Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 303 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 ... LastLast
Results 5,541 to 5,560 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5541 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    God of War a fost oferit la PS Plus cred ca anul trecut.
    Eu il am deja in librarie primit prin PS Plus de cel putin 1 an cred, si nu aveam PS5 atunci.

  2. #5542 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    God of War (cel din 2018) n-a fost oferit niciodată la PS+. E in PS Collection doar.
    Nu știu de unde il ai tu in library, poate i-ai dat redeem pe PS5-ul unui prieten...

  3. #5543 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Ai dreptate, asa este.
    M-am uitat prin mailurile de la PSN si mi-am amintit ca anul trecut am configurat un PS5 pentru baietelul unui prieten.
    Atunci m-am logat si am dat redeem la toata colectia.
    Uitasem complet.

  4. #5544 SP
    Member jon209's Avatar
    A aflat cineva ce se întâmplă dacă luam extra sau premium Day one?.Eu de ex mai am valabil pana în Ianuarie.Le-am scris și celor de la PS pe Twitter dar am primit un răspuns evaziv.

  5. #5545 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Eu am încărcat preventiv credit pentru noua subscripție Extra și ceva în plus pentru că Extra costă 84 de lire pe PSN UK și codurile sunt de 80 lire credit. Am putut adăuga ambele coduri. Aștept lansarea, mie personal îmi expiră pe 18 iunie subscripția. O să stau 4-5 zile fără, nu pierd nimic.


    @jon209: ce-ar trebui să se întâmple? presupun că vei plăti diferența pentru restul perioadei pentru care ai PS Plus (diferența de la nivelul cel mai mic echivalent cu PS Plus vechi și noul nivel). Parcă scria chiar pe blogul PS ceva de genul ăsta. Partea nasoală este că cei din Asia care au fost arși la upgrade încă n-au primit diferența respectivă înapoi sub o formă sau alta (aveau PS Plus la reducere și au fost puși să plătească reducerea).

  6. #5546 SP
    Member gompo's Avatar
    Salutare.

    Stie cineva, (eventual care are cont pe US si a testat), daca un utilizator fara PS Plus in prezent poate face Trial la Extra sau Premium?

    Sau daca, un utilizator cu cont nou va putea incarca un cod PS Plus pe 12 luni si sa aleaga Premium pe 6 luni sau Extra pentru aprox 7 luni?

    Multumesc

  7. #5547 SP
    Member Antiohh's Avatar
    ,,Resident Evil 7's Free Upgrade Isn't Free for PS Plus Collection Owners,, [IGN] - niste nesimtiti... voiam sa ma pun sa-l rejoc si cand colo, ce sa vezi. 90 lei daca vrei upgradeul gratuit... In ritmul asta le zic si eu pa baietilor de la Sony.

  8. #5548 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci nici macar astea din noile abonamente nu au updates free pentru current gen. Oribil...

  9. #5549 SP
    Member adin33's Avatar
    Dacă ai varianta pe disc este free.

  10. #5550 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Da. Pentru ca cei de la Capcom au facut gratis acest update. Cei de la Sony nu vor altceva decat sa profite de pe urma lor si sa diminueze si mai mult valoarea si relevanta abonamentului PS+. Cand au muncit ei pentru update (la uncharted de exemplu) am mai inteles. Acum eu nu pot vedea nicio alta justificare pentru tactica asta decat nesimtire. Ca sa nu mai spun ca tot primesc jocuri de PS4 in abonamentul lor desi eu am PS5 de mai bine de un an jumatate.

  11. #5551 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    Pentru cei din România, vouă vă merge streamingul de jocuri prin aplicația de pc la un abonament ps plus premium? La mine zice "your country is not supported."

  12. #5552 SP
    Junior Member morciu's Avatar
    In descrierea abonamentelor pe situl romanesc apare "Expediere directă de la PlayStation". La ce se refera?

  13. #5553 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Din cate vad nu iti mai reduc perioada daca vrei sa treci la un plan superior, te pun in schimba sa platesti o diferenta si treci toata perioada la abonamentul respectiv.

    Eu am PS Plus Essential pana pe 16.02.2025 si imi cer 455 de lei ca sa trec la Extra.
    Attached Images Attached Images ps_extra.jpg

  14. #5554 SP
    Member tmihai20's Avatar
    @JDoe83: România nu e deocamdată în lista de țări în care se poate face streaming la jocuri, așa am înțeles.
    @morciu: n-am idee la ce se referă, doar nu se referă la PS Direct (sau cum se numește serviciul lor care permite comandarea unui PS5 direct de la Sony). Eu am contul pe UK și știu că acolo se poate face așa ceva.

    Nu-mi place faptul că jocurile care sunt trial apar ca fiind gratuite la nivelul Premium. Impresia este că ar fi gratuite la nivelul Premium, când de fapt sunt niște timed trials. Am luat PS Plus Extra așa cum am spus.

  15. #5555 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Din cate vad nu iti mai reduc perioada daca vrei sa treci la un plan superior, te pun in schimba sa platesti o diferenta si treci toata perioada la abonamentul respectiv.

    Eu am PS Plus Essential pana pe 16.02.2025 si imi cer 455 de lei ca sa trec la Extra.

    Eu am pana in 19 ianuarie 2023 si ma pune sa platesc diferenta doar de 105 lei pentru a trece la Extra si 170 lei pentru Premium.extra.png

  16. #5556 SP
    Junior Member JDoe83's Avatar
    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    @JDoe83: România nu e deocamdată în lista de țări în care se poate face streaming la jocuri, așa am înțeles.



    https://www.playstation.com/ro-ro/ps...ng-started/#pc






    Nu știu din ce sursă oficială ai înțeles asta, dar pe site-ul playstation se înțelege cu totul altceva, mai nou dacă e adevărat ce spui, se pare că Sony induce clienții în eroare cu bună știință. Ar cam fi cazul să repare urgent chestia asta, după ce că nu-s în stare să ofere la un abonament premium cloud gaming pe android și ios așa cum o face Microsoft, mai au și pretenții să ne lipsească de streaming pe pc în România, țara cu conexiuni la net foarte bune? După cum arată situația, se pare că e jaf la drumul mare...rușine, sony!




  17. #5557 SP
    Member flaviud's Avatar
    De cand cu noile abonamente PS Plus, e si in Romania varianta de streaming

    https://www.pushsquare.com/news/2022...premium-launch

  18. #5558 SP
    Member gompo's Avatar
    De pe conturi noi se mai poate face trial la PS Plus Essential? Chiar si pentru o zi, sau cateva zile. Daca da, cum?
    Vreo sansa sa se poata face trial la PS Plus Extra?

    Multumesc.

  19. #5559 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Am uitat totusi sa intreb, oferta e doar azi de conversie sau se va schimba la fiecare zi/saptamana/luna ? Eu as fi vrut sa iau planul Extra prin iulie ca oricum nu mai apuc consola vre-o cateva saptamani si pe cand ajungeam sa platesc si sa incep sa ma joc ceva.

  20. #5560 SP
    Member gompo's Avatar
    oferta se schimba zilnic, in functie de zilele ramase din abonamentul curent.
    Pretul pentru trecerea la Extra va fi aprox 50 bani x nr zile ramase.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 278 of 303 FirstFirst ... 178 228 268 276 277 278 279 280 288 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts