Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Adevarul despre Vaccinul Gripei Porcine !

  1. #21 SP
    Member octav's Avatar
    hai mai nu mai fii asa de paranoic

  2. #22 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    octav...eu zic sa mai accepti si parerile altora si sa TACI DRACU' DIN GURA! nu vezi ca devii mitocan? cum sa ii spui omului ca pe mama lui nu o duce capul....

  3. #23 SP
    Member octav's Avatar
    pai mai nightpwrowler, daca ma-sa a facut atac de panica doar pentru ca ea credea ca are gripa porcina....trege tu concluziile...eu am spus ceva bland despre ea

  4. #24 SP
    Member Solozaur's Avatar
    RUN FOR THE HILLS!

    OT: din cauza crizei au ramas oamenii fara ocupatie si au inceput sa cloceasca conspiratii?

  5. #25 SP
    Member octav's Avatar
    criza e iarasi ceva in care nu cred

  6. #26 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Dar tu crezi in ceva mestere? Ah, stai, am uitat discutiile cu tine de pe topicul de religie si ateism, unde la fel nu acceptai alte pareri. Daca nu ai aflat pana acum, esti pe un FORUM. Pune mana pe un manual de istorie si vezi la ce servea forumul in Roma antica.

  7. #27 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Probabil ca i-a spus cineva cand era mic ca nu exista mos craciun....si acum nu mai crede in nimic.

  8. #28 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DeadlyGoD View Post
    Probabil ca i-a spus cineva cand era mic ca nu exista mos craciun....si acum nu mai crede in nimic.
    Probabil inca merge la psiholog din cauza asta.

  9. #29 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    A innebunit lumea cu Gripa porcina !!! Pe PRO-Tv la ora 8 au fost vreo 6 stiri la rand despre gripa porcina !
    O stire m-a facut sa cred ca e adevarat ce se spune despre vaccin : au spus ca UE a dat la fiecare tara nustiu cate vaccinuri si Germania a refuzat sa le ia , deci ei stiu ceva !


  10. #30 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Germanii stiu sa gandeasca pentru ei,la noi conducatorii fac orice zic americanii sau UE....patetici,nici nu stiau ce e ala codex alimentarus da l-au votat.Sa tot votezi cu asa "destepti"

    ---------- Post added 07-11-2009 at 07:28 PM ----------

    Tocmai ce am dat de articolu asta...ca e adevarat ca nu e adevarat pe mine ma lasat masca

    Virusul gripei porcine - Realitatea .NET � FORUM

  11. #31 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Probabil inca merge la psiholog din cauza asta.
    eu zic sa te duci tu la psiholog si sa te tratezi pentru ca in afara de criticat nu stii nimic...daca nu are ce sa iti faca psihologul interneaza-te intr-un spital de nebuni

  12. #32 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    eu zic sa te duci tu la psiholog si sa te tratezi pentru ca in afara de criticat nu stii nimic...daca nu are ce sa iti faca psihologul interneaza-te intr-un spital de nebuni
    Mi'l recomanzi pe al tau?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Colectia Adevarul - Filmele Adevarul By rodarkone in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 29 Last Post: 28-01-2011, 03:10
  2. Veti face vaccinul pentru H1N1 ? By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 34 Last Post: 03-12-2009, 15:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts