Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 391 of 404 FirstFirst ... 291 341 381 389 390 391 392 393 401 ... LastLast
Results 7,801 to 7,820 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7801 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Salut, cam cand credeti ca vor mai aparea console sau bundle-uri la preturi decente? Odata cu TLOU part 1?

  2. #7802 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Eu cred în noiembrie cand o sa iasă Ragnarock.De ce ai lua TLOU cand a devenit un GTA V, pe trei generații.

  3. #7803 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Sunt sigur că va apare bundle cu The Last of Us Part 1 și cu God of War Ragnarok.


    PS: Vorbeam ieri cu un prieten care a avut PS3, PS4 și acum are PS5. Sunt tare curios dacă pe PC The Last Of Us Part 1 va avea prețul ca pe PS. Singura modalitate de a mă face să rejoc primul joc din serie era The Last of Us Part 1. Am văzut pe PS4 cum arăta și cum se simțea jocul și nu m-a atras. Sunt foarte convins că unele exclusive vor intra la PS Plus Extra la un moment dat (poate nu la 1 an de la lansare, dar vor intra). Ar fi ca o palmă "extra" peste cei care cumpără jocul din prima zi. Voi fi mult mai selectiv și mai zgârcit cu achizițiile mele pe PS.

  4. #7804 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    Eu cred în noiembrie cand o sa iasă Ragnarock.De ce ai lua TLOU cand a devenit un GTA V, pe trei generații.
    Ca sa il rejoc. L-am jucat pe PS3.

  5. #7805 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    here we go again! Din now bundle FW la Altex.

    Noroc ca au intrat in cont banii de la returul anterior.Sper de data asta sa fie cu noroc.

  6. #7806 SP
    Junior Member mapetrei's Avatar

  7. #7807 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    tot varianta Altex e mai buna. GT7 si Fifa22 nu merita 500 ron

  8. #7808 SP
    Junior Member mapetrei's Avatar
    Da, mai ales pentru cine nu vrea acele jocuri.

    Insa mai e o diferenta: eMAG are in stoc acum, Altex nu. Eu unul mi-am luat teapa prima oara cand precomandai PS5-ul insa de fapt te adauga la o tombola de care nu iti zicea de la bun inceput si ramaneai cu banii blocati cat voiau ei.

    Si inca o diferenta: returul la eMAG il poti face in cel putin 30 de zile (daca ai Genius, 60 zile), pe cand la Altex, maxim 14 zile de la data primirii consolei sau nu poti returna deloc daca ridici din magazin

  9. #7809 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Nu cred ca Altex mai face tombola acum.
    Pe site scrie ca vor livra consolele din 31.07.

  10. #7810 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Teoretic da. Dar la noi orice e posibil. Si eu am facut precomanda acum la Altex. Sunt curios ce va fi.

  11. #7811 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Nu este tombola. Am mai avut si alte sesiuni de precomenzi pentru consola pana acum. Ca idee, tocmai ce am primit informare de la Sony ca varianta aceasta a pachetului include disc pentru Horizon Forbidden West, in loc de cod tiparit pe cartonas.

  12. #7812 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Mda.... nu puteau face asa de prima data.O fac acum după ce si-au facut vânzările si au scăzut prețul la disc.Jocul este pus cu valoare dubla sau aproape si el e 244 lei acum.
    Macar se poate vinde și mai recuperați ceva.

  13. #7813 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    La mine e expediata consola de la Altex prin Cargus. Ar ajunge pe 01.08.

    ---------- Post added 30-07-2022 at 09:33 ----------

    A sosit astazi. Are jocul in el.

  14. #7814 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Eu am făcut precomandă joi, doar ca nu aveam bani îndeajuns pe card și a trebuit sa fac plata ieri. După ce am făcut plata îmi arată “Precomandă eliberată”, deși plata a fost înregistrată la Altex. Nu știu de ce, dar am impresia ca am făcut degeaba plata… sper sa primesc banii înapoi/ sau consola!

  15. #7815 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    daca au fost luati banii de pe card atunci e OK. Daca nu, suna la call center si cere sa iti retrimita linkul de plata

    Eu am primit doar notificare ca aseara a luat Cargus coletul. Deci weekendul asta o sa fie pe maini bune ������. Sper ca de data asta sa fie cu noroc ������

  16. #7816 SP
    Junior Member Noobmaster's Avatar
    Salutare ! Am facut precomanda la altex , exista posibilitatea sa se epuizeze stocul si sa nu apuc ?

  17. #7817 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Noobmaster View Post
    Salutare ! Am facut precomanda la altex , exista posibilitatea sa se epuizeze stocul si sa nu apuc ?
    Salut! Lasa-mi PM cu numarul comenzii sa verific statusul ei. Multumesc.

  18. #7818 SP
    Junior Member Noobmaster's Avatar
    Confirmata integral , dimineata era precomanda eliberata

  19. #7819 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    here we go again! Din now bundle FW la Altex.

    Noroc ca au intrat in cont banii de la returul anterior.Sper de data asta sa fie cu noroc.

    A doua consola care vine cu un rand de sigilii taiate si un al doilea rand aplicat peste.

    Am ruganintea sa imi spuneti cum le-ati primit pe ale voastre

  20. #7820 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    A doua consola care vine cu un rand de sigilii taiate si un al doilea rand aplicat peste.

    Am ruganintea sa imi spuneti cum le-ati primit pe ale voastre
    Nu a explicat deja userul ATX-MG care-i motivul pentru care vin asa? Ca eu asa tineam minte...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 391 of 404 FirstFirst ... 291 341 381 389 390 391 392 393 401 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts