Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 397 of 404 FirstFirst ... 297 347 387 395 396 397 398 399 ... LastLast
Results 7,921 to 7,940 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7921 SP
    Member mladin86's Avatar

    Ni

  2. #7922 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am citit știrea și pe un site străin. Nu mă miră pentru că eu mă așteptam la asta și am spus-o prin unele forumuri sau comentarii. Mai avem de așteptat până în 2027 cel puțin până apare PS6. Sursa: AICI. Nu cred că voi trece la PS5 Pro (anunțat pentru 2023), chiar dacă aș putea practic să vând PS5 fără să pierd bani.

  3. #7923 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Nu a anuntat nimeni niciun pro, a fost un leak cu un viitor PS5, pana si oamenii aia au zis ca e un "slim", renunta la blueray, au si mentionat ca nu va fi boost de hardware.
    With this new design, Sony wants to reduce the weight and size of the PS5 in order to save on shipping costs, but also on production costs.
    Deci despre ce vorbim aici?

  4. #7924 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Am încurcat Slim cu Pro, my bad. Știu că s-a vorbit despre un slim cu unitate optică detașabilă. Doar am mai spus o dată o părere a mea. Deși nu cred că e o idee bună pentru Sony în condițiile în care a crescut prețul la PS5 și încă nu se găsește la liber PS5, am un presentiment că vom avea un PS5 Pro cu Zen 3 (poate cu Zen 4), iar un eventual PS6 să aibă Zen 5.

  5. #7925 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu nu ma arunc la nimic, de-abia am prins un PS5 care toarce, nu mai vreau aventuri.
    Insa daca va iesi Pro.. peste niste ani buni.. mai discutam.
    Procesor nou dar si mai mult spatiu de stocare alaturi de niste masuri.. mai suple, primesc. Mai este mult insa pana departe.

  6. #7926 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Să nu uităm că și la generația anterioara, sau lansat două modele: ps4slim/ps4pro, doar după 3 ani (2016) după standard. Dar la ps5 nu cred că este cazul, poate un slim la anul ,să fie fabricat în masă foarte mare să ajungă la toată lumea, cu preț normal.

  7. #7927 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Nu cred că primim PS5 cu mai multă stocare din prima. Au adăugat portul M.2 tocmai pentru a putea adăuga ce SSD vrei și cât îți permiți. Nu cred că vor renunța nici la forma de turn. Să vedem cum va fi Slim-ul care cred că va ține loc de PS5 Pro.

  8. #7928 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Dar v-ati încins cu pro-urile
    https://www.emag.ro/consola-playstat...medium=android

    3500 lei bundle GOWR dacă mai sunt doritori

  9. #7929 SP
    Junior Member Gutzah's Avatar
    Salutare tuturor!
    Newcomer here, vreau ca mai intai sa va multumesc tuturor celor care ati postat informatii utile pe acest thread, am citit multe pagini si am invatat cateva lucruri noi.

    Sunt un gamer pe (de?) PC pana la momentul asta, insa anul asta am decis sa fac un pas spre a-i face un cadou prietenei mele un PS5 astfel incat sa petrecem mai mult timp impreuna si seara dupa munca.

    Daca stie careva de vreun bundle sau standalone care merita bani postati va rog si aici.

    Multumesc!

  10. #7930 SP
    Member Aliosa's Avatar
    O noua tombola la Altex pe 05.12. Bundle PS5 cu FIFA23. Găsiți detaliile la ei pe site. Nu am găsit nimic despre prețul bundle-ului.

  11. #7931 SP
    Member smits's Avatar
    Astia nu s-au invatat minte cu tombolele?

  12. #7932 SP
    Junior Member kawasaky's Avatar
    Am cautat pe site-ul Altex informatii despre tombola dar nu am gasit nimic.

  13. #7933 SP
    Member shaqkers's Avatar
    https://altex.ro/tombola530ps5/pag/?...eid=e1e42dfd60

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  14. #7934 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    530 buc, lol, deci altex-ul tot timpul a avut console ps5 dar le vinde cu taraita; ce strategie e asta?

  15. #7935 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Sau poate le vine pe stoc numarul asta. Iar ca sa nu supere pe nimeni, lasa la voia intamplarii cumparatorii. Pana la urma mi se pare buna ideea. Am 500 de console, dai cu zarul. Cine da mai bine castiga. So what? Macar nu au tacut din gura ca sa apara pe site dintr-o data si sa fie luate de scalperi.

    P.S. - Nu ar tine nici un magazin mare asemenea stoc cand cererea e uriasa. Deci ipoteza ca au fost pe stoc e absolut Gresita! Nu mai lansati idei care provoaca ura. Cata minte ii trebuie lui "asatgmures" sa conceapa asemenea prostii...

  16. #7936 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    atata m a dus mintea, oricum n au ei 500 de buc, neam

  17. #7937 SP
    Junior Member eusinumaieu's Avatar
    sunt interesat sa cumpar un ps5, dar nu am urmarit deloc preturile de la noi. consola asta din tombola pare foarte ieftina in comparatie cu tot ce am gasit in rest, desi nu imi pasa nici cat negru sub unghie de fifa.

    credeti ca as avea sanse sa gasesc la acelasi pret dar cu gran turismo/god of war/whatever pana la craciun? sau restul vand numai la 3500/4000+, si si alea numai cateodata?

  18. #7938 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta este bundle oficial, la fel cum a fost cel cu God of War (doar ca ala a fost in editie limitata) si nu cred ca vor mai fi altele (cu alte jocuri ca si bundle oficial) sau chiar consola singura, anul acesta.

  19. #7939 SP
    Junior Member eusinumaieu's Avatar
    inteleg, m-am inscris la asta pana la urma, daca e sa castig vad cum fac si vand cheia de fifa, sper ca nu mi-o leaga de consola sau ceva ������

  20. #7940 SP
    Junior Member Lucifer's Avatar
    Quote Originally Posted by eusinumaieu View Post
    sunt interesat sa cumpar un ps5, dar nu am urmarit deloc preturile de la noi. consola asta din tombola pare foarte ieftina in comparatie cu tot ce am gasit in rest, desi nu imi pasa nici cat negru sub unghie de fifa.

    credeti ca as avea sanse sa gasesc la acelasi pret dar cu gran turismo/god of war/whatever pana la craciun? sau restul vand numai la 3500/4000+, si si alea numai cateodata?
    E posibil sa apara si alte bundle-uri. Eu am prins de ex controller si fifa in plus la 3500 pe emag. Poate ai noroc si mai apare o combinatie de GOW cu sau fara controller sau alte variante. Eu zic ca sigur mai apare ceva. E inceputul lui decembrie abia.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 397 of 404 FirstFirst ... 297 347 387 395 396 397 398 399 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts