins-o si un prieten mai devreme, dar lui ii apare neplatita ( cu toate ca a platit-o). Asa va aparea si voua?
    mie nu-mi arata nici ca e platita, nici ca nu e, desi am facut plata cu cardul si am primit mail de la visa ca este efectuata...de la orange am primit mail Comanda inregistrata cu succes iar pe site, in cont Status comandă: aprobata

  2. #4422 SP
    Member Para81's Avatar
    a aparut la cineva factura? Am reusit sa fac si eu o comanda.... dar nu prea cred ca se onoreza.

  3. #4423 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Eu am confirmarea platii cu cardul

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  4. #4424 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by chinty View Post
    Eu am confirmarea platii cu cardul

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk
    Confirmarea platii nu garanteaza nimic. Am prins si eu in trecut, am platit si mi-au anult comanda, apoi mi-au returnat banii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #4425 SP
    Junior Member chinty's Avatar
    Sper sa nu faca asta, dar nici nu imi fac mari iluzii, e totusi Orange si am mai avut probleme cu ei.
    Daca mi-o anuleaza, probabil voi sesiza ANPC, dar voi continua sa caut, nu e tragedie.
    Oricum sunt putin dezamagit ca nu am reusit sa iau una cu disc cum as fi vrut, dar e ok si asta (daca vine).

    Later edit: tocmai ce mi-a venit SMS ca e aprobata si voi primi detaliile de livrare

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  6. #4426 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    Am vazut ca se tot spune ceva despre un nou stoc la Altex, a fost cineva sunat?

  7. #4427 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    guys, eu am luat-o ieri si azi am primit de abia mesaj pe telefon cu confirmarea ca e la curier si ajunge luni, pe 22. so, aveti un pic de rabdare. daca ati platit si ati primit mailurile acelea de la payU + orange eu zic ca e ok. good luck oricum!!! si GG ptr cei care ati prins-o si azi!

  8. #4428 SP
    Member Para81's Avatar
    Am comandat si eu astazi, am si platit ca si data trecuta. Dar dinnpacate data trecuta s-a anulat comanda din cauza unei erori la stoc. Am primit banii dupa 4 zile...plm. Sper sa nu mai am ghinion.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #4429 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    https://www.orange.ro/magazin-online...igital-edition tot reapare in stoc. Stati pe refresh

    Edit: NU alegeti ridicare magazin, o sa va dea eroare la final in cos, cu stoc 0. Doar curierat, plata online.

  10. #4430 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    https://www.orange.ro/magazin-online...igital-edition tot reapare in stoc. Stati pe refresh

    Edit: NU alegeti ridicare magazin, o sa va dea eroare la final in cos, cu stoc 0. Doar curierat, plata online.
    pot alege plata ramburs?

  11. #4431 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu, doar card.

  12. #4432 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    https://ibb.co/Rb3FGFd

    Mai are sens sa o platesc ca n-am avut bani pe card initial dar am apucat sa trimit comanda. Am sunat la ei si mi-au zis ca e ok daca platesc ca o sa-mi trimita consola dar imi e frica sa nu mi anuleze comanda si sa stau cu banii blocati

  13. #4433 SP
    Junior Member Garkan's Avatar
    Plateste, nu mai pierde vremea, e rezervata, teoretic.

  14. #4434 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos2804 View Post
    https://ibb.co/Rb3FGFd

    Mai are sens sa o platesc ca n-am avut bani pe card initial dar am apucat sa trimit comanda. Am sunat la ei si mi-au zis ca e ok daca platesc ca o sa-mi trimita consola dar imi e frica sa nu mi anuleze comanda si sa stau cu banii blocati
    pai daca ai sunat si ti-au confirmat ca ti-o trimit daca o platesti de ce te mai gandesti ca o sa ramai cu banii blocati? daca o sa se intample asta o sa le faci mare tam-tam ca ti-au mai si confirmat ca e ok totul

  15. #4435 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    Ok! am vrut sa mai aud 2-3 pareri mersi

  16. #4436 SP
    Member jetssskii's Avatar
    O aveam in cos, puneam adresa, si m-am gandit ca mai bine astept sa ma sune altex, daca am asteptat nu stiu cate luni pot sa mai astept cateva zile. Acum vad ca nu mai e in stoc, sper ca sa ma sune altex si sa nu fii ratat sansa sa o am pt ceva timp.

    ---------- Post added 20-02-2021 at 12:57 ----------

    Am sters din cos, sariti pe ea!

  17. #4437 SP
    Member snk2's Avatar
    Am reusit sa dau comanda la o consola pe Orange. Unde gasesc pe pagina lor optiunea de "Comenzile mele" ca sa verific statusul comenzii? Ma tot uit dar nu vad nicaieri optiunea.

  18. #4438 SP
    Member miculas10's Avatar
    Si eu am reusit a 3-a oare sa dau la cos versiuna Digitala , dar nu stiu unde se verifica comenzile mele , am primit mail comanda a fost aprobata am platit prin card online, oare nu se anuleaza comanda peste o ora vad ca nu merge site-ul la orce produs dau click da eroare

    ---------- Post added 20-02-2021 at 13:58 ----------

    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    Am reusit sa dau comanda la o consola pe Orange. Unde gasesc pe pagina lor optiunea de "Comenzile mele" ca sa verific statusul comenzii? Ma tot uit dar nu vad nicaieri optiunea.

    Am gasit unde se poate verifica comenzile mele , intra pe account la site merg pe Magazin apoi dreapta in mijloc apare: Comenzile mele dar nu mege site-ul acuma...

  19. #4439 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Si eu am reusit a 3-a oare sa dau la cos versiuna Digitala , dar nu stiu unde se verifica comenzile mele , am primit mail comanda a fost aprobata am platit prin card online, oare nu se anuleaza comanda peste o ora vad ca nu merge site-ul la orce produs dau click da eroare

    ---------- Post added 20-02-2021 at 13:58 ----------




    Am gasit unde se poate verifica comenzile mele , intra pe account la site merg pe Magazin apoi dreapta in mijloc apare: Comenzile mele dar nu mege site-ul acuma...
    Am gasit si eu, merci. Observ si eu ca site-ul e varza acum.

  20. #4440 SP
    Junior Member LaurEntiu97's Avatar
    Salutare,

    Ce trebuie sa am salvat in contul Orange ca sa dau cat mai rapid comanda in caz ca mai apare pe stoc?

    Doar adresa si cardul sau mai este si altceva?

    Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts