Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 303 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288 289 290 298 ... LastLast
Results 5,741 to 5,760 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5741 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by JDoe83 View Post
    Momentan la mine nu este activ abonamentul, l-am lăsat special să expire pe 3 Noiembrie pentru o viitoare prelungire, după ce am dat redeem și download pe hdd-ul extern la jocurile lunii Noiembrie.
    Sti ca nu poti sa te joci nici un joc (chiar daca este instalat in consola) daca nu ai si un abonament activ (vorbim de jocurile primite la abonamente PS plus, esential, etc) ?

  2. #5742 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am trecut și eu la premium dacă tot a fost reducerea de bf
    Din ce am observat pana acum dacă descarci un joc la trial nu poți sa il joci decât pe contul cu ps+,ai 2 cataloguri de jocuri ( cred ca sunt vreo 200 adunate).Am încercat si god of war prin stream ,se misca bine dar parca se vede mai nasol decât cum era pe disc din ce țin minte
    Ce ma supăra e ca nu iti arata cât țin un joc în catalog ( am văzut ca au mai dispărut câteva expl stray dar o sa îl caut sa vad dacă mai e gratis )

  3. #5743 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Strey, trebuie să fie acolo, aseară am terminat povestea și tot de la abonament îl am.

  4. #5744 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Stray la mine nu mai apare în catalog unde sunt toate jocurile de la plus dar l-am cautat la serch și merge sa îl descarc gratis
    Poate mai sunt și altele dar de unde sa știi dacă nu sunt în catalog ( de expl nici marvel avengers nu mai e în catalog dar dacă îl caut e inclus )
    Astea 2 mi-au sărit în ochi înainte sa fac up la premium și apoi nu mai erau
    Sunt curios cum fac ăștia când adaugă alte jocuri ,le scot pe astea toate de sunt în catalog sau o parte din ele(probabil alea mai noi )!?

  5. #5745 SP
    Member morphine's Avatar
    Spre ex jocul Erica este acum cu plata desi l-am avut la plus iar Vampyr este mutat pe extra.

  6. #5746 SP
    Junior Member valuta's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Stray la mine nu mai apare în catalog unde sunt toate jocurile de la plus dar l-am cautat la serch și merge sa îl descarc gratis
    Poate mai sunt și altele dar de unde sa știi dacă nu sunt în catalog ( de expl nici marvel avengers nu mai e în catalog dar dacă îl caut e inclus )
    Astea 2 mi-au sărit în ochi înainte sa fac up la premium și apoi nu mai erau
    Sunt curios cum fac ăștia când adaugă alte jocuri ,le scot pe astea toate de sunt în catalog sau o parte din ele(probabil alea mai noi )!?
    vezi ca ai un 2 cataloage, e un pic enervant. dar unul este cu jocurile recent adaugate iar celalalt cu toate jocurile. probabil de aia nu il gasesti.
    am verificat cu cele 2 jocuri mentionate de tine si apar

  7. #5747 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Nu găsesc 2 cataloage
    Nu era și ghost of tsushima !?

  8. #5748 SP
    Member Mishy's Avatar
    Aparent e ceva bug, jocul inca e in catalog, dar nu apare.

    “I had this issue as well. Even when I found it on the store it said it was 69$.

    What you have to do is click the (...) button to the right of the purchase button, this will let you select other versions. In there is the PS Plus version. And then it's free. I have no Idea why it's set up like that.”

  9. #5749 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am găsit lista cu jocuri, par mult mai multe decât arata pe store
    https://www.eurogamer.net/playstatio...300#section-11

    ---------- Post added 22-11-2022 at 15:22 ----------

    Asa da ,se merita upgrade ul asta la premium
    Sunt foarte multe jocuri bune pe care nu le-as fi cumparat dar asa e alta treaba ( mai ales ca le caut individual acum ca am lista )

  10. #5750 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Am găsit lista cu jocuri, par mult mai multe decât arata pe store
    https://www.eurogamer.net/playstatio...300#section-11

    ---------- Post added 22-11-2022 at 15:22 ----------

    Asa da ,se merita upgrade ul asta la premium
    Sunt foarte multe jocuri bune pe care nu le-as fi cumparat dar asa e alta treaba ( mai ales ca le caut individual acum ca am lista )
    Dar nu este nici lista asta corectă, de exemplu am căutat Mafia DE, doar pe bani am găsit

  11. #5751 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Sunt multe jocuri la Extra care se scot.
    De exemplu, RDR2 era inclus, acuma nu mai este.
    Nu e ca si la jocurile de PS Plus de baza, ala unde ce primesti lunar, daca adaugi in librarie le poti juca cat timp ai abonament activ.
    Astea de Extra/Premium sunt pe o perioada limitata, iar odata scoase, nu le mai poti juca chiar daca le-ai adaugat in librarie.
    De asta cred ca in multe liste gasite pe net apar tot felul de jocuri incluse la Extra iar cand le cauti apar cu bani.
    Eu prinsesem anul trecut abonament de PS Plus cu 50 sau 60% reducere, nu mai retin exact dar stiu ca mi-am luat pana in noiembrie 2025 iar cand au aparut abonamantele astea noi m-a costat aproximativ 400 lei sa trec la Extra pana in noiembrie 2025.
    La ce jocuri erau in catalog, multe care ma interesau, am iesit mai ieftin sa platesc diferenta de abonament decat sa iau jocurile separat.

  12. #5752 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Dar nu este nici lista asta corectă, de exemplu am căutat Mafia DE, doar pe bani am găsit
    Au scos toata seria Mafia

  13. #5753 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, era anunțat de cateva săptămâni ca vor scoate Mafia.

  14. #5754 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Da....dar dacă intrați pe site-ul postat de danyel, acolo o sa le găsiți toate mafiile La asta ma refeream, ca nu este corectă lista de acolo.

  15. #5755 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Și cum aflu când scot anumite jocuri?
    Nu de alta dar am vreo 5-6 descărcate sa știu în ce ordine sa ke joc

  16. #5756 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Și cum aflu când scot anumite jocuri?
    Nu de alta dar am vreo 5-6 descărcate sa știu în ce ordine sa ke joc
    Este la plezneală, doar când anunță ei ceva...

  17. #5757 SP
    Member Mishy's Avatar
    https://www.eurogamer.net/decembers-...es-have-leaked

    Mass Effect Legendary Edition!

    Biomutant!

    Divine Knockout!

  18. #5758 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Și din 20 decembrie zboară din schemă ACV (ps extra /premium)

  19. #5759 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Jocurile lunii decembrie 20221207_091949.jpg

  20. #5760 SP
    Member paulone's Avatar
    Sa inteleg ca daca vreau sa ma joc cu un prieten online imi trebuie musai abonament la PS Plus? Vad ca nu ma lasa nici macar sa-l adaug in lista de prieteni....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 288 of 303 FirstFirst ... 188 238 278 286 287 288 289 290 298 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts