Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 404 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6221 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Hmm, interesant dar cred ca am sa refuz. Puteam sa am cu disk de mult dar sunt fixat pe digital si e enervant ca e si mai putin stoc acolo.

  2. #6222 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Emag nu mai face restock, a trecut cva timp de cand nu a mai bagat

  3. #6223 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Am deschid consola se pare ca am fan cu 17 meci mai prost,am găsit pe youtube un video în care unu recomanda sa pun O-Ring între consola si fan și se pare ca e mult mai ok,stau lângă consola si nu ma mai deranjează,nu se pierde garantia dacă umblați la fan sau la nvme.Am observat ca nu a mai venit nimic stocuri pe la noi,dar poate saptamana viitoare vin ceva..Am citit ceva ca va fi din ce în ce mai greu de gasit consola sper sa nu fie asa.Seara faina

  4. #6224 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru92 View Post
    Emag nu mai face restock, a trecut cva timp de cand nu a mai bagat
    Într-o țara cât de cât normală, bișnițarii în genul celor de la Emag erau demult chemați în instanțe și puși cu botul pe labe.

    Știre de azi. „eMag, amendă uriaşă în Ungaria pentru promoţii înşelătoare. În România este bănuită că s-a înţeles cu alţi retaileri asupra preţurilor "


    Mai are cineva impresia că la noi autoritățile din domeniu află ceva ce noi deja știam de ani de zile?

    https://adevarul.ro/economie/busines...3e2/index.html

  5. #6225 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Am înțeles ca ar avea ceva stoc fizic în flanco AFI în București, 3200 lei cu miles morales și dark souls, doar ca trebuie sa mergeți personal

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  6. #6226 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ceva surse? Ca sa nu mearga lumea degeaba pana acolo?

  7. #6227 SP
    Junior Member andreics96's Avatar
    Sunt pe un grup de discord și spuneau câțiva acolo ca au fost și au luat, se face plata apoi bon și factura. Dacă e cineva acolo în zona și poate sa verifice dacă e asa sau nu.. Eu am consola, de la emag, voiam doar sa ii ajut pe cei care și-o doresc

    Trimis de pe al meu SM-A715F folosind Tapatalk

  8. #6228 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ceva surse? Ca sa nu mearga lumea degeaba pana acolo?
    Oferta este valabilă doar la Flanco din Afi și trebuie să mergi specific în magazin și să întrebi de ofertă din ce am înțeles de la băieți. 2 persoane au confirmat deja că merge. Plata se face pe loc. Oferta este de 3200 varianta cu disc și 2 jocuri Spiderman și Demon Souls. Deci cele jocuri la 700 de lei.

  9. #6229 SP
    Member gompo's Avatar
    Intrebarea de 100 de puncte este cate bucati au in stoc (asta daca nu s-au dat deja toate).

  10. #6230 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E un prieten acolo. Zicea ca e cu precomanda si vine in 2 zile.

    LE: nu mai au nici precomenzi

  11. #6231 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am sunat si eu, sunt date toate.aiaiaia.

  12. #6232 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca asta e cea mai buna metoda - vanzare/comanda doar in magazin, doar 1 per client, cu buletinul atat la plasare comanda cat si la ridicare.
    Desigur ca si asa pot aparea scalpers, dar macar vor avea o singura bucata.

  13. #6233 SP
    Junior Member Bamjah's Avatar
    Sa va spun cum am patit-o eu azi. La 13:42 am sunat la flanco controceni sa ii intreb cum sta treaba. Mi au spus ca stoc fizic nu exista, si ca merge doar cu precomanda direct in magazin( pachet 3200 cu 2 jocuri) , mi au mai spus ca puteam face precomanda telefonic cu emiterea unui OP, sa fac plata prin banca. Le am spus ca revin imediat sa imi verific toate cardurile si sa vad daca ma incadrez in suma (si eu disperat ) am tras pe dreapta in trafic, am verificat soldurile si ce sa vezi, aveam banii, ba chiar imi mai ramaneau cateva zeci de lei sa nu mor de foame. La 14:01 am sunat inapoi sa imi emita ordinul de plata, si ca sa vezi norocu vietii, s-au rezervat si ultimele bucati, asa ca am ramas iar pe afara. Fe-no-me-nal!!! asa ca, nu va mai agitati. Tura urmatoare poate suntem mai norocosi.

  14. #6234 SP
    Member alexandru92's Avatar
    In loc sa fie din ce in ce mai multe console , sunt din ce in ce mai putine in fiecare luna.. a fost pe evomag zilele astea ps5?! Vad ce prerul a fost ridicat la 4500 pe site ul lor..

  15. #6235 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Quote Originally Posted by Bamjah View Post
    Sa va spun cum am patit-o eu azi. La 13:42 am sunat la flanco controceni sa ii intreb cum sta treaba. Mi au spus ca stoc fizic nu exista, si ca merge doar cu precomanda direct in magazin( pachet 3200 cu 2 jocuri) , mi au mai spus ca puteam face precomanda telefonic cu emiterea unui OP, sa fac plata prin banca. Le am spus ca revin imediat sa imi verific toate cardurile si sa vad daca ma incadrez in suma (si eu disperat ) am tras pe dreapta in trafic, am verificat soldurile si ce sa vezi, aveam banii, ba chiar imi mai ramaneau cateva zeci de lei sa nu mor de foame. La 14:01 am sunat inapoi sa imi emita ordinul de plata, si ca sa vezi norocu vietii, s-au rezervat si ultimele bucati, asa ca am ramas iar pe afara. Fe-no-me-nal!!! asa ca, nu va mai agitati. Tura urmatoare poate suntem mai norocosi.

    Eu nu m-as obosi cu oferta asta. 700 lei pe doua jocuri? No thanks. Mai stai putin si in curand le iei cu 200 pe ambele.
    Bineinteles, depinde si cat esti dispus sa astepti pentru un PS5 la pret normal.

  16. #6236 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by Bamjah View Post
    Sa va spun cum am patit-o eu azi. La 13:42 am sunat la flanco controceni sa ii intreb cum sta treaba. Mi au spus ca stoc fizic nu exista, si ca merge doar cu precomanda direct in magazin( pachet 3200 cu 2 jocuri) , mi au mai spus ca puteam face precomanda telefonic cu emiterea unui OP, sa fac plata prin banca. Le am spus ca revin imediat sa imi verific toate cardurile si sa vad daca ma incadrez in suma (si eu disperat ) am tras pe dreapta in trafic, am verificat soldurile si ce sa vezi, aveam banii, ba chiar imi mai ramaneau cateva zeci de lei sa nu mor de foame. La 14:01 am sunat inapoi sa imi emita ordinul de plata, si ca sa vezi norocu vietii, s-au rezervat si ultimele bucati, asa ca am ramas iar pe afara. Fe-no-me-nal!!! asa ca, nu va mai agitati. Tura urmatoare poate suntem mai norocosi.
    Pai data viitoare zi-le sa-ti dea OP-ul si dupa iti numerii banii, daca tot esti hotarat sa o cumperi. Nu moare nimeni daca nu platesti un OP daca realizezi ca nu ai toti banii sau te imprumuti de la prieteni pana la salariu.

    Bine, financiar eu nu recomand sa iti iei consola daca nu stii exact cati bani ai in cont. Inseamna ca aia sunt cam toti banii tai, dar aici e alta discutie...

  17. #6237 SP
    Junior Member nebunici89's Avatar
    Salut! Tocmai m au sunat de la tombola altex, nr 5770, astept link ul de plata pt consola cu disk

  18. #6238 SP
    Member miculas10's Avatar
    Încă nu sa terminat Tombola..������

  19. #6239 SP
    Member Mousey's Avatar
    Am fost si eu sunat dupa tombola din noiembrie 2020, nr. 5845, tot varianta cu disk. Deci aproape ~6 luni de asteptare, am si uitat de el intre timp.

  20. #6240 SP
    Junior Member wasea's Avatar
    Salutare!
    Azi am fost sunat si eu de Altex, nr comanda 5376.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 404 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts