Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1065 of 1175 FirstFirst ... 65 565 965 1015 1055 1063 1064 1065 1066 1067 1075 1115 1165 ... LastLast
Results 21,281 to 21,300 of 23486

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #21281 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    controllerul de PS3 se incarca de la pc daca il conectezi, nu ai nevoie de nici un program.

  2. #21282 SP
    Junior Member liliana29's Avatar
    Multumesc foarte mult. Edificatoare raspunsurile in mod clar o sa-i pun un hard mai bun (am gasit tutorial aici pe net). Mai am doua intrebari. I-am luat copilului pentru craciun jocul Wonderbook: Book of Spells si intentionam sa iau si pachetul Disney infinity care e destul de scump.

    1. Credeti ca face fata hardul de 12 gb pentru ambele jocuri? Sa stiu daca dau banii sau nu .
    2. Odata un joc achizitionat il pot juca pe internet cu alti jucatori? Imi trebuie un abonament special pentru asta sau e suficient sa am consola cuplata la net si sa intru pe un site ? care e mecanismul. De exemplu daca iau jocul Disney infinity il pot juca si cu alti jucatori? (intreb fiindca jocul ala arata bineeeeee si tentant rau de tot)




  3. #21283 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Dupa cate stiu Wonderbook: Book of Spells are nevoie de accesoriile MOVE pentru a putea fi jucat.
    1. Nu cred ca instaleaza atat de mult pe disc cele 2 jocuri. Dar poate ne zice cineva care are jocurile...
    2. Nu trebuie nici un fel de abonament special pentru a juca online. Este nevoie doar de cont PSN.

  4. #21284 SP
    Member cimaron's Avatar
    Nici macar o idee ceva despre ce am postat mai sus?

  5. #21285 SP
    Member adin33's Avatar
    De jocul Wonderbook: Book of Spells stiu ca-i trebuie 2 Gb, dar Disney Infinity nu stiu, pentru ca nu-l am.

  6. #21286 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by cimaron View Post
    Nici macar o idee ceva despre ce am postat mai sus?
    Posteaza te rog mai multe informatii, ce consola, daca face la fel si in alte jocuri sau situatii, daca e aerisita consola, de cat timp o ai, ce fw ai, etc.

  7. #21287 SP
    Member Ramon's Avatar
    Scuze daca a mai fost pusa intrebarea urmatoare, dar as vrea sa stiu ce e de facut in cazul in care doresc sa vand Playstation 3.

    In System Settings vad ca am optiunile Format Utility si Restore PS3 System. E suficienta una din acestea pentru a sterge tot de pe consola? Sau care ar fi pasii?

    In plus, e recomandat cred sa dezactivez si consola.

  8. #21288 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  9. #21289 SP
    Member paulone's Avatar
    Rog o parere de la cei mai priceputi gameri.....acele ps move-uri daca nu le utilizez o perioada mai lunga ar fi recomandat sa le incarc totusi din cand in cand?
    Intreb asta fiindca am auzit ca orice device ce are acumulatori se strica daca nu este folosit/incarcat o perioada lunga de timp....

  10. #21290 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Eu l-am folosit dupa 5 luni de stat in sertar si nu a fost nicio problema cu el. Am jucat vreo 2 ore si bateria nu s-a descarcat complet.

  11. #21291 SP
    Member Inuhanyou's Avatar

  12. #21292 SP
    Member colossus's Avatar
    Sal.Stie careva daca trebuie neaparat SIXAXIS sony,pt GTA 5? Eu am vandut controllerul original si acum am un gamepad GENIUS (care merge la majoritatea jocurilor),si cum am vazut ca GTA are si sixaxis feature....

  13. #21293 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

  14. #21294 SP
    Member Gentilu's Avatar
    Daca cumpar fifa 12 sh sau 13, pot juca online cu un prieten?

  15. #21295 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Gentilu View Post
    Daca cumpar fifa 12 sh sau 13, pot juca online cu un prieten?
    normal nu conteaza ca sunt jocurile sh nu sunt restrictii

  16. #21296 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Daca as cumpara acest monitor cum as putea sa conectez ps3-ul la el si voi putea juca in 720p?
    Monitor LED AOC 20", Wide, Negru Lucios, E2066SN - eMAG.ro
    sau
    Monitor LCD BenQ 21.5", Wide, DVI, Negru, G2250 - eMAG.ro
    Stima!

  17. #21297 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cel mai sigur e sa-ti cumperi un monitor cu HDMI. PS3-ul e cam pretentios si nu-ti va merge daca monitorul nu suporta HDCP.

  18. #21298 SP
    Junior Member hotshot95's Avatar
    Salutare, am o problema, grava ati putea spune, azi dimineata ma jucam gta linistit si am observat ca am avut ceva lag in timp ce ma jucam, nu i-am dat atentie, dupaia m-am pus sa ma joc CoD Black Ops si am observat ca mi se tot bloca si ca dialogul era unul peste altul, gameplayul iar se bloca, am crezut ca o fi din cauza blu-ray-ului asa ca l`am desfacut, am curatat ala de la laser cu alcool, si cand i-am dat drumul tot asa facea, dupa aceea am zis sa ma joc pe niste jocuri care le aveam instalate de pe PS Plus si tot asa facea, am observat dupa aceea ca si XMB-ul mi se bloca din cand in cand. Am formatat hdd-ul, am facut rebuild database, dar nimic, are cineva vreo idee ce naiba se intampla?

  19. #21299 SP
    Member florent's Avatar
    @ hotshot95 , incearca cu un alt HDD , este posibil ca acesta sa aiba bad-uri . Poti scana HDD de bad-uri cu programe gen HDD Regenerator

  20. #21300 SP
    Member TocSyk's Avatar
    salutare. tot incerc sa fac sa nu-mi sacadeze filmele cu Ps3 Media Server si nu-mi iese. Sunt unele filme care nu sacadeaza deloc, altele cateodata si nu inteleg care ar fi cauza. La inceput sacada orice film. Am umblat la setari si problema era rezolvata, dar acum iar a inceput. Filmele sunt HDTV format .mkv. Stiu ca PS3 nu suporta direct acest format si le converteste in timp ce ruleaza filmul, dar nu asta e cauza.

    Daca stiti voi ceva solutii...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4275 Last Post: 17-04-2024, 21:38
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts