Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Telefon 600 lei

  1. #1 SP
    Junior Member tutuN_'s Avatar

    Telefon 600 lei

    Salut , caut un telefon.Preferabil si fie aiba android.Buget:600 lei pret maxim.
    Sa nu aiba lag , sa se miste bine , sa aiba wi-fi , si cel mai important pentru mine cred , bateria sa tina cat mai mult.Il voi folosi foarte putin pentru jocuri , doar muzica , apeluri si internet.UN best-buy in acest pret.
    Astept recomandari.Doar cei care se pricep , multumesc.

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Android fara lag la 600RON? Si mai vrei si baterie buna? Poate gasesti un Moto G 1st gen redus pe undeva, verifica price.ro. In rest slabe sanse sa gasesti altceva.

  3. #3 SP
    Geo
    Junior Member Geo's Avatar
    Eu mi-am luat zilele astea un Evolio Neos de la Emag. Pe mine ma tine si bateria, lag nu am, pe internet merge super ok. Difuzorul se aude tare iar in timpul apelurilor sunetul e clar, nu baraie sau ceva de genul. Sunt foarte multumit de el.

  4. #4 SP
    Member ymess's Avatar
    Incearca un Xiaomi 1S la pretul asta.

  5. #5 SP
    Junior Member afganistanu's Avatar
    Iphone 4s

  6. #6 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    @tutuN_ iti recomand sa arunci o privire la acesta, mai bun nu o sa gasesti nou :
    Xiaomi Redmi 1S
    Daca cauti bine, il gasesti si la 600 RON pe alte site-uri.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Geo View Post
    Eu mi-am luat zilele astea un Evolio Neos de la Emag. Pe mine ma tine si bateria, lag nu am, pe internet merge super ok. Difuzorul se aude tare iar in timpul apelurilor sunetul e clar, nu baraie sau ceva de genul. Sunt foarte multumit de el.
    Man, a spune ca ca un smartphone de 479 RON cu Android nu are lag si e super OK, e ca si cand ai spune ca Dacia zboara! E lag pana si pe flagship-urile de 3000 RON... ca nu te deranjeaza pe tine, asta e altceva.

    In bugetul acesta, ai putea incerca un Telefon mobil Nokia 635 Lumia, Black sau Telefon mobil Nokia 630 Lumia, Dual SIM, Black.

  8. #8 SP
    Member ymess's Avatar
    Da, are dreptate MonkY, pentru criteriile tale, Nokia 630 cred ca e cea mai buna alegere. Tatal meu detine un astfel de telefon si am inteles ca bateria poate tine chiar si 4-5 zile. Cu utilizare moderata, internet si ceva jocuri o sa prinzi lejer 2-3 zile. Si cu utilizare intensa, jocuri si internet ar trebui sa prinzi o zi. Imi place mult designul si faptul ca e dual sim. In schimb ecranul nu e tocmai grozav, dar la pretul asta e ok. Camera nu am apucat sa o testez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts