Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 71 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast
Results 201 to 220 of 1402

Thread: Discutii generale despre scoala

  1. #201 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Stii ca nu e facebook aici, asa-i ?
    poate vroiai sa zici twitter

  2. #202 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Ce-mi place mie generatia asta de...
    Ce vrei sa zici, ca n-am inteles..Lenesi sau cum?

  3. #203 SP
    Member octav's Avatar
    plictisiti, lenesi, smecheri si fitosi. ma uit si la astia de la mine din clasa, nu invata si au si pretentii. cat despre flori, este vorba de respect aici. foarte bine a facut, trebuia sa ii puna 10. intotdeauna mi s-a parut nesimtire sa nu duci flori unui profesor, indiferent ca e de romana sau de desen

  4. #204 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Doamna din aceasta poza este profesoara mea de mate, este renumita pe web....lol Gasisem un articol cu cat ci cum au furat ea si cu sotul ei......lol Doamne, ne-a dat azi un test.....
    Attached Images Attached Images 2008_12_02_21_01_08_298e4bf089fb7a68d4a04a7904ac310d-dsc05666.jpg

  5. #205 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    L.E -> Nu vreau sa mai aud in viata mea de logaritmi.....

  6. #206 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Sunt intr-o mica dilema aici. lol

    Azi dau test la chimie si nu stiu nimic. Toate colegele se duc pentru ca spun ca "nu vor sa le dea singure". Chestia e ca avem o singura ora pe saptamana, si ma gandesc ca daca chiulesc azi am destul timp sa invat pentru saptamana viitoare. Right ?

  7. #207 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Sunt intr-o mica dilema aici. lol

    Azi dau test la chimie si nu stiu nimic. Toate colegele se duc pentru ca spun ca "nu vor sa le dea singure". Chestia e ca avem o singura ora pe saptamana, si ma gandesc ca daca chiulesc azi am destul timp sa invat pentru saptamana viitoare. Right ?
    ai putea sa stai azi acasa si sa faci si cateva Hit-uri . Daca ai o ora pe saptamana inseamna ca nu ai prea mult de invatat . O absenta in plus sau in minus nu prea conteaza . Tu decizi

  8. #208 SP
    CR9
    Banned CR9's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Sunt intr-o mica dilema aici. lol

    Azi dau test la chimie si nu stiu nimic. Toate colegele se duc pentru ca spun ca "nu vor sa le dea singure". Chestia e ca avem o singura ora pe saptamana, si ma gandesc ca daca chiulesc azi am destul timp sa invat pentru saptamana viitoare. Right ?
    Luigi daca ai 2-3 lectii de invatat , baga-te pe ele si rezolva-le intr-o ora nici nu ai ce sa faci , sau daca ai mai multe asa cum a spus si Tudoran stai acasa si iti gasesti altceva de lucru sau a treia varianta pleci de la scoala impreuna cu colegele.
    Bafta la lucrare !
    Si eu azi am la fizica , dupa o amanare de 4 ore .

  9. #209 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cred ca raman acasa. Si-asa sunt racit, si faptul ca eu ies din casa in picioarele goale in zapada la doua noaptea nu ma ajuta deloc. lol

  10. #210 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Stii ca nu e facebook aici, asa-i ?
    Tu de ce te bagi in seama degeaba? eu nu am comentat cu nimic asa ca hai ca deja incepem sa stricam thread-ul asta cu offtopic

  11. #211 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Cum poti sa strici un thread de la categoria "Offtopic", cu offtopicuri?

  12. #212 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Da dar e vorba "despre scoala" nu despre "hai sa ii zicem lu' Cristy ca..."

  13. #213 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by octav View Post
    plictisiti, lenesi, smecheri si fitosi. ma uit si la astia de la mine din clasa, nu invata si au si pretentii. cat despre flori, este vorba de respect aici. foarte bine a facut, trebuia sa ii puna 10. intotdeauna mi s-a parut nesimtire sa nu duci flori unui profesor, indiferent ca e de romana sau de desen
    Sunt de acord cu tine,si eu repect(cat de cat) profesori,dar cand cumperi o floare de 10 ron,si ea ti-o refuza ca "cica" n-ai fost cuminte la ora..... .

  14. #214 SP
    Member octav's Avatar
    ca nu ai fost cuminte la ora e iarasi lipsa de respect. ia stai tu cuminte, invata si sa vezi cum iti accepta si un martiosor de 1 leu
    ON: Azi am stat numai la bate si romana, sunt invoit ca ma duc la olimpiada

  15. #215 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by parcel View Post
    Sunt de acord cu tine,si eu repect(cat de cat) profesori,dar cand cumperi o floare de 10 ron,si ea ti-o refuza ca "cica" n-ai fost cuminte la ora..... .
    O sa vezi tu mai incolo ca nu toate se rezolva cu o floare. Vad ca esti si revoltat ca nu ti-a primit-o.

  16. #216 SP
    Senior Member tray's Avatar
    de acuma va rog foarte frumos ,postati orice ,ca asa e normal
    fiecare ora ,fiecare nota , daca ati fost la wc in timpul scolii faceti un fel de twitter

  17. #217 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Vad ca esti si revoltat ca nu ti-a primit-o.
    Daca ii luam un bibelou de 100 ron ce faceam?Nu cred ca tie ti-ar conveni sa dai asa cu bani in vant.
    On:5 la mate in test...

  18. #218 SP
    Member octav's Avatar
    Ti-am zis, e vorba de respect. Daca nu dai 2 lei pe profesor si pe materie normal ca nu iti accepta cadoul pentru ca stie ca e pentru o nota mai buna.
    P.S.: Nu ma gandeam ca esti asa de slab la scoala...De curiozitate, ce medie ai avut pe primul semestru?

  19. #219 SP
    Member Ayrton's Avatar
    Generala sau la mate?
    Generala:7,8 si ceva
    Mate:5

  20. #220 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    de acuma va rog foarte frumos ,postati orice ,ca asa e normal
    fiecare ora ,fiecare nota , daca ati fost la wc in timpul scolii faceti un fel de twitter
    tray, cand ai vazut ultima data un wc de la scoala ? lol Nu e o priveliste placuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 71 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii generale GSM By MonkY in forum GSM
    Replies: 43 Last Post: 26-10-2021, 14:01
  2. Discutii generale By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 13-09-2021, 19:56
  3. Replies: 8 Last Post: 02-12-2014, 23:20
  4. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52
  5. Lineage 2 - Discutii Generale By OlBlueEyes in forum Jocuri PC
    Replies: 10 Last Post: 16-10-2010, 12:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts