Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 364 of 404 FirstFirst ... 264 314 354 362 363 364 365 366 374 ... LastLast
Results 7,261 to 7,280 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7261 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Bundle si in MG din Tm Shopping City cu extra controller, Spiderman si R&C daca nu ma inseala memoria

    Nimic in Altex Sagului

  2. #7262 SP
    Member morphine's Avatar
    Bucuresti, nu stiu exact care magazin anume.
    Attached Images Attached Images img-20210725-wa0000.jpg

  3. #7263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  4. #7264 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar

  5. #7265 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Toti comerciantii au preluat initiativa de pachet cu mai multe jocuri/accesorii, ca sa combata scalpers. Le-a luat ceva timp, dar e bine si asa.

    Cred ca deja tread-u asta a devenit inutil. Cine si-a dorit consola, si-a luat deja, iar cine inca nu a prins (!?!?!) poate lua oricand din magazine sau online.

  6. #7266 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Cum inutil? Si lumea unde o sa se mai planga?

  7. #7267 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Pacat ca aceste pachete au preturi mai mari decat daca le-ai fi cumparat separat. 1000 lei pentru 1 controller si 2 jocuri, nu se preteaza deloc. Totalul lor ar fi undeva la 850 lei. Macar daca acel controller era pe alta culoare, intelegeam pretul asa marit.

  8. #7268 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Cum inutil? Si lumea unde o sa se mai planga?
    Exact. Doar pentru asta mai e util. Deja trebuie sa te chinui sa eviti, ca sa spui ca nu gasesti sa cumperi.

    Culmea e ca inca e plin pe retelele sociale de oameni care nu reusesc sa cumpere. Nu inteleg cum e fizic posibil…

    Si da, eMag are bundles mai scumpe. Altex si Flanco pastreaza preturile corecte.

  9. #7269 SP
    Junior Member na1111's Avatar
    Salut,

    Sunt interesat de achiziția unui PS5 digital, nu de cumpărarea de jocuri pe discuri.
    Cu peste 800 de jocuri achiziționate digital pe PS4 (stocate pe 4 HDD slim de 5TB - 20 TB de date), aduse la zi și upgradate la PS5, soluția digitala este singura acceptabila.
    Și nu sunt dispus sa plătesc mai mult de 2000 pentru un PS5 fata de 3400 astăzi la EMAG.

  10. #7270 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Gasesti PS5 digital in anumite magazine Altex/MG din tara in acele pachete la 2300 cu PS+ 1 an si card PSN de 100 lei.
    Altfel, gasesti PS5 cu sau fara bundle de jocuri/accesorii online sau fizic in anumite magazine din tara.

  11. #7271 SP
    Junior Member na1111's Avatar
    Cunosc pachetele digitale de la Altex/MG, care sunt corecte ca pret (nu strica o extindere a abonamentului de PS PLUS).



    Eu insa locuiesc in Bucuresti si asemenea oferte au fost foarte rare. Si inca nu le-am prins.



    Cu exceptia tepei Orange care avea tot timpul pe stoc si te lasa sa comanzi si la plata te rejecta cu out of stock.

  12. #7272 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    MG/Altex au dispozitii sa nu vanda decat bundle. Am fost acum si am intrebat daca mai au console. Au zis ca au, insa au ordin sa nu le vanda separat, fiindca nu mai aveau abonamente de plus. Intr-adevar, daca vrei digital, cel la 23 e best option and the only option lol

    Nu am vazut nicaieri sa vanda consola simplu, cum ar fi normal.

  13. #7273 SP
    Junior Member asfbobel's Avatar
    eu inca nu mi-am luat . don't be hater

  14. #7274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by na1111 View Post
    Eu insa locuiesc in Bucuresti si asemenea oferte au fost foarte rare. Si inca nu le-am prins.
    Ai fost macar in magazine sa vezi? Sau ai sunat la ei sa-i intrebi unde poti gasi acel bundle?
    In weekend era prin magazine in Bucuresti. Vazusem o poza pe net.
    Quote Originally Posted by asfbobel View Post
    eu inca nu mi-am luat . don't be hater
    Probabil nu ai luat pentru ca nu ai vrut. Daca vrei sa iei, te duci si acum in magazine si-ti iei

  15. #7275 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    In Craiova exista stoc la Media Galaxy, consola + controller + 2 jocuri, 3499 ron.

  16. #7276 SP
    Junior Member marrow's Avatar
    eu vreau consola cu disc fara bundle sau sa vedem ce bundleuri mai apar. deci threadul pentru mine este util in continuare.

    Nu ma grabesc

  17. #7277 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Probabil nu ai luat pentru ca nu ai vrut. Daca vrei sa iei, te duci si acum in magazine si-ti iei
    Unii nu si-au luat pt ca nu au vrut inca sa cumpere, mai asteapta, ca si mine.


    Iar altii, poate chiar majoritatea dintre toti doritorii de PS5, nu vor bundle-urile lor stupide ce incarca pretul cu 300, 600, 800 de lei. Prefera sa cumpere jocul second sau alte combinatii, reduceri si discounturi.

    Iar apoi sunt cei care vor bundle poate cu alte jorcuri, nu cele care se ofera acum.


    Topicul inca are relevanta si o sa aiba pana cand o sa fie stock PS5 fara bundle din abundenta in magazine la MSRP. Deci mai avem de asteptat mult si bine...

  18. #7278 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    https://www.ozone.ro/product/set-playstation-5/

    Si ei au inceput sa vanda consola + ceva extra... In cazul lor, 2 jocuri la alegere.

  19. #7279 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Murdara paine mai mananca si comerciantii astia! (inclusiv sony)

    Deja nu mai e strategie de combatere a bisnitarilor, ci e strategie de marketing, de vanzare a cator mai multe produse deodata.

    De ce sa vinzi consola cum ar fi normal, stand alone, cand poti sa mai scoti niste $ pe alte periferice extra?

    Din toti prietenii mei, nici unul nu ar da banii full retail pe R&C ori Sackboy - cam ce fac acum toti comerciantii cand baga bundles de genul.

    Si sa nu fiu chiar super off topic - acum la Flanco e consola disponibila cu R&C, bineinteles, la pretul standard. E asa de vreo 30 de minute sau si mai bine, semn ca nici cei care vor consola nu se mai ingramadesc buluc sa topeasca stocul in 2 minute.

    https://www.flanco.ro/consola-sony-p...ift-apart.html

  20. #7280 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Altex stiva de console si R&C si bundle cu 2 jocuri la alegere+controller. Gata cu scalperii . Sa le moara la intrare!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 364 of 404 FirstFirst ... 264 314 354 362 363 364 365 366 374 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts