Fat Princess ninjas won't be lonesome anymore
Printable View
Miroase a DLC...
Pute, da.
haha silly lil men ! cool
Ma bag!
Woker for life here too :D
Cei 3 muncitori :>
Hai ca intru si eu la pus umarul cand se cara Printesa, daca va strangeti dupa ora 19.
Fifthsome? I'm in! :D
Choose a time and date and let's hit it.
Avand in vedere ca sunt racit, nu merg la scoala :X:X:X... deci azi de la 19.30 e ok?
Merge, add me: I_GreyhounD_I
Ok...iti dau add chiar acum :P
---------- Post added 26-10-2009 at 01:19 PM ----------
Hmmm...se pare ca nu ma lasa sa iti dau add... adica | este L sau | :D?
Este L,nu te lasa sa pui |
Este "i" mare :D
Vin si eu :)