Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 303 of 404 FirstFirst ... 203 253 293 301 302 303 304 305 313 353 403 ... LastLast
Results 6,041 to 6,060 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6041 SP
    Junior Member giveme5's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Eu astept cuminte, nu ma agit. Inca nu a iesit nici un joc PS5 ,deci dpmdv e doar hype si nervi aiurea.
    Restock-urile de pe emag au inceput sa fie din ce in ce mai dese. Este posibil ca asteptarea sa nu mai fie asa lunga.

  2. #6042 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Desi am prins pentru mine mai trebuie sa iau una cu disc pentru o ruda care nu le are cu internetul, tool-uri si alte cele dar se joaca pe consola. Acum, sper sa prind. Stocurile au fost bune, suficient de mari, a mai descurajat din scalperi ca multi dintre cei care-si doreau un PS5 au reusit sa cumpere unul. Cred ca luna urmatoare o sa stea mai mult de cateva secunde pe stoc. Daca incepe si aduce si Altex pentru vanzare pe site, e ggwp.

  3. #6043 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Eu sper sa prind pana la sf lunii mai, cand apare bf6. Dar nu ma agit prea tare.. pe ps4 am cumparat doar cod si bf5, ce am jucat in plus, au fost jocurile gratuite oferite de ps+ .

  4. #6044 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    N-apare nici un bf6 in mai...

  5. #6045 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Desi stam mult mai bine cu stock-urile, cele digitale sunt inca extrem de rare. Cand a fost ultimul restock de PS5 Digital? Cat despre jocuri, daca nu ai PS4 crede-ma ca ai ce juca. Nu uitati de backwards compatibility. Nu trebuie sa fie doar jocuri noi ca sa vrei un PS5 acum.

  6. #6046 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    Personal, nu as lua Digital Edition ca esti la mana Sony cu preturile de la jocuri. Asa cu disc, mai iei de pe OLX sau imprumuti. Dar da, astea Digital Edition au venit destul de rar. Eu unul sunt multumit de PS5 chiar daca joc ce jucam pe PS4, doar loading-ul intre meciuri sau misiuni imi taia tot cheful.

  7. #6047 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by mur View Post
    Cat despre jocuri, daca nu ai PS4 crede-ma ca ai ce juca. Nu uitati de backwards compatibility.
    In cazul meu am PS4 vanilla (de vreo 5 ani) si Xbox series S (cu 3 ani gamepass ultimate), deci nu am ce juca pe PS5.

    Acest launch de console a fost cel mai slab ever, si nu ma refer la stocuri. Plm, au trecut 6 luni si tu nu ai nici un joc next gen (si Sony si MS). De ce sa stau cu distill, sau sa caut disperat pe site-uri obscure din toata lumea, sau sa dau refesh zilnic pe emag, sau sa injur scalperi ca vand la suprapret etc? Ca sa prind in final o consola si sa ma minunez ca e silentioasa, dar eu sa joc old-gen pe ea in primele 6 luni de la lansare?

    Daca te dai putin in spate si gandesti la rece, e o bataie de joc colosala a producatorilor pentru consumator, dar noi behaim in continuare ca nu avem consola si ne pierdem ore bune din zi facand pe dracu in patru sa punem mana pe produsul lor, produs in mare parte useless majoritatea dintre noi.

  8. #6048 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Ca sa te joci R6 la 4k, 60fps cu prieteni tai care dau o poala de bani pe skinuri si tu nu le poti aprecia cum trebuie la rezolutia aia.

  9. #6049 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Uite ca am promis de ceva timp botul asta si nu am mai avut timp sa il shareuiesc.

    In zip e si un notepad cu instructiunile.
    In mare aveti nevoie de UiPath. El se duce si verifica ambele console pe Emag.
    Voiam sa il folosesc si eu pentru achizitionare de ps5 dar am ramas in spate cu partea financiara asa ca, here you go. folositi-l sa scapati de scalperi.

    https://drive.google.com/file/d/1KWG...ew?usp=sharing

    Daca va ajuta feel free to buy me a coffee
    https://www.paypal.com/donate?hosted...=HHC4EPS2WXQRG

  10. #6050 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by iliedobre View Post
    Ca sa te joci R6 la 4k, 60fps cu prieteni tai care dau o poala de bani pe skinuri si tu nu le poti aprecia cum trebuie la rezolutia aia.
    As aprecia mai mult sa ma care in meciuri decat sa le vad skin-urile la 4K

  11. #6051 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Am vazut pe olx zilele trecute ps5 disc la 3000 ron, astazi nu mai sunt... respectiv 2800 digital, dar digital mai gasesti la pretul asta.. inca are lumea cash sa dea 3000 pe bucata(poate si negociabil), insa majoritatea la 3300-3500 raman , nu se mai arunca lumea.

  12. #6052 SP
    Junior Member raphaelo70's Avatar
    E negociabil sigur ca cine stie cati clienti mai au si sunt si ei constienti ca nu le mai merge mult cu bisnita asta.

  13. #6053 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Are cineva vreo informatie sau explicatie, de ce flanco nu aduce ps5?

  14. #6054 SP
    Member codpin's Avatar
    Flanco e al emagului si probabil toate se duc acolo. Cred.

  15. #6055 SP
    Member luciteck's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    In cazul meu am PS4 vanilla (de vreo 5 ani) si Xbox series S (cu 3 ani gamepass ultimate), deci nu am ce juca pe PS5.

    Acest launch de console a fost cel mai slab ever, si nu ma refer la stocuri. Plm, au trecut 6 luni si tu nu ai nici un joc next gen (si Sony si MS). De ce sa stau cu distill, sau sa caut disperat pe site-uri obscure din toata lumea, sau sa dau refesh zilnic pe emag, sau sa injur scalperi ca vand la suprapret etc? Ca sa prind in final o consola si sa ma minunez ca e silentioasa, dar eu sa joc old-gen pe ea in primele 6 luni de la lansare?

    Daca te dai putin in spate si gandesti la rece, e o bataie de joc colosala a producatorilor pentru consumator, dar noi behaim in continuare ca nu avem consola si ne pierdem ore bune din zi facand pe dracu in patru sa punem mana pe produsul lor, produs in mare parte useless majoritatea dintre noi.
    Sunt jocuri next gen, dar poate nu sunt cele care le apreciezi tu. Demon's Souls Remake e absolut fabulos, ai Spider Man Miles Morales un joc iară f bun, noul Abe's Exodus, Returnal care trebuie să apară luna asta, etc.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  16. #6056 SP
    nk4
    Junior Member nk4's Avatar
    Daca ati urmarit la Flanco cu ceva saptamani in urma puteai sa te inscrii pt un PS5 si in functie de numarul de PS-uri aduse puteai sau nu sa prinzi unul banuiesc. Acum nici nu mai gasesti consola la ei pe site.

  17. #6057 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pagina aia cu înscrisul la Flanco e de prin noiembrie. Bănuiesc ca scopul acelei paginii era sa te faca sa te inscrii ca sa te bombardeze cu newsletter-e cu oferte.

  18. #6058 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Dar altex-ul si si orange au terminat listele? La ce nr s-a ajuns? E frustrant sa ai doar optiunea emag, plus ca acum toata lumea urmareste doar emag. Normal ca stocul tine 5-10sec

  19. #6059 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Dar altex-ul si si orange au terminat listele? La ce nr s-a ajuns? E frustrant sa ai doar optiunea emag, plus ca acum toata lumea urmareste doar emag. Normal ca stocul tine 5-10sec

    Nu stiu la ce numar pt sunt in tombola.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #6060 SP
    Member xenocid's Avatar
    Quote Originally Posted by xenocid View Post
    N-aș fi crezut asta acum 3 luni, dar as of today am reușit să mă programez la vaccinare înainte să pot comanda un PS5!
    Trec să vă spun că între timp m-am și vaccinat dar PS5 tot n-am prins.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts