Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 171 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 ... LastLast
Results 2,401 to 2,420 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2401 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    eu as adauga si Persona 4 Golden la lista aia
    Eu as mai adauga Spelunky, Rayman Legends, Muramasa Rebirth si Hotline Miami .

  2. #2402 SP
    Member szabi90's Avatar
    Sunt multe jocuri bune pe vita , insa daca toti producatorii de jocuri ar pune la fel de mult efort in crearea unui joc , cat au pus producatorii jocului Killzone Mercenary , sau Uncharted , situatia consolei ar fi total diferit.
    Ma deranjeaza faptul ca nu prea apare nimic important

    Call of duty m-a dezamagit total ; ma asteptam ca Assassins creed 3 Liberation , NFS most wanted , mortal kombat , Resistance Burning Skies sa aiba un gameplay si grafica mai buna.

    Cand am spus " dumbed down " , la asta m-am referit


    Din cate am vazut , de pe acest site : www.game.co.uk poti achizitiona coduri PSN la cel mai mic pret.

  3. #2403 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    La game.co.uk un cod de £25.00 costa £25.00 iar la cdkeys.com e doar £21.37.

  4. #2404 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aţi incercat Sonic and Allstars Racing Transformed? E ok?

  5. #2405 SP
    Member szabi90's Avatar
    Da , ii bun jocul

    Poti incerca demo-ul

  6. #2406 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E gratis pt abonaţii PS Plus, nu prea mai am spaţiu pe cardul de memorie si ma gândeam să-i fac loc, dar parca nu as şterge nimic, downloadul merge ca naiba pe Vita

  7. #2407 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Merge mai bine decat pe ps3 oricum.

  8. #2408 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce? Jocul sau viteza de download? Eu cu ps3 downloadez cu 6-7 MB/s

  9. #2409 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Viteza. Pe ps3 downloadez foarte prost de cand il am, pe vita merge mult mai bine.

  10. #2410 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pauza si apoi resume, faci de câteva ori chestia asta si o sa mearga foarte bine, daca il ai prin wi-fi nu trece de 2.5 - 3 MB/s. Daca nu iti merge nici cu pauza-resume dupa ce dai download nu il mai pui in background.

    PS uite o poza aici
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1082612
    Probleme si solutii Playstation 3

  11. #2411 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Daca ajung la 3mb/s e record, da nu se intampla aproape deloc. Eu scot mai tot timpu in medie cu 1mb/s sau sub.

  12. #2412 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Încearcă metoda aia, Pira a facut asa si a funcţionat. Btw Fiberlink 100 de la Rds

  13. #2413 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Recomand programul de management facut de Sony. Eu mi le-am transferat prin content manager pe hdd-ul pc-ului. E mai usor asa. Cand vreau sa joc altceva mut pe/de pe PC. Viteza de transfer este mult mai mare iar in stand by poate sa il transfere cu ce viteza vrea de pe PSN pe Vita noapte sau cand sunt la munca.

  14. #2414 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    PSV PCH-2000 (PSV Slim/NOLED) se apropie de lansare in regiunea vestica.PS UK a trimis invitatii la o prezentare "slim".
    Attached Images Attached Images image.jpg

  15. #2415 SP
    Junior Member florinfm2004's Avatar
    Exista vreo posibilitate in setarea accountului astfel incat sa vad in Sony store numai jocurile compatibile PS Vita ? Ca pierd o groaza de timp, plus ca am impresia ca in tot "magazinul" asta sunt foarte putine jocuri pentru PS Vita si o groaza pentru PS3.

  16. #2416 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Games

    enjoy

  17. #2417 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Pfoai ce jocuri sunt trecute acolo la coming soon .
    @florinfm2004 Mai bine uitate pe ps store de pe vita direct si o sa vezi numai jocurile pentru vita, psp si ps1, nu e nici unul de ps3 acolo.

  18. #2418 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu cred ca se refera la 'Download List' unde, din pacate, nu exista posibilitatea sa le sortezi.
    Asta ma supara si pe mine, ca de fiecare data cand vreau sa descarc ceva tre sa caut prin lista cu toate jocurile care se misca si foarte greu uneori.

  19. #2419 SP
    Member pufy's Avatar
    Baieti am si eu nevoie de o parere(sau chiar mai multe) .
    Ar fi mai ok ,sa trec pe US ? sunt interesat sa cumpar mai multe jocuri digital dar ma omoara plata pentru carduri uk -170 lei pentru 35 lire >.>

  20. #2420 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Eu n-as trece pentru ca de cele mai multe ori jocurile ce le primim la PS+ sunt mai bune in Europa/UK .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 121 of 171 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts