Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 53 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 ... LastLast
Results 921 to 940 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #921 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sa stii ca mie mi-au livrat cei de la gamers.ro consola day one pe 10 Nov 2020 asa ca din experienta mea pot spune ca da, le respecta.
    Totusi, fa cum iti dicteaza instinctul, nu vreau sa ma injuri pe urma .

    Chiar daca sustin personal gameshop-urile locale dedicate, mi-ar oferi si mie mai multa liniste o garantie la ATX-MG decat la gamers...

  2. #922 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Sa stii ca mie mi-au livrat cei de la gamers.ro consola day one pe 10 Nov 2020 asa ca din experienta mea pot spune ca da, le respecta.
    Totusi, fa cum iti dicteaza instinctul, nu vreau sa ma injuri pe urma .

    Chiar daca sustin personal gameshop-urile locale dedicate, mi-ar oferi si mie mai multa liniste o garantie la ATX-MG decat la gamers...
    Merg pe varianta Halo ed. ! TY ! Au raspuns pe mess ca vor livra in ziua lansarii 15.11 . Sper sa nu aiba si astia soarta JRC pana atunci . Editia standard am sanse s-o mai gasesc. Iar cum Forza 5 si Halo infinite se vor lansa in noi/dec n-are rost sa ma grabesc! Las pe altii !

  3. #923 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Normal ar fi ca Altex sa lanseze precomanda pe site la fel cum au facut la PS5, nu e in regula sa tina stocurile de XSX doar pentru Bucuresti.

  4. #924 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Quote Originally Posted by Papillon_ View Post
    Normal ar fi ca Altex sa lanseze precomanda pe site la fel cum au facut la PS5, nu e in regula sa tina stocurile de XSX doar pentru Bucuresti.
    Normal ar fi sa trimita Microsoft marfa cat trebuie. Ei nici macar nu considera ca s-a lansat consola in tara noastra si primim praful de pe toba, cand alti retaileri din afara stau cu stive intregi nevandute.

  5. #925 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sta naiba cu stive intregi nevândute. E aceeași problemă cu stocurile peste tot, la fel ca la PS5.
    Într-adevăr găsești Series S peste tot, pt ca de aia nu-i curios nimeni.

  6. #926 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Pentru cine este interesat, la MediaGalaxy Feeria in Băneasa Shoping, se mai găsesc câteva bucăți de Series X. Am cumpărat eu pentru un prieten care sta in Anglia. Acolo este jale, nu apuci sa pui mâna pe vre-o consola. Acum sa i trimit prin curier

  7. #927 SP
    Junior Member battleaxe22's Avatar
    Salutare,

    Mai exista undeva pe stoc Series X si la ce pret?

    Multumesc

  8. #928 SP
    Junior Member RaizenUnlimited's Avatar
    Salut !

    Există pe gamers.ro la prețul de 3100 de lei.
    https://www.gamers.ro/xboxseries/xbox-series-x-1tb

  9. #929 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca inca-l gasesti in cateva magazine din Bucuresti (Orhideea, Baneasa, poate si altele) in acel bundle de 3000 lei care vine cu Flight Simulator si extra controller alb.

  10. #930 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Cum sa dai 3100 de lei pe consola la bișnițarii aia infecții de gamers? Așa ii încurajați…
    Eu am așteptat sa o găsesc la un preț normal cu granițe in RO și chiar dacă nu sunt din București am reușit sa iau pachetul acela de la Altex cu joc și gamepad la 3000.

  11. #931 SP
    Junior Member xtcplus's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cred ca inca-l gasesti in cateva magazine din Bucuresti (Orhideea, Baneasa, poate si altele) in acel bundle de 3000 lei care vine cu Flight Simulator si extra controller alb.
    Multumesc pt hint. Acum vin de la Altex Orhideea si am putut cumpara un XBOX Series X + Controller extra la pretul de 3000 ron. Era ultimul pe stoc.
    Aveau insa o gramada de PS5-uri pentru cei interesati.

  12. #932 SP
    Junior Member Andres's Avatar
    Salut! ATX-MG o sa mai fie aprovizionari de Xbox Series X de black friday sau daca mai este consola prin magazine?

  13. #933 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Andres View Post
    Salut! ATX-MG o sa mai fie aprovizionari de Xbox Series X de black friday sau daca mai este consola prin magazine?
    Salut! Momentan nu mai avem stoc pe Xbox Series X si nici nu avem informatii cand mai primim marfa.

  14. #934 SP
    Member chios's Avatar
    Salut. Ma poate ajuta și pe mine cineva cu o părere? Am luat assassin's creed Valhalla gold după cjs-cdkeys și nu-l pot activa. In descrierea lui zice ca se poate activa doar cu vpn de USA sau turkey dar nu vrea. Are cine vreo alta idee cum îl pot activa?

  15. #935 SP
    Junior Member Tavicu's Avatar
    Quote Originally Posted by chios View Post
    Salut. Ma poate ajuta și pe mine cineva cu o părere? Am luat assassin's creed Valhalla gold după cjs-cdkeys și nu-l pot activa. In descrierea lui zice ca se poate activa doar cu vpn de USA sau turkey dar nu vrea. Are cine vreo alta idee cum îl pot activa?
    Codurile de la ei au 5 zone de activare si nu iti spune pe care este. Poate sa fie pe Brazilia, Argentina, Turcia, UK sau USA. Nu ai decat sa le iei la rand pe toate pana dai de cel corect.

    Eu am un telefon mai vechi pe care am instalat TunnelBear care iti permite sa te muti pe toate mai putin Turcia.
    Dupa ce te-ai mutat pe alta regiune prin vpn vezi sa deschizi un private browser pentru a nu avea cookie-uri si alte cele din regiunea ta.

    Si eu mi-am luat-o ultima oara cand am cumparat un cod de la ei ca era pe USA si niciodata nu mi-a picat de acolo. A fost ultima tara in care am incercat

  16. #936 SP
    Member chios's Avatar
    Îți mulțumesc de răspuns a fost pe Argentina. Mulțumesc încă o data mai salvat.

  17. #937 SP
    Member rockybt18's Avatar
    A reusit careva sa isi ia Series X editia Halo Limited Edition ce se lanseaza luni, 15 Noiembrie, direct de pe siteul MS? Daca da, vi s-au luat banii sau ati primit ceva confirmare de expediere? Eu am preorder la ei, setat sa fie platit cu paypal dar nu mi s-a retras nimic din cont. Singura schimbare fata de August cand am facut preorder e ca am primit mail de la Paypal ca am autorizat plata consolei catre MS Payments si ca banii vor fi transferati cand vanzatorul proceseaza comanda. Tind sa cred ca nu vad consola de ziua lansarii (sunt in UK momentan si ma asteptam la punctualitate sincer).


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  18. #938 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Consola Microsoft Xbox Series S 512GB, alb - 1.269,90 lei

    https://altex.ro/consola-microsoft-x...NSXSERIESS500/

    Preț întreg, fără reducere. E prețul care a fost de Black Friday la eMag. Cred că s-au ieftinit Series S.
    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  19. #939 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta e pretul oficial, deci probabil depinde de unde le iau si ei...desi nu cred ca le ia nimeni in $, iar pretul in euro e destul de clar - ~1500 lei.
    Xbox Series S costs £249.99, $299, €299, AU$499.

  20. #940 SP
    Junior Member ilexandru's Avatar
    Are idee cineva daca se mai gaseste Xbox Series X prin vreun magazin Altex sau Media Galaxy din Bucuresti? Pachetul acela cu inca un controler si un joc parca sau doar consola?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 53 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts