Am inceput si eu jocul astazi dupa un maraton de Resistance: Fall of Man si nu am decat cuvinte de lauda. Au pastrat aceeasi atmosfera ca in primul. Imbunatatit stilul de joc. Grafica, no comment. I hate chameleons. :p
Printable View
Am inceput si eu jocul astazi dupa un maraton de Resistance: Fall of Man si nu am decat cuvinte de lauda. Au pastrat aceeasi atmosfera ca in primul. Imbunatatit stilul de joc. Grafica, no comment. I hate chameleons. :p
In sfarsit lume si pe acest forum ce spuneti facem un coop sau competitive?
Am terminat campania single player. Este acel gen dupa care imi pare rau ca se termina. Daca sunt doritori sa joace campania coop, eu sunt pregatit :P
Cum e aimingul in general? Are si mapare standard? Adica zoom pe L1, fuga pe joystick-ul stang etc.
moi
Ma alatur si eu. Medic FTW! Jucam pe Superhuman, nu?
:)) OK, normal mode it is then. Atunci, diseara pe la 21-22?
Cand vreti voi, eu sunt prezent :)
Orick FTFW!!!
Intra si je. Medic sa va intep:evil:
Avem echipaaaa,..........
Aaaaaaaaaaaa nu pot sa lipsesc va rog spuneti-mi ca mai aveti un loc si pentru un soldier [-O<.
Da, diseara la ora 21:00 ne strangem: Mo, ffocus, Rasko, ReNeGaDe, Vagabone, baciualex. Ar mai fi loc de inca 2. :)
Atunci scoate-ma de pe lista :( nu am cum sa ajung la 21:00 acasa voi fi pe la 23:00 daca mai jucati si atunci si mai aveti un loc liber voi intra si eu.
maine intru si eu. ce ziceti de niste competitive MP, like in the "good old days" ? Plantation FTW !! :)
ReNeGaDe124 daca te vad online in Resistance 2 o sa intru si eu indiferent ce mod jucati.
Ne mai adunam maine la niste misiuni?
Prezent :sniper: