-
1 Attachment(s)
PSN IDs - PS Vita
Mai jos aveti lista actualizata de useri care detin console PlayStation Vita.
PS: O sa incerc sa o tin cat mai updatata.
| User Name | PSN id |
|---|
| Monky | Alfamonkus |
| O.E.E. | oee_uk |
| mentorica | thementor124 |
| malpraxis06 | malpraxis06 |
| EspiritusSanctus | EspiritusSanctus |
| gojotza24 | gojotza1992 |
| Snookerdog89 | snookey891 |
| valentin2007 | Valentin1605 |
| GamezMk | GamezMk |
| Prisacariu | Prisacariu |
| angellicus | Angellicus |
| Dant3 | danutz23 |
| leo_cosmin | LEO_COSMIN |
| Clau23 | Clau_gool23 |
| Valerio | Rastamanjamm |
| paul_blackstar | paulrem92 |
| chesterb | chesterb101 |
| madskillz | madskillzrocksta |
| h3rm35 | Gh0stL34d3r_02 |
| CrappyNukem | CrappyNukem |
| Bogdan1104 | bogdan_stoia |
| marv | marvvasul |
La cererea detinatorilor de PSV, am decis sa creem si un thread dedicat pentru ID-uri de PlayStation Network, insa doar pentru cei care au consola PlayStation Vita. Postati aici ID-urile voastre, iar pentru PS4 va rugam sa postati aici si pentru PS3 aici.
-
PSN IDs - PS Vita
La cererea detinatorilor de PSV, am decis sa creem si un thread dedicat pentru ID-uri de PlayStation Network, insa doar pentru cei care au consola PlayStation Vita. Postati aici ID-urile voastre, iar pentru PS4 va rugam sa postati aici si pentru PS3 aici.
Incep eu: Alfamonkus
-
-
malpraxis06. Am jocurile de la PS+, Mortal Kombat, Playstation All-Stars Battle Royale, Killzone Mercenary.
-
-
Buna Ideea ! gojotza1992 ( in curand o ma adaptez cu ps vita si o sa joc in majoriatea tinpului numai jocuri in multyplayer so thk pentru cel cu ideea aceasta:D:D
-
snookey891. Poate ne intalnim prin multiplayer Killzone Mercenary sau alte multi-uri :D
-
-
Fresh first post, fresh new Vita, fresh new PSN ID: GamezMk
-
Prisacariu : am rayman legends, FIFA fotbal , LBP, velocity ultra.
E consola fiului meu. Poate găsește prieteni pentru rayman.
-
PSN: Angellicus
Am mai multe jocuri. Momentan, ma joc Terraria.
-
-
LEO_COSMIN. Doar ca nu prea ma joc pe ea, nu am decat Uncharted Golden Abyss si nici nu am gasit o intrebuintare foarte fun pt. ea. Poate asa o folosesc mai des, imi spune cineva cam ce sa fac cu ea. Precizez ca probabil sunt singurul care tine mortis sa stea pe ID de Romania.
-
-
Rastamanjamm - Killzone Mercenary
-
-
-
-
-