Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 290 of 404 FirstFirst ... 190 240 280 288 289 290 291 292 300 340 390 ... LastLast
Results 5,781 to 5,800 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5781 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Tutorial Distill pentru Emag.ro (Chrome)

    Textul folosit in video este //*[contains(@class, "product-highlights-wrapper")]

  2. #5782 SP
    Junior Member frteer's Avatar
    gata 2813 am fost sunat

  3. #5783 SP
    Junior Member Subliminal's Avatar
    3019, sunat

  4. #5784 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Wow, peste 3000 cu disk si nici macar 1000 digitale inca. Well, mai asteptam.

  5. #5785 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Digitale cred ca n-au fost nici macar 150

  6. #5786 SP
    Junior Member rzvro's Avatar
    Pai daca au fost sunati pana la 850 minim (din ce stiu eu), cred ca au fost mai multe. De pe lista au fost exclusi cei care au participat la ambele tombole (Standard si Digital).

  7. #5787 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    S-a mai vorbit. Daca au ajuns la numărul de așteptare 850 la digital nu înseamnă ca au avut 850 de digitale. Sunt intercalate numerele. Exista cu digital și cu 3000-4000 numar de așteptare. Si singura explicație pt asta este ca sunt intercalate. De exemplu 1,3,4 si 7 au disc, 2,5,6 au digital.
    In plus, o singura data au primit digitale si a leak-uit stocul, era undeva sub 150

  8. #5788 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Wannder vinde digital mai scump decat varianta cu disc) cum ii mai suporta piata pe astia?!

  9. #5789 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    De cand a fost valul de console acum 1 luna au aparut o gramada de reselleri, cami-ar maneru de boscheti. Un ban cinstit sa faca si ei ca n-au nici suc gastric sa digere chiflele.

  10. #5790 SP
    Junior Member andreii93's Avatar
    3411, tocmai am fost sunat.

  11. #5791 SP
    Junior Member dragomir80's Avatar
    31xx sunat de Altex. Linkul de plată săptămâna viitoare îl trimit, după plată în 3 zile lucrătoare livrează consola.

  12. #5792 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Încă pe atâtea console sa aducă Altexul și o să putem după aceea cumpăra liniștiți. Dar problema cea mai mare este acum: după ce termină tombola vor vinde și ei ca și eMag sau Orange? De ce nu vine nimeni să zică astăzi avem console, comanda se face telefonic, îți verificam buletinul și după îți trimitem consola. Screw the bots! Sau alta tragere la sorti, tot ar fi mai corect

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  13. #5793 SP
    Junior Member frteer's Avatar
    35xx a fost sunat. Prieten de-al meu.

  14. #5794 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Quote Originally Posted by Bisebi View Post
    Încă pe atâtea console sa aducă Altexul

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Sa te auda Dumnezeu

  15. #5795 SP
    Member Aliosa's Avatar
    E bine ca au inceput sa aduca console. Deja vad ca se misca si prin celelalte state europene și se fac restockuri din ce in ce mai dese. O sa mai treaca totuși ceva timp până să potolească actuala sete de console, dar suntem pe drumul cel bun.
    Iar de scalperi nu scăpăm prea curând, o sa gaseasca solutia sa fenteze orice sistem de vanzare (o sa cumpere și de la Emag si de la Altex si de la Orange, iar daca o sa se ceară buletin o sa vina cu al bunicii). Cea mai bună soluție, pe langa aducerea de console, este să nu cumpărați la suprapret.

  16. #5796 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Usor usor se misca Sony. Un prieten din Danemarca a primit acm 2 saptamani comanda pe care o avea din Decembrie, iar ieri a fost in magazin Media Markt si aveau stiva de console digitale. A luat-o si a mers la casa and that was it.

    Cu putin noroc, odata ce se termina lista aia infernala de la Altex, vor avea si ei stoc si poate vor gestiona mai bine comenzile - 1 per cont, eventual doar ridicare din magazin cu buletinul si gata.

  17. #5797 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    A luat-o si a mers la casa and that was it.
    Nu ai idee cat de mult visez la asta. Doamneeeeeeeeee.

  18. #5798 SP
    Junior Member the_dany's Avatar
    Salut. Daca e cineva care nu va avea bani in momentul cand va fi sunat, va rog poate ma ajutati sa cumpar eu consola

  19. #5799 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Hai ca in curand punem distill pe Altex

  20. #5800 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Tutorial Distill pentru Orange.ro + Clarificare Tutorial Emag.ro



    Xpath-uri folosite:

    //*[contains(@class, "js-unfair-offer-btn")] (emag.ro)
    //*[div(@id="basketpd")] (orange.ro)


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts