Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 121 to 134 of 134

Thread: Sacred 2: Fallen Angel

  1. #121 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Stie cineva cum se face acest Trophy: FASHION VICTIM (Any Hero wearing a complete armor set for the first time) ?

  2. #122 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Stie cineva cum se face acest Trophy: FASHION VICTIM (Any Hero wearing a complete armor set for the first time) ?
    Nimeni nu stie ?

  3. #123 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Trebuie sa ai setul complet. Uite seturile pentru fiecare clasa

    Sacred 2:Set Items - SacredWiki

  4. #124 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Nimeni nu stie ?
    Greu de facut. Am incercat si eu o perioada sa fac un set mai mult din curiozitate decat pentru trofeu dar nu am reusit.

  5. #125 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Trebuie sa ai setul complet. Uite seturile pentru fiecare clasa

    Sacred 2:Set Items - SacredWiki
    Am inteles...mersi frumos dar dupa cum am vazut nush daca o sa reusesc sa adun un set complet...slabe sanse

  6. #126 SP
    Member DeianD's Avatar
    Survivalist...You completed the campaign with a Hero who never died.

    Asta se face cu un erou care sa nu moara deloc pe parcursul unei campanii sau care nu a murit deloc pana acum ca as vrea sa-l fac cu Seraphim (sa incep o noua campanie) dar am mai murit deja pana acum in campaniile anterioare jocate cu Seraphim?

  7. #127 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    daca este un erou nou poti face. daca ai mai jucat cu el si a murit nu merge

  8. #128 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    daca este un erou nou poti face. daca ai mai jucat cu el si a murit nu merge
    Ahhh pacat, as fi vrut sa joc cu Seraphim ca am ceva la lvl la el dar daca tre sa incep cu un erou nou e naspa ca tre sa o iau de la lvl 1

  9. #129 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ma lamureste si pe mine cineva care a jucat Sacred 2 pe Shadow Campain cum sa trec mai departe ca eu am ajuns intr-un loc de unde nu mai pot sa trec ...am terminat Light campain cu Seraphim si nu imi amintesc sa fi trebuit sa ma duc in acel loc in care imi cere sa merg acum si sincer sa fiu nu stiu pe unde, ca nu cred ca se poate ajunge acolo. Am pus o poza ca sa vedeti si voi unde imi cere sa merg...quest-ul este Green Island. Mi-e teama ca e vre-un bug ceva si am deja 89% din Shadow Campain
    Attached Images Attached Images img_0975.jpg

  10. #130 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Ma lamureste si pe mine cineva care a jucat Sacred 2 pe Shadow Campain cum sa trec mai departe ca eu am ajuns intr-un loc de unde nu mai pot sa trec ...am terminat Light campain cu Seraphim si nu imi amintesc sa fi trebuit sa ma duc in acel loc in care imi cere sa merg acum si sincer sa fiu nu stiu pe unde, ca nu cred ca se poate ajunge acolo. Am pus o poza ca sa vedeti si voi unde imi cere sa merg...quest-ul este Green Island. Mi-e teama ca e vre-un bug ceva si am deja 89% din Shadow Campain

    Undeva in Nord Est-ul insulei sunt niste pesteri. Pe acolo se ajunge in zona aia.

  11. #131 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Undeva in Nord Est-ul insulei sunt niste pesteri. Pe acolo se ajunge in zona aia.
    Esti sigur?...ca asa cum am zis am jucat cu Seraphim si nu asa s-a desfasurat jocul din cate imi amintesc eu.Nu ai putea sa-mi pui niste poze cu harta si sa-mi arati cam pe unde tre sa merg?

  12. #132 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Undeva in Nord Est-ul insulei sunt niste pesteri. Pe acolo se ajunge in zona aia.
    Total gresit...nu stiu dc ai dat un raspuns daca stiai in sinea ta ca nu asa era rezolvarea...(daca l-ai fi jucat ai fi stiut pe unde tre sa merg) cred ca mai bine te abtineai decat sa ma induci in eroare. In final am reusit sa trec...era simplu de tot dar din pacate nu am vazut (de nas) pe unde tre sa merg...dupa cum vezi in poza am marcat cu acea linie rosie pe unde trebuia sa trec pt a ajunge pe acea insula.
    Attached Images Attached Images rrrrrrrrr.jpg

  13. #133 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Total gresit...nu stiu dc ai dat un raspuns daca stiai in sinea ta ca nu asa era rezolvarea...(daca l-ai fi jucat ai fi stiut pe unde tre sa merg) cred ca mai bine te abtineai decat sa ma induci in eroare. In final am reusit sa trec...era simplu de tot dar din pacate nu am vazut (de nas) pe unde tre sa merg...dupa cum vezi in poza am marcat cu acea linie rosie pe unde trebuia sa trec pt a ajunge pe acea insula.
    Am level 39 la jocul asta. L-am terminat acum 2 luni. Si eu asa imi aduc aminte ca m-a trimis ca Inquizitor pe unde pe sus si pe urma pe sub pamant prin pesteri. Sunt 2 - 3 insule mai mici acolo daca imi aduc bine aminte. Si am mers pe sub fiecare pana am ajuns acolo. Nu stiu de ce esti asa norvos. Chill ! Life's so short!

  14. #134 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Am level 39 la jocul asta. L-am terminat acum 2 luni. Si eu asa imi aduc aminte ca m-a trimis ca Inquizitor pe unde pe sus si pe urma pe sub pamant prin pesteri. Sunt 2 - 3 insule mai mici acolo daca imi aduc bine aminte. Si am mers pe sub fiecare pana am ajuns acolo. Nu stiu de ce esti asa norvos. Chill ! Life's so short!
    Nu sunt nervos Lau si nici suparat nu sunt doar ca am orbecait ca bou pe acolo si nu stiam pe unde sa merg (asa cum am mai zis nu am vazut de nas) si era foarte simplu...trebuia sa trec putin prin apa...era apa mai mica, si ca un fel de ridicatura de pamant acolo unde am aratat eu cu sageata rosie si pe acolo trebuia sa trec pe cealalta insula, iar tu ma trimeteai undeva in N-E si pb a fost ca vroiam sa nu descopar mai mult de 20% din harta pt acel trophy dar pt faptul ca nu am stiut pe unde sa merg si m-am tot invartit pe ici pe colo la faza asta am terminat cu 21,1% In rest numa bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Similar Threads

  1. Sacred 2: Fallen Angel Videos By paul in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 20-08-2009, 07:52
  2. Sacred 2: Fallen Angel Amanat By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 28-04-2009, 21:08
  3. Sacred 2: Fallen Angel By Donely in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 07-09-2008, 18:22
  4. Sacred 2 Fallen Angel - Detalii si noi imagini By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-08-2008, 11:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts