Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 700 of 1175 FirstFirst ... 200 600 650 690 698 699 700 701 702 710 750 800 ... LastLast
Results 13,981 to 14,000 of 23485

Thread: Clubul PlayStation 3

  1. #13981 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Astia sunt testerii pentru jocurile importante care trebuie sa apara in toamna . ( o gluma )
    Sigur is pacienti , le au dat niste bani sa tina un xbox in mana si sa faca niste poze cu un mouse si controller ps3 .

  2. #13982 SP
    Member taz@'s Avatar
    Ce vrajeala de doi lei;cu asta se ocupa mai nou incompetentii de la prost.ro

  3. #13983 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by cata1lin View Post
    Eu cred ca ai trecut gresit anul nasterii in profil , nu poti avea varsta aia ...
    Trebuie sa am o varsta anume ca sa cred ori ba intr-un articol de pe un site care se vrea serios? Sau iti place sa te dai "dastept"? Nu ma pricep sa analizez facaturile insa cert este ca problemele exista
    Video game and mobile phone risk for joint pain - Telegraph

    Force Feedback provoaca probleme de sanatate � � � ComputerGames.ro - Jocuri, Downloads, Shop, Forum

  4. #13984 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Trebuie sa am o varsta anume ca sa cred ori ba intr-un articol de pe un site care se vrea serios? Sau iti place sa te dai "dastept"? Nu ma pricep sa analizez facaturile insa cert este ca problemele exista
    Video game and mobile phone risk for joint pain - Telegraph

    Force Feedback provoaca probleme de sanatate � � � ComputerGames.ro - Jocuri, Downloads, Shop, Forum
    ce tare e aia cu vibratiile acuma sa fim seriosi,nici daca ne jucam 7 ore nu pot aparea nici un fel
    de probleme ca doar nu vibreaza incontinuu

  5. #13985 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by caine_rau View Post
    daca am un cont de ro si nu-l pot recupera, pe ce site pot sa le scriu color de la Sony pt a-ncerca sa rezolv problema.
    Sal, eu unul m-am folosit de linkul acesta. Am �ncercat să caut modalitate de contact și pentru UK dar n-am avut noroc.

    Alegi la Product PSNetwork după care la Topic eu pusesem inițial Account/Password dar �n loc să-mi trimită mailul mi-au spus să mă uit pe FAQ că aparent lumea le dă mailuri al căror răspuns �l găsești �n FAQ. M-am enervat și am schimbat topicul �n Error Codes, mesajul lăs�ndu-l același.

    Au trecut doar 24 de ore și aparent ei �ți garantează un răspuns �n minim 55 de ore și maxim 66 deci mai am de așteptat. (ca un btw eu n-am reușit să accesez siteul cu Firefox. Nu mi-l arăta cum trebuia așa că m-am logat de pe Chrome)

    Alternativ pentru Rom�nia cică să dăm mail la [email protected] dar la cum arată siteul Playstation Romania nici nu-mi vine să le trimit mail.


    -------edit-----------

    Lol! Nu-mi vine să cred! Cei de la adresa cu @sbhhg.com mi-au răspuns la mailul dat �n mai puțin de 15 minute. Găsesc interesant faptul că deși le-am scris �n limba rom�nă și aici avem de a face cu PSN Romania am primit răspuns un template englezesc, �n care sunt anunțat că știu de problemă și că PlayStation team lucrează la ea. Gata m-am liniștit. Băieții o rezolvă! GG!

  6. #13986 SP
    Junior Member KOrs's Avatar
    Quote Originally Posted by Mavone View Post
    Sal, eu unul m-am folosit de linkul acesta. Am �ncercat să caut modalitate de contact și pentru UK dar n-am avut noroc.

    Alegi la Product PSNetwork după care la Topic eu pusesem inițial Account/Password dar �n loc să-mi trimită mailul mi-au spus să mă uit pe FAQ că aparent lumea le dă mailuri al căror răspuns �l găsești �n FAQ. M-am enervat și am schimbat topicul �n Error Codes, mesajul lăs�ndu-l același.

    Au trecut doar 24 de ore și aparent ei �ți garantează un răspuns �n minim 55 de ore și maxim 66 deci mai am de așteptat. (ca un btw eu n-am reușit să accesez siteul cu Firefox. Nu mi-l arăta cum trebuia așa că m-am logat de pe Chrome)

    Alternativ pentru Rom�nia cică să dăm mail la [email protected] dar la cum arată siteul Playstation Romania nici nu-mi vine să le trimit mail.


    -------edit-----------

    Lol! Nu-mi vine să cred! Cei de la adresa cu @sbhhg.com mi-au răspuns la mailul dat �n mai puțin de 15 minute. Găsesc interesant faptul că deși le-am scris �n limba rom�nă și aici avem de a face cu PSN Romania am primit răspuns un template englezesc, �n care sunt anunțat că știu de problemă și că PlayStation team lucrează la ea. Gata m-am liniștit. Băieții o rezolvă! GG!
    Multumesc ca ai spus, eram destul de panicat ca o sa pierd tot ce am facut pana acum pe psn....sa speram ca rezolva repede situatia si sa continuam sa jucam linistiti.

  7. #13987 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Am o curiozitate: e vreunul dintre voi care a ajuns in situatia asta?
    IMAGINI SOCANTE! Jocurile video le-au distrus VIETILE! Si-au deformat corpul dupa mii de ore de jucat pe console! - www.sport.ro
    Bine ca am PS3

    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Cine e mai "bisnitar" si ma ajuta si pe mine cu pretul pietei pentru un PS3 40GB,stare foarte buna,dar a expirat garantia de 2 ani
    Are un singur controler,tot cablajul,HDMI,etc
    Barosane, mai mult de 500 de lei n-ai cum sa iei pe el

  8. #13988 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Sper sa fie o gluma asta cu problemele cu conturile de RO. De-abia am facut si eu prima platina pe contul de RO... unde am si toti prietenii neincrezatori in capacitatea mea de a realiza acest deziderat Sper sa rezolve tot Sony pana imi revine netu.

  9. #13989 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Daca aveai auto login activat cred ca nu o sa ai probleme

  10. #13990 SP
    Member taz@'s Avatar

  11. #13991 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar

  12. #13992 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by cata1lin View Post
    Pe 31 mai din nou PSN Maintenance , posibil pentru revenirea Store : more psn maintenance coming hints at playstation store return
    Da ,si eu cred ca sapt viitoare o sa avem Store pt ca am primit un msj cand am vrut sa joc PES2011 unde anunta ca diviziile vor fi available de joi cand PSN va fi din nou online cu toate facilitatile lui.

  13. #13993 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    am un prieten care are o problema la un joc.
    discursu lui suna cam asa:
    ,,cand intru in joc gen am selectat tipu de joc la multiplayer si imi apare dupa o fereastra ca se incarca respectiva mapa (jucatori de medal of honor etc ) ,,
    deci nu poate sa se joace online medl of honor 2010.
    stie cineva problema?

    -----------------------------

    la mine sau la ,,discurs,,? in fine.

  14. #13994 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Mi se pare mie sau e ceva gresit la ordinea cuvintelor din propozitiile tale

  15. #13995 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Salut.
    Am si eu o dilema,dupa vreo 30 minute de jucat pe ps3,creste viteza ventilatorului si se aude mai puternic.
    Se incalzeste prea rau sau este normal?Eu pun mana pe el si sub el si nu mi se pare foarte incins.Vechiul ps2 se incingea mult mai rau.
    Am citit pe internet ca este bine sa pui consola pe ceva ce nu retine caldura(gen 2 cubulete mici de jucarie) ca sa fie ridicata in aer.
    Probabil este abureala,dar cine stie.
    Are destul spatiu in spate,laterale,fata,iar in sus are spatiu pana in tavan.
    Am atasat si poza cu ce am gasit pe internet.
    Eu am modelul Fat 80 gb cu 2 sloturi de usb.
    Attached Images Attached Images img_6156.jpg

  16. #13996 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu am reusit sa imi recuperez contul de PSN pt RO si am incercat sa imi fac un nou cont dar pe UK sau USA .pe orice intru ( PS UK sau COM ) imi spune ca pagina este in mentenanta si astfel nu imi pot face un cont nou.am incercat si de pe consola sa ma logez cat si de pe calc dar la fel imi apare.
    rog ajutor

  17. #13997 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    The House of the Dead: Overkill – Extended Cut hitting PS3 with 3D and Move support | VG247
    ahuhuhu! de cat timp ziceam ca astept asa ceva . si nu numai ca e HD si move compatible, da e si extended cut. (faptul ca e 3D nu ma incalzeste.... inca)
    SEGA has announced that The House of the Dead: Overkill – Extended Cut 3D is coming to PS3 with Move and 3D support.

    All seven stages of the original game for Wii have been re-mastered and two brand new scenarios were added along with Trophies.
    It’s due for release on October 25 in the US and October 28 in Europe.
    Expect to hear more on this at E3.
    P.s. i told you it was coming sooner or later

  18. #13998 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar

  19. #13999 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    Daca aveai auto login activat cred ca nu o sa ai probleme
    Nu are nici o treaba auto loginul. La mine nu era activat si tot am schimbat parola de pe PS3 la prima intrare dupa "incident". Acolo ziceau ca se reseteaza parola prin mail pentru conturile care nu au descarcat nimic. Eu pe contul de RO am descarcat pachete de jucatori la FIFA 11 in Ultimate Team... ca altceva inafara astora si update-urilor de firmware nu mai stiu sa fi descarcat...

  20. #14000 SP
    Member AVoF's Avatar
    Ce dezavantaje as avea daca as cumpara un PS3 phat modelul de 40GB? fabricat undeva prin 2007.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4273 Last Post: 25-03-2024, 12:54
  2. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts