Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 33 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast
Results 541 to 560 of 653

Thread: PS5 - pune o intrebare, primeste un raspuns

  1. #541 SP
    Junior Member boLdyaLexy's Avatar
    Salve!
    Doresc sa joc fifa 23 cu un prieten (eu de pe PS5 si el de pe Xbox series S), problema este ca apare ca ne-am imprietenit pe EA dar cand fac room si incerc sa ii dau invite pe online nu merge, nu il vede. Aveti vre-o idee?

  2. #542 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Aveți ambii instalate versiunile current gen? Ma refer sa nu cumva sa ai tu instalata versiunea de PS4 si el aia de Series, ca nu puteți juca așa. Sau sa ai tu versiunea de PS5 si el pe aia de One, nici asa nu merge

  3. #543 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Salut.Posesor de PS5.Vreau sa cumpar Gran Turismo 7 25th anniversary edition. Am observat ca are un cod in interior.Vreau sa va intreb daca beneficiile pentru aceasta editie sunt legate strict de acest cod?!As dori ca varianta digitala pentru ps4 sa o fac cadou pentru cineva care are consola ps4 si nu as vrea sa fac o gafa si sa nu mearga.Multumesc.

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  4. #544 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by shaqkers View Post
    Salut.Posesor de PS5.Vreau sa cumpar Gran Turismo 7 25th anniversary edition. Am observat ca are un cod in interior.Vreau sa va intreb daca beneficiile pentru aceasta editie sunt legate strict de acest cod?!As dori ca varianta digitala pentru ps4 sa o fac cadou pentru cineva care are consola ps4 si nu as vrea sa fac o gafa si sa nu mearga.Multumesc.

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk
    Codul contine atat varianta de ps4 DAR si restul de "beneficii" ale variantei aniversare, adica masina bonus si 1000000 de bani credit. Adica nu se pot separa bonusul de jocul PS4.

  5. #545 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Multumesc pentru raspuns.Raman eu cu varianta pe disc si fac cadou codul de ps4 cu tot cu beneficii.

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  6. #546 SP
    Junior Member player_mike90's Avatar
    Buna seara
    Am cont ps psn.uk si făcut o precomanda de pe psn la un joc de ps4 digital și vreau sa renunț la ea
    Jocul se lansează în luna decembrie
    Mai pot recupera bani înapoi?

  7. #547 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by player_mike90 View Post
    Buna seara
    Am cont ps psn.uk si făcut o precomanda de pe psn la un joc de ps4 digital și vreau sa renunț la ea
    Jocul se lansează în luna decembrie
    Mai pot recupera bani înapoi?
    Da. Chiar dacă jocul era lansat dar nu l-ai descărcat și instalat pe consola, vei primi 100 % banii înapoi.
    Nu știu după cât timp Primești banii înapoi, dar îmi aduc bine aminte condițiile in care poți face asta.
    Just cancel your order and you’re been refunded.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #548 SP
    Junior Member player_mike90's Avatar
    Jocul lam platit dar vreau sa renunț la comanda

  9. #549 SP
    Manager paul's Avatar
    Aici spune ca trebuie sa ii contactezi pentru a anula: https://www.playstation.com/en-ro/su...ore-pre-order/

  10. #550 SP
    Junior Member player_mike90's Avatar
    Știe cineva dacă bani îi primesc inapoi pe card sau pe contul psn?

  11. #551 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Eu am cont pe PSN UK. Atunci când am cerut banii înapoi i-am primit în cont sub formă de credit pentru că eu plătisem așa și nu cu card-ul. Cu siguranță se poate anula, contactează suportul de UK. Nu știu cu cât timp înainte se poate anula o precomandă, dar ar trebui să se poată.

  12. #552 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Toate răspunsurile la întrebările astea legate de refund sunt în link-ul pe care l-a dat Paul, inclusiv unde se întorc banii si perioadele de timp in care poti face cerere de refund pt un joc cu preorder precum si alte condiții.

  13. #553 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Salutare!
    Nu stiu daca s-a mai discutat asta, dar am o nelamurire in legatura cu salvarile de la jocuri.
    Am avut PS Plus Premium activat acum cateva luni si am jucat Spider-Man Miles Morales (varianta digitala de la abonament).
    In prezent am PS Plus Essential. Am instalat Spider-Man Miles Morales (varianta fizica) si am avut surpriza sa vad ca jocul incepe de la 0.
    Am in cloud salvarile de la Spider-Man MM de cand l-am jucat cu abonamentul Premium, dar nu le pot descarca pentru varianta fizica a jocului.
    Exista vreo solutie la aceasta problema?
    Attached Images Attached Images 20221201210443.jpg 20221201210434.jpg

  14. #554 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Contul si jocul pe disc sunt aceeasi regiune? Ca de obicei asta e problema. Gen sa nu fie contu pe US si discul de Europa...

  15. #555 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Contul e pe UK, iar jocul e zona 2.
    Am facut o proba si cu God of War (2018). Am terminat jocul fizic, iar cand am descarcat jocul digital apare aceeasi problema. Nu imi recunoaste salvarile de la jocul precedent.

  16. #556 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    Din pacate nu ai ce sa faci, asa am patit si eu cu Returnal.. am contul pe US si discul de Europa.

    Trebuie sa fie aceeasi regiune, altfel le recunoaste ca doua jocuri diferite...

  17. #557 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by SieNoK View Post
    Din pacate nu ai ce sa faci, asa am patit si eu cu Returnal.. am contul pe US si discul de Europa.

    Trebuie sa fie aceeasi regiune, altfel le recunoaste ca doua jocuri diferite...
    Despre ce vorbești? UK face parte din Europa, adică tot zona2, de asta se miră că nu ii merge salvările...

  18. #558 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare pentru cei care stiu, am doua console ps5 si am cumparat cod mw2 si dlc separat pe contu principal si pe a doua consola am partajare si imi merge cod mw2 dar dlc nu merge pe a doua consola

  19. #559 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ce dlc are cod? Skin-urile, cod points si battle pass nu pot fi partajate, sunt legate de cont. Ca alt dlc nu știu sa aibe MW2....

    Asta e valabil cam in orice joc. In game currency sau battle pass nu se partajeaza

  20. #560 SP
    Member sinnombree07's Avatar
    Sezon pass

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 33 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Intrebare upgrade jocuri la versiunea PS5 By dumiandrei99 in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 33 Last Post: 23-11-2020, 10:23
  2. Replies: 13 Last Post: 27-10-2015, 02:05
  3. Nu mai pot pune anunturi - Help. By riconos in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 28-01-2014, 11:15
  4. Xbox - Pune o intrebare, primeste un raspuns By AndRewqp in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 06-07-2013, 06:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts