Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast
Results 841 to 860 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #841 SP
    Banned Templier's Avatar
    am si eu o problema!
    ma joc de ceva timp multiplayer si tot nu reusesc sa dau de comoara pt m9 a lui flynn : inca ruby mai ales .am cred peste 50 jocuri plunder si nu pica!!!!! pls help

  2. #842 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Inca nu am avut placerea sa il bag in consola, dar...
    Attached Images Attached Images zoran-4.jpg chloe-2.jpg chloe-3.jpg chloe.jpg zoran-2.jpg

  3. #843 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Inca nu am avut placerea sa il bag in consola, dar...
    Diferentele din multiplayer se datoreaza customizarilor, tehnologiei 3D si functiei pentru splitscreen. Au trebuit facute niste sacrificii pentru a le putea implementa.

  4. #844 SP
    Member justamodel's Avatar
    Dar in multiplayer e atata actiune ca nu ai timp sa sesizezi ca Chloe`s ass e in lower quality

  5. #845 SP
    Banned isis's Avatar
    Anyway, aia e grafica de acuma 7 ani la modul cel mai serios.

  6. #846 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nici nu am observat, ma gandeam eu ca e cam patratos posteriorul lui Chloe,dar nu am stat sa-l studiez prea mult,damn this split screen & 3D shiet,au stricat ei funduletul ala frumos

  7. #847 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Rahaturile alea de poze nu reflecta nici pe departe realitatea. S-a discutat si pe forumul oficial, sunt modificate si puse de un troll nenorocit pe net.
    Test: faceti custom game cu orice caracter doriti, intrati singuri pe orice harta si uitati-va la caracter din toate unghiurile. Daca arata precum in pozele de mai sus ma las de jocuri video si ma apuc de sotron in curtea scolii!!
    La ce discutii se ajunge datorita unor tampenii....Incredibil.

  8. #848 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Azi trebuia sa ma bag la curatenie.. dar mi-e lene asa ca o sa dedic ziua jocului asta. Diseara ma gasiti in MP. Sper sa am cu cine juca si eu 2-3 meciuri pentru ca n-am mai jucat MP de Uncharted si nu prea inteleg ce tre sa fac

  9. #849 SP
    Junior Member Liviu20's Avatar
    Stie cineva unde se poate vedea finala uncharted 3 de la mlg ? Am incercat la ei pe site iti trebue premium member

  10. #850 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Azi am terminat si eu Uncharted 3. Tot ce pot sa spun e ca a fost o experienta de nedescris / neuitat!

    OK Naughty Dog, sunt gata pentru Uncharted 4.

  11. #851 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Azi trebuia sa ma bag la curatenie.. dar mi-e lene asa ca o sa dedic ziua jocului asta. Diseara ma gasiti in MP. Sper sa am cu cine juca si eu 2-3 meciuri pentru ca n-am mai jucat MP de Uncharted si nu prea inteleg ce tre sa fac
    Imediat ce te vei conecta la MP vei intelege cu ce se mananca . Credema eu asa am patit .

  12. #852 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Imediat ce te vei conecta la MP vei intelege cu ce se mananca . Credema eu asa am patit .
    Lol tu-l crezi pe nubi de boga,a rupt fasu in seara asta la ei de nu s-au vazut,by the way gg tonight guys

  13. #853 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Lol tu-l crezi pe nubi de boga,a rupt fasu in seara asta la ei de nu s-au vazut,by the way gg tonight guys
    Intr-adevar, super meciuri aseara. Necesito... )

    Puny mortals!!
    Attached Images Attached Images uncharted-3-0-.jpg

  14. #854 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Am niste nelamuriri in legatura cu actiunea din Uncharted 3, pe parcursul povestii apar niste elemente care nu se explica / leaga, dupa cum urmeaza, poate ma lamuriti - ATENTIE! SPOILERS!


  15. #855 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  16. #856 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Puny mortals!!
    Ce d-astea Facem diseara o echipa de 5 meseriasi sa-i rupem putin pe baieti la Plunder? Eu o sa fiu la datorie de pe la 9.

  17. #857 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  18. #858 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Cred ca il iau si eu ca mi-ati facut ppfta

  19. #859 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Legacy one...

  20. #860 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    slab D-le, slab...am jucat aseara contra unora de Legacy 4, japonezi sau chinezi care nu dorm niciodata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 69 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts