Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 404 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359 360 361 369 ... LastLast
Results 7,161 to 7,180 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7161 SP
    Member flaviud's Avatar
    Pentru cei interesati, gasiti PS5 la Media Galaxy Orhideea si la Altex Plaza Romania, este tot pachetul la 3500 ron cu 2 jocuri si casti

  2. #7162 SP
    Junior Member markusthebadger's Avatar
    Ceva stocuri prin Cluj? Am fost de dimineața in Media Galaxy la Vivo și nimic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #7163 SP
    Junior Member Andjar's Avatar
    Cine vinde cu 3100RON PS5+R&C bundle sigilat...ori e bișnițar finuț,ori le are furate ori e teapa. Dacă le-ar pune pe ebay, având rating solid, le-ar vinde in 5 minute .
    Numa' zic....

  4. #7164 SP
    Junior Member markusthebadger's Avatar
    Nu are nimeni timp sa pună mâna pe un bundle menționat mai sus cu 3500 din București? Dau 100 de lei pentru deranj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #7165 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^In principiu am eu timp weekendul asta. Revino tu mâine cu un PM ca sa nu uit și să stabilim exact.

  6. #7166 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    La Media Galaxy Vitan Mall, 3400 lei consola cu disc + Miles Morales + Ratchet Clank + controller.

    stocul este cam de 5 bucati. doar bundleuri

  7. #7167 SP
    Junior Member aldraq's Avatar
    Credeti ca mai gasesc acel bundle maine la Plaza? Sau bat drumul degeaba....

  8. #7168 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    iti recomand sa suni. asta la randul lor mi-au recomandat cei de la media galaxy vitan

    cum? nu stiu: internet, google

  9. #7169 SP
    Junior Member patalex9612's Avatar
    pe site-ul media galaxy sau altex poti vedea numarul de la fiecare magazin

  10. #7170 SP
    Member smits's Avatar
    sap trecuta sambata erau.

  11. #7171 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    mersi @marrow , mi-am luat de acolo multumita postarii tale , eram interesant de absolut tot ce e in pachet deci pt mine a fost o oferta ft buna

  12. #7172 SP
    emx
    Junior Member emx's Avatar
    Hi everyone,
    I am also looking for a PS5 and I read your posts about latest updates. I wanted to say hi and please let me know if you catch something. I would be glad if you send me an invitation for the discord channel. Good hunting!!

  13. #7173 SP
    Junior Member yashipuku's Avatar
    Este cineva din Brasov care vrea un PS5 Digital sigilat de la Altex? Pretul standard + ceva pt deranj.

  14. #7174 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by yashipuku View Post
    Este cineva din Brasov care vrea un PS5 Digital sigilat de la Altex? Pretul standard + ceva pt deranj.
    Mulți te vor întreba cât de mare este deranjul (pe lângă costul curierului).

  15. #7175 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Mulți te vor întreba cât de mare este deranjul (pe lângă costul curierului).
    Un meniu de Chicken McNuggets.

  16. #7176 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Schultz View Post
    Un meniu de Chicken McNuggets.
    De bun simț. Sper să găsești cumpărător.

  17. #7177 SP
    Junior Member LucianMatei's Avatar
    Salut oameni buni. Ceva news de stock nou PS5 pe viitor? N-am avut succes pana acum si simt nevoia sa ma exprim aici pe forum.

    ---------- Post added 13-07-2021 at 18:10 ----------

    ---------- Post added 13-07-2021 at 18:16 ----------

    Quote Originally Posted by yashipuku View Post
    Este cineva din Brasov care vrea un PS5 Digital sigilat de la Altex? Pretul standard + ceva pt deranj.
    Interesat sunt. Poti astepta pana luni? Ma pot deplasa la Brasov daca e necesar.

  18. #7178 SP
    Junior Member Chindia2021's Avatar
    Multumesc @marrow Cine vrea ps5 sa sune la magazin Altex Plaza si sa faca comanda cu plata factura proforma daca nu esti din Bucuresti. Eu am luat bundle PS5 cu extra controller si Ratchet Clank si Spider Man Miles Morales plus 35 lei plata curier

  19. #7179 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Peetzy View Post
    Offtopic dar nu ma pot abtine: de vreo trei pagini citesc cu atata pofta despre aventurile lui Cristache care vine in Romania si isi ia consola de pe OLX incat mai ca as deschide un thread separat cu "afacerile de pe OLX".

    Pai cum ma Cristache, nu mai vorbesti cu patronul de la pcgarage sa iti iei consola, daca tot vrei sa bagi la suprapret? Miki Alexandrescule care esti, trai-ti-ar OLX-ul sanatos...

    Nu te deranja sa-mi raspunzi, spor la joaca! Bun venit in Romania!
    Am fost pe litoral cateva zile si nu prea ma omor eu cu telefonul ca sa raspund promt. Patronul e de la Evomag si nu PcGarage. Mi-am luat consola de pe OLX pentru ca nu ma deranjeaza sa dau 400 de lei in plus. Referitor la patron... no comment. Business-ul e business, eu am vrut un PS5 sa pot butona Demon Souls. Printre vizite la familie, prieteni, PS5-ul e silentios fata de PS4 si pana acum ma declar multumit. Spor la joaca Peetzy!

  20. #7180 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Pentru cei interesati vad ca este la flanco bundle cu Ratchet & Clank: Rift Apart la 2.799. https://www.flanco.ro/consola-sony-p...ift-apart.html

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 359 of 404 FirstFirst ... 259 309 349 357 358 359 360 361 369 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts