Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 112 of 112

Thread: Canalul meu de youtube enjoi !

  1. #101 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    SFAT from Edu.ro : Afla cand trebuie pus 1 'i' si cand trebuie pusi 2 de 'i'
    In general la plural se pun doi.

  2. #102 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Eu stiu ca sunt fanboy de-aia ma simt ofensat. Dar nu mi se pare corect sa ne cataloghezi tu asa si sa te dai atat de superior. Who gives a sh*t ca tu ai toate consolele si n jocuri ptr fiecare, daca nici macar nu le joci? Sau si daca le joci, fiecare joaca ce, cand, si unde vrea. Daca tu nu ai pe ce altceva da banii asta e, mai cumpara un PS3 sa ai 3 si vezi poate asta te face mai fericit.

  3. #103 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    SFAT from Edu.ro : Afla cand trebuie pus 1 'i' si cand trebuie pusi 2 de 'i'
    In general la plural se pun doi.
    YouTube - The more you know

    Multumesc de sfat sa sti ca eu nu aveam idee cum se scrie...

    ---------- Post added 07-06-2010 at 05:33 PM ----------

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Eu stiu ca sunt fanboy de-aia ma simt ofensat. Dar nu mi se pare corect sa ne cataloghezi tu asa si sa te dai atat de superior. Who gives a sh*t ca tu ai toate consolele si n jocuri ptr fiecare, daca nici macar nu le joci? Sau si daca le joci, fiecare joaca ce, cand, si unde vrea. Daca tu nu ai pe ce altceva da banii asta e, mai cumpara un PS3 sa ai 3 si vezi poate asta te face mai fericit.
    Nu este vorba de superioritate aici ...De jucat le joc ca doar de aia le cumpar ...Daca te simti ofensat nu am ce sa iti fac sincer...

  4. #104 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Walkman: Nu imi convin multe pe forum, dar asta inseamna o comunitate. Ne dam in cap, ne iubim pe urma, ne luam la tranta pe aici, "omoram" americani impreuna, in jocuri. Sa nu crezi ca iau apararea cuiva. Doar ca de cateva pagini, daca nu chiar de la prima, este aceeasi discutie interminabila. Oameni care i-au sarit la "jugulara", el care jigneste in stanga si in dreapta si uite asa nu se mai incheie discutia asta niciodata.

  5. #105 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mie imi place ca inca face fatza Altul se lasa de postat clipuri pana acum ...

  6. #106 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by mentorica View Post
    1.Pentru ca imi batea lumina in ochii si am probleme cu ochii

    2.Am doua campani electorale in spate (una din ele prezidentiala)

    3.daca nu da cu muci in fasole si nu isi umfla muschi nu se simte bine

    4.Se pare ca forumu a fost invadat de toti inteligenti

    5.Intreaba guvernul din tara ta care vrea banii pentru ca anuminte servicii sa existe ..

    6.arunce cu rosi si alte legume
    Strike 1, strike 2, strike 3, strike 4, strike 5, strike 6.....You're out x2
    Hmm...stai asa ca ai zis tu o vorba inteleapta acum vreo 4 posturi: "Si apropo mai invata limba romana si pe urma scrie pe un forum"
    True, true.

  7. #107 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Strike 1, strike 2, strike 3, strike 4, strike 5, strike 6.....You're out x2
    Hmm...stai asa ca ai zis tu o vorba inteleapta acum vreo 4 posturi: "Si apropo mai invata limba romana si pe urma scrie pe un forum"
    True, true.
    Trebuia sa te faci profesor .....Ba frate nu iti place nu te mai uita la posturile mele ...Nu iti place nu te uita la filmulete...Te ataci aiurea...

  8. #108 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Suntem o comunitate, dar fara suparare, nu primim in ea analfabeti

  9. #109 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Suntem o comunitate, dar fara suparare, nu primim in ea analfabeti

  10. #110 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Aaand you are? The Gatekeeper? se mai trezesc si "modelatori" wannabe's

  11. #111 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Suntem o comunitate, dar fara suparare, nu primim in ea analfabeti

    Prietene daca ma grabesc cand scriu asta ma face analfabet...Eu zic sa iti vezi de treaba ta...

  12. #112 SP
    Admin MonkY's Avatar
    OK guys... am si eu o limita. Am incercat sa fiu fair, si sa-l las pe mentorica sa se manifeste pe forum referitor la propriul sau canal de youtube... i-am lasat si pe ceilalti sa-si spuna parerea sau sa-i atraga atentia, dar s-a mers cam prea departe (in special cu injuriile, atacurile, cuvintele urate). Prin urmare, punem stop aici, iar fanii lui mentorica stiu unde sa-l gaseasca pe youtube. Enjoy !

    P.S. Si nu uitati: ... pt. ca de engleza nu mai spun nimic !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Ce Xbox sau PS merge pe televizorul meu ? By EuSuntChuckNorr in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 12-09-2014, 10:04
  2. E normala temperarura procesorului meu? By TheQuen in forum Hardware
    Replies: 4 Last Post: 20-02-2014, 12:56
  3. Canalul meu de Youtube By heLLboy :x in forum Foto & Video
    Replies: 1 Last Post: 20-12-2013, 13:17
  4. Intro-ul meu in Affter Effect's ! By andreiaka in forum Foto & Video
    Replies: 4 Last Post: 27-08-2013, 12:29
  5. 10 pentru primul meu calculator By Hyp in forum Offtopic
    Replies: 19 Last Post: 03-07-2010, 18:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts