Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 699 of 1175 FirstFirst ... 199 599 649 689 697 698 699 700 701 709 749 799 ... LastLast
Results 13,961 to 13,980 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13961 SP
    Member geosnyper's Avatar
    tot de la rds am si eu...dar nu am intampinat nicio problema !
    La EA s-a mai deconectat (tot pe acelasi motiv) la inceput cand a revenit PSN dar acum vad ca nu mai sunt probeleme!

  2. #13962 SP
    Member caine_rau's Avatar
    sal
    am si eu o intrebare( scuze daca s-a mai pus).
    daca am un cont de ro si nu-l pot recupera, pe ce site pot sa le scriu color de la Sony pt a-ncerca sa rezolv problema.

  3. #13963 SP
    Junior Member Ene2142's Avatar
    @drac_baltat ma uit zilnic pe blogul lor ,dar baga numai despre jocuri si dacat asa ..rar cate-o stire despre store...
    Eu nu inteleg de ce multi dintre voi v-ati facut cont de RO ...si nu de US/UK pentru a beneficia de la inceput de store...

  4. #13964 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Ene2142 View Post
    Eu nu inteleg de ce multi dintre voi v-ati facut cont de RO ...si nu de US/UK pentru a beneficia de la inceput de store...
    Eu tocmai ce am lasat balta contul de US cu vreo 800 si ceva de trofee si de vreo cateva luni mi-am facut altul de RO pe care joc acum.Nu stiu daca am facut bine sau rau dar asa am considerat la cel moment ca e mai bine sa fiu pe RO

  5. #13965 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Ene2142 View Post
    Eu nu inteleg de ce multi dintre voi v-ati facut cont de RO ...si nu de US/UK pentru a beneficia de la inceput de store...
    E simplu...ca sa stie englezoii si americanii cine le-o trage online.
    E nasoala faza oricum pt cei care nu si-au recuperata inca conturile,si eu puteam sa fiu in locul lor,am avut doar noroc ca mie nu mi-au trimis mail ci m-au lasat sa schimb parola din consola.Trebuie sa le scrieti celor de la Sony clar,ca altfel nu stiu daca or sa-si bata capul

  6. #13966 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    am avut doar noroc ca mie nu mi-au trimis mail ci m-au lasat sa schimb parola din consola
    La fel a fost si la mine...la ambele console mi-a mers fara pb...2 conturi de RO si unul de USA.Pacat de cei care inca nu si-au rezolvat acesta pb.

  7. #13967 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    Quote Originally Posted by Ene2142 View Post
    @drac_baltat ma uit zilnic pe blogul lor ,dar baga numai despre jocuri si dacat asa ..rar cate-o stire despre store...
    Eu nu inteleg de ce multi dintre voi v-ati facut cont de RO ...si nu de US/UK pentru a beneficia de la inceput de store...
    ca sa vada lumea ca se mai joaca si romanii

  8. #13968 SP
    Junior Member deli's Avatar
    Salut cine are fifa10 pentr-u ps3 si este interesat de un campionat de gaming . [email protected]

  9. #13969 SP
    Junior Member Ene2142's Avatar
    Multumesc pentru raspuns....cam aveti drepate ...cred ca am bag si eu pe RO

  10. #13970 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    ,si eu puteam sa fiu in locul lor,am avut doar noroc ca mie nu mi-au trimis mail ci m-au lasat sa schimb parola din consola.
    Cred ca tb sa fi avut bifat auto login ca sa te lase sa schimbi parola din consola. Nici eu nu am avut probleme cu schimbatul parolei pe contul de RO.

  11. #13971 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Geonebun View Post
    nu reusesc sa ma conectez, sper si eu sa sa nu imi iau la revedere de la contul ro, tu nu ai reusit?
    nu am rezolvat din pacate si nici nu cred ca se mai poate

  12. #13972 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Pe 31 mai din nou PSN Maintenance , posibil pentru revenirea Store : more psn maintenance coming hints at playstation store return

    PSN Network Maintenance has been scheduled to take places from Tuesday 31st May at 19.00 GMT until Wednesday 1st June 01.00 GMT.

  13. #13973 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    pe contul de Ro nu am reusit dar pe celelalte conturi*US si UK* nu am avut probleme,am putut sa schimb parola direct de pe consola

  14. #13974 SP
    Member kkkotto07's Avatar

  15. #13975 SP
    Member cristian77's Avatar
    Cine e mai "bisnitar" si ma ajuta si pe mine cu pretul pietei pentru un PS3 40GB,stare foarte buna,dar a expirat garantia de 2 ani
    Are un singur controler,tot cablajul,HDMI,etc

  16. #13976 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si tu chiar crezi in asa ceva?

  17. #13977 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Pai de ce nu as crede? Chiar mi-ar placea sa nu fie adevarat, e prea trist

  18. #13978 SP
    Banned grama.leonard's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    poza cu fata si controller-ul de wii e mortala...
    propaganda pe fata

  19. #13979 SP
    Member drati71's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Trucaje grosolane, sau oameni cu probleme medicale, dar in nici un caz de la gaming.

  20. #13980 SP
    Member cata1lin's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Pai de ce nu as crede? Chiar mi-ar placea sa nu fie adevarat, e prea trist
    Eu cred ca ai trecut gresit anul nasterii in profil , nu poti avea varsta aia ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts