Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 61 to 80 of 80

Thread: Razy's Gaming Room - Action Figure and Games unboxing and presentation

  1. #61 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu chiar sunt curios de ce mama naibii ti-ar da cineva Dislike la videos... Nu ca ai avea tone de subscriberi, dar pana si cei care intra, sa dea
    Strange world we live in...
    Nu are niciun dislike....

  2. #62 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Serios?
    Attached Images Attached Images 2020-04-08_145720.jpg

  3. #63 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Vorbeam despre videoclipul recent

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu si razvanrazy nu.

  5. #65 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou - Gremlins - Ultimate Gremlin Unboxing and Overview



    De data asta am mai adaugat un unghi de filmare, am filmat cu 2 obiective diferite si am schimbat putin ordinea in video

  6. #66 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ai incercat sa vorbesti cu cei de la https://www.101figurine.ro/? Poate iti trimit niste figurine pentru review.

  7. #67 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Razy's Gaming Room - Action Figure and Games unboxing and presentation

    Am prea putini abonati asa ca nu as vrea sa le scriu si sa ma refuze din cauza asta momentan.
    Ca fapt divers majoritatea achizitiilor (mele sau ale "sponsorului" meu) sunt de la ei

    Oricum postez si la ei pe facebook si vad ce postez si sunt foarte multi care fac (production quality foarte slab din pacate la marea majoritate).

    In momentul de fata si daca mi-ar da ceva ar fi problema cu timpu liber (imi ia cam 10-12h per video - filmat, montat, color correction, text, muzica, thumbnail, upload) si in momentul de fata am 7 filmate si needitate (3 filmate doar ieri)

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am avut noroc cu livrare la ora 10ish de la eMag asa ca am reusit sa filmez, editez si urc pana la ora asta


    Foarte multumit de editie. Statueta mi se pare ca arata mult peste asteptari si este foarte mare si bine facuta, iar restul bonusurilor sunt calitative, iar de joc nu mai zic nimic

    Am incercat o noua abordare la overview, ca sa scap de clasicul "statueta invartita" si sa arat doar detaliile.

    LE: ca tot vorbeam mai sus de rautatea oamenilor, mi se pare incredibil ca la nici 2 minute dupa ce l-am urcat, am primit deja un dislike - heck, cine a dat nici nu a apucat sa-l vada si cum video nu e intrending, e clar ca cine a dat dislike e subscribed

  9. #69 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Razy chiar nu conteaza faptul ca a luat dislike trebuie sa iei oamenii ca atare ... keep up the good work si ignora negativismul

  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stiu, doar ca m-a amuzat si tocmai vazusem discutia de mai sus

  11. #71 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Haters gonna hate! Ignora-i si mergi mai departe. Asta e lectia de am invatat-o de la unul, Johnnie.

  12. #72 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou - Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) - Leonardo: Unboxing and Overview


    L-am pus pentru prima data, cu Premiere azi la ora 19:00 din pura curiozitate Asa ca va astept pe youtube pe chat la ora 19 sa-l vizionam impreuna

    Dupa o pauza de cateva luni, am reusit sa editez acest video, filmat in urma cu cateva luni bune (cred ca prin Mai) pentru o statueta atat de misto realizata si totusi super ieftina (~170 lei la 101figurine).
    A ajuns usor sa fie una din statuetele preferate (un top 3 as zice, desi am peste 20 deja) prin simplu fapt ca este excelent realizata si detaliata si ma duce cu gandul la copilarie si cum stateam seara prin 90 si ceva si ma uitam la seria de filme TMNT pe unde o dadeau

  13. #73 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou cu Playstation 5 Unboxing - bonus am adaugat cateva macro shots pentru detaliile controller-ului, facute cu iPhone X si o lentila de macro



    Pentru prima data am adaugat si chapters. Aveam impresia ca se pun mai greu

  14. #74 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cyberpunk 2077 Unboxing



    O editie interesanta cu o statueta mult peste asteptari dpdv calitate si detalii

  15. #75 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou - The Dark Knight - The Joker (Beast Kingdom) Unboxing and Overview


    Unu din cele 5 filmate la inceput de an si pe care nu am reusit sa le editez pana acum din lipsa de timp
    Sper ca la urmatoarele sa ma misc putin mai rapid.

    Despre statueta, am ramas placut impresionat de calitatea hainelor, dar si sculpt si paint pentru cap, destul de calitative pentru ceva in acest price range (600 lei).
    Vine cu multe accesorii si 28 de articulatii + stand si este incredibil de pozabil.

    Overall o statueta mult peste asteptari si va urma un nou video cu un nou Joker (de data asta 1:6) la finalul celor 5 videos
    Attached Images Attached Images dsc_0157-b-w-r_1.jpg dsc_0215_1.jpg dsc_0132_1.jpg dsc_0123_1.jpg dsc_0128_1.jpg

  16. #76 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou - Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) - Donatello: Unboxing and Overview


    2 din 4 testoase done. Pe a 3a o am si nu am apucat sa o filmez, iar a 4a e pe drum

    Uimitor de multe detalii pentru ceva atat de mic/ieftin si astept cu mare drag sa le am pe toate 4 in colectie la raft
    Attached Images Attached Images donatello-1.jpg donatello-2.jpg donatello-3.jpg donatello-4.jpg donatello-5.jpg donatello-6.jpg donatello-7.jpg donatello-8.jpg

  17. #77 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    New video - Tomb Raider Collector's Edition - Unboxing and Overview


    O editie de colectie pe care am primit-o de la cineva care nu o mai voia si pe care nu am putut sa o refuz
    Statueta nu este de cea mai buna calitate dpdv articulatii, dar ca sculpt si paint este destul de reusita, desi fara un stand nu prea sta singura in picioare.
    Restul bonusurile din editie sunt slabe si cam inutile, dar overall, un collector's reusit caruia simt ca i-a lipsit un steelbook.

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video now si scurt pentru o statueta micuta si destul de ieftina
    The Last of Us Part 2 - Ellie With Bow - Unboxing and Overview


    Are mici defecte, dar pentru iubitorii jocului, as spune ca ar trebui sa fie de nelipsit. Ellie este destul de bine sculptata si pictata, cu multe pete de sange pe corp si pe arme, intr-o postura facuta celebra de imaginea de pe cutie.

    Ca un mic dar foarte enervant minus - nu au vopsit insignele de pe ghiozdan.
    Culmea, acele insigne sunt vopsite in statueta celor de la funko pop, statueta de 3 ori mai ieftina si mai mica.

    In rest, nu am ce sa-i reprosez, mai ales in acest price range (~220 lei)

    LE: ca un mic bonus, am adaugat in urma cu cateva saptamani si un quick unboxing vertical pentru Xbox Series X - recomandat sa fie vazut in mod vertical pe telefon

  19. #79 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa o alta pauza lunga (juma' de an) am revenit cu un video nou pentru o statueta care mi-a placut din prima secunda in care am vazut-o si era doar exclusiva Target in US.

    Batman Year Two (McFarlane Toys Gold Label) - Unboxing and Overview


    Este bazata pe o imagine facuta de McFarlane intr-un comic book si mi se pare fenomenal realizata si foarte impunatoare in raft.
    Din pacate, nu este lipsita de defecte sau probleme, plecand de la vopseaua luata acolo unde a fost scociul prins de cutie/obiect, pana la calitate figurinei care parca e facuta doar ca sa o tii in cutie.
    Am reusit sa-i rup o mana in timp ce filmam (nu am lasat faza in video) fara sa pun 1% din forta ca presiune, cand am vrut sa bag o mana la locul ei.

    E bine ca asa cum este expusa, cu acel cape mare si impunator, nu are si maini, astfel ca nu ma afecteaza prea tare.

    Ca filmare, e primul video filmat in intregime in 4K 60fps cu iPhone 13 si ma declar foarte multumit dpdv detalii si calitate (trebuie totusi mentionat faptul ca arata asa dupa 3 compresii - urcat in icloud si downloadat, editat in Final Cut si exportat si apoi urcat si procesat de youtube).

    Urmatorul video va fi tot cu Batman si sper sa reusesc sa-l urc putin mai rapid de 6 luni
    Attached Images Attached Images detective_577.jpg

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Video nou - The Batman Who Laughs & Robins of Earth -22 Multipack - Unboxing and Overview


    Fac ce fac si tot nu reusesc sa le termin mai rapid E greu rau de tot cu timpul liber pentru aceasta activitate...
    Dar totusi ma declar multumit de faptul ca am reusit sa-l urc mai rapid de 6 luni

    Un pachet foarte interesant si bine realizat, pentru un Batman mai ciudat, dar cu un back story foarte interesant, care m-a cucerit din prima secunda, desi nu sunt fan benzi desenate iar aceasta versiune a lui Batman nu a aparut pana acum decat acolo.

    Putin dezamagit de pretul de vanzare in romania, desi pretul de retail a fost 40$, la noi a ajuns pe la 420 lei, deci cam dublu, dar am considerat ca a meritat pentru 4 personaje

    Din punct de vedere articulatii, toate 4 stau foarte bine, dar e putin ciudat faptul ca efectiv au refolosit 100% corpurile celor 3 Robini, desi nu se observa cu usurinta, data fiind pose-abilitatea si expresia faciala diferita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Similar Threads

  1. YouTube Gaming and YT Profiles By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 14 Last Post: 30-08-2015, 01:55
  2. Replies: 0 Last Post: 26-07-2013, 08:32
  3. Replies: 0 Last Post: 23-06-2011, 22:38
  4. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 23:16
  5. Replies: 0 Last Post: 20-06-2011, 05:30

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts