Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 372 of 404 FirstFirst ... 272 322 362 370 371 372 373 374 382 ... LastLast
Results 7,421 to 7,440 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7421 SP
    Member coxanovici's Avatar
    Stocuri ceva prin Timișoara? Că pe olx sunt cam nesimțiți

  2. #7422 SP
    Member flaviud's Avatar
    Incearca in magazinele altex/media galaxy, in Buc sunt aproape in toate. Singurul minus e ca vin la pachet cu jocuri, accesorii etc

  3. #7423 SP
    Junior Member petru12's Avatar
    si care ar fi cel mai mic pret ai idee?au doar cu disc ca eu as vrea digital?

  4. #7424 SP
    Member flaviud's Avatar
    A scris si baiatul care e de la altex ca digitale nu au si nici nu crede ca le aduc in viitorul apropiat. Cele mai bune preturi in buc au fost la pachetul cu inca un controller si spiderman 2999 ron, mai sunt si pachete cu casti si joc, sau cu 2 jocuri la 3500 ron.

  5. #7425 SP
    Junior Member pippo's Avatar

  6. #7426 SP
    Member Remediu's Avatar
    Carrefour Orhideea Bucuresti.
    Baieti fini

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  7. #7427 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    S-a dus super repede stocul de la eMag. Nu credeam, sincer, ca inca mai exista omor pentru PS5 la 1 an de la lansare, in conditia in care se gaseste efectiv de cateva luni in magazine la pret corect

  8. #7428 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    S-a dus super repede stocul de la eMag. Nu credeam, sincer, ca inca mai exista omor pentru PS5 la 1 an de la lansare, in conditia in care se gaseste efectiv de cateva luni in magazine la pret corect
    Probabil in bucuresti se gasesc in magazine ca in Cluj-Napoca eu nu am gasit in ultima saptamana, iar in itala era pana la mijlocul luni septembrie la fel de greu sa prinzi un ps5 la pretul corect cum era la lansare anul trecut.

  9. #7429 SP
    Member miculas10's Avatar
    Interesant eu nu am primit notificări de la eMAG ca este in stoc și nici Telegram nu a anunțat ������.
    Tu de unde ai observat sau ai avut noroc ai făcut o vizita pe site..������

  10. #7430 SP
    Junior Member pippo's Avatar
    Noroc chior, am intrat pe emag si surpriza ,inainte sa o comand am postat aici

  11. #7431 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by pippo View Post
    O bucata in stoc in momentul acesta.

  12. #7432 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Pentru cine e interesat la Altex Shoping City Sibiu aveau expuse 8 PS5 la pachet cu 3 jocuri.

  13. #7433 SP
    Member flaviud's Avatar
    La Emag a fost ieri in stoc pentru cateva minute. Dupa postarea userului pippo, am intrat pe Emag si era in stoc, dar nu a durat mai mult de cateva minute...

  14. #7434 SP
    Junior Member xtcplus's Avatar
    Pt cei interesati Altex Orhideea au in stocul din magazin console PS5 nu am stat sa analizez ce includepachetul, eu avand deja PS5. Eram focusat sa achizitionez un XBOX Series X.

    Din alte discutii pe alte threaduri ar fi si in Baneasa.



    Happy shopping

  15. #7435 SP
    Member miculas10's Avatar
    Stoc la EMAG Bundle: Consola PlayStation 5 (B-Chasis) + Joc PS5 Ratchet & Clank: Rift Apart + Joc Marvel’s Spider Man: Miles Morales PS5 + Joc Sackboy: A Big Adventure! PS5

  16. #7436 SP
    Junior Member Leopardu's Avatar
    Stie cineva daca mai apar in stoc fara nici un bundle? Si daca trebuie sa am banii pe card neaparat? Sau s-a renuntat la treaba aia ca deja a trecut 1 an..

  17. #7437 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ca de obicei, cand se afla ceva, se posteaza aici - desi e clar ca marea majoritate care-si doreau consola, au deja, iar interesul a scazut considerabil.

    Referitor la plata, cel mai probabil se va achita in avans, ca si pana acum.

  18. #7438 SP
    emx
    Junior Member emx's Avatar
    Megamall mediagalaxy has 4 bundle PS5 disc + rachet and clank + ghost of Tsushima + spiderman miles morales 3399 lei pack

  19. #7439 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am citit pe un alt forum că cei de la eMag au susținut că așa primesc și ei bundle-urile de la furnizori. Eu personal cred că-i o mică minciună. Sony nu vinde decât un bundle oficial (cel cu Ratchet and Clank) și noi nu avem cum să verificăm astfel de declarații. Eu cred că retailerii primesc reduceri suficient de mari la jocurile din acele bundle-uri neoficiale sau la consola în sine astfel încât ei să facă un profit bun chiar dacă par să fie reduceri (dar e o speculație super grosolană).


    Cine nu are consola și o vrea să analizeze la sânge ofertele sau să aștepte bundle-ul cu Ratchet and Clank. Nu e cazul să ne lăsăm vrăjiți de oferte, dar nici să ne plângem de jocurile din bundle. Eu unul aș cumpăra bundle cu cele mai multe jocuri pe care le-aș juca decât să stau cu jocurile pe OLX luni la rând (în condițiile în care piața e inundată de astfel de jocuri). La cum se prezintă starea furnizorilor de electronice situația va reveni la normal în vreo doi ani în cel mai bun caz. Măsurați de 10 ori și tăiați o singură dată, cum spune o vorbă veche din bătrâni.

  20. #7440 SP
    Member smits's Avatar
    nici eu nu prea cred asta.

    ei isi fac bundles ca sa vanda mai multe

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 372 of 404 FirstFirst ... 272 322 362 370 371 372 373 374 382 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts