Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 161 of 162 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 LastLast
Results 3,201 to 3,220 of 3231

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #3201 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Au ajuns!!! Collection complete! Fun little project ❤ #Kickstarter "Get ready to get immersed in the dark retro worlds of artist Steven Rhodes again!" #acceptdeath You're dead. You're done.
    Cand le voi desface si ma voi juca? Probabil niciodata dar important e ca am contribuit la aparitia/existenta lor. #NRFB (never remove from box)
    Attached Images Attached Images img_9619.jpg img_9620.jpg img_9621.jpg img_9624.jpg img_9627.jpg

  2. #3202 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Soundbar Q60B (ceva de buget) 816 lei | emag
    Lampa si cana 157 lei | ozone
    Attached Images Attached Images 20221121_131722_compress34.jpg 20221122_132436_compress40.jpg

  3. #3203 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nendoroid Astro venit tocmai din Japonia, ma mir ca au onorat precomanda, ma asteptam sa intarzie destul de mult tinand cont ca lansarea oficiala a avut loc doar in Asia momentan.

    Intr-una din poze am incercat sa reproduc un wallpaper renumit, dar nu pot ca aluneca pe controller
    Attached Images Attached Images dsc_0847.jpg dsc_0851.jpg dsc_0884.jpg dsc_0919.jpg dsc_0812.jpg

  4. #3204 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    O luna îi dau !
    Attached Images Attached Images img_6694.jpg

  5. #3205 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi-am facut un cadou de ziua mea de la avstore.
    Attached Images Attached Images ath-m50xbt2_01.jpeg ath-m50xbt2_02.jpeg

  6. #3206 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mi-am facut un cadou de ziua mea de la avstore.
    Salut si …La multi ani ! Le-ai luat si pt gaming ?

  7. #3207 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Salutare si thank you

    Nu, pentru console am casti individuale. Le-am luat in special pentru muzica si pentru ca m-am saturat sa stau cu airpods-urile in urechi mereu si sa ma doara urechile de la ele, dar si pentru call-uri.
    Dar cu siguranta le voi testa si cu cablu, la ambele console.

  8. #3208 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Salutare si thank you

    Nu, pentru console am casti individuale. Le-am luat in special pentru muzica si pentru ca m-am saturat sa stau cu airpods-urile in urechi mereu si sa ma doara urechile de la ele, dar si pentru call-uri.
    Dar cu siguranta le voi testa si cu cablu, la ambele console.
    Si eu am individuale si ajung sa am cate trei perechi pe birou ,fiecare cu scopul ei . Ma gandeam la niste casti BT pe care sa le conectez la BT-ul televizorului pt o solutie All in One . Sa am si PS-ul , Xbox-ul …etc. la aceeasi pereche . Cum se comporta ? Lag, calitatea sunetului ?

  9. #3209 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am apucat sa testez decat pe telefon - iPhone - pana acum si sunt ok. Nimic wow sau paote sunt eu prea pertentios. Am activat si egalizator de pe telefon dar again, nimic wow.
    Nici nu sunt vreun audiofil, dar sunetul este clar, desi mi-ar fi placut o separare mai clara pe sunete.

    Ce-mi place este ca le pot tine pe cap cu tot cu ochelari si nu simt presiune, desi nu are buretele mai mic/moale in zona respectiva.

  10. #3210 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Si eu am individuale si ajung sa am cate trei perechi pe birou ,fiecare cu scopul ei . Ma gandeam la niste casti BT pe care sa le conectez la BT-ul televizorului pt o solutie All in One . Sa am si PS-ul , Xbox-ul …etc. la aceeasi pereche . Cum se comporta ? Lag, calitatea sunetului ?
    Nu poti sa te joci cu castile pe Bluetooth. La LG, de exemplu, cand conectezi castile cu BT nu mai poti selecta niciun mod de imagine legat de ''game'', input-lag va fi groaznic. La alte TV-uri care poate nu au aceasta restrictie, va fi lag fara indoiala la sunet.

  11. #3211 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    Nu poti sa te joci cu castile pe Bluetooth. La LG, de exemplu, cand conectezi castile cu BT nu mai poti selecta niciun mod de imagine legat de ''game'', input-lag va fi groaznic. La alte TV-uri care poate nu au aceasta restrictie, va fi lag fara indoiala la sunet.
    In special la LG ma interesa ! Pfff ! Thx man !

  12. #3212 SP
    Member adin33's Avatar
    Cumpărate de pe olx la 350 lei cu tot cu transport
    Attached Images Attached Images img_20230215_145333.jpg

  13. #3213 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Nici nu stiam ca LC CX-ul are iesire pt casti !
    Philips Fidelio X2HR la 699 ron, Emag. (detin Fidelio X1 de 9 ani si inca se aud superb. Au avut nevoie insa de o ...mica ajustare ultima poza) Bune au fost si nu-mi trebuie mai mult ! Recomand !
    Attached Images Attached Images fidelio-x2_1.jpg fidelio-x2_2.jpg fidelio-x1.jpg

  14. #3214 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi momentan am pus pe hold tot ce inseaman figurine, achizitie, video, review, samd, nu am putut refuza precomanda asta de aproape 1 an de la 101figurine
    Attached Images Attached Images last-us-p2-neca_01.jpeg last-us-p2-neca_02.jpeg last-us-p2-neca_03.jpeg last-us-p2-neca_04.jpeg

  15. #3215 SP
    Member adin33's Avatar
    Cumpărată de pe olx cu 120 lei cu tot cu transport
    Attached Images Attached Images img-20230509-wa0000.jpeg

  16. #3216 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Nu intentionam sa fac upgrade la 13 pro max-ul pe care-l aveam, dar a crapat, la propriu.
    Attached Images Attached Images img_2900.jpeg

  17. #3217 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Cea mai misto husa ever! (este si pt Samsung) . La fel si charger-ul ! (Amazon.de).
    Attached Images Attached Images img_0025.jpg

  18. #3218 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca să fie bine, să nu fie rău!
    Attached Images Attached Images img_8868.jpg img_8738.jpg img_8713.jpg dbb8bc08a0597292fd7f73922caac8ed.jpg

  19. #3219 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am facut ceva damage pe Amazon! Bye-bye, eMag (ma cert cu ei de cateva saptamani, pentru ca desi am Genius de vreo 3 ani, locatia mea inca nu beneficiaza de livrare gratuita). Culmea, Amazon-ul e la mii de km distanta, si poate livra gratuit, eMag-ul e la vreo 5Km, si nu poate. Oh, well...
    Attached Images Attached Images img_8881.jpg img_8561.jpg img_8262.jpg img_8241.jpg

  20. #3220 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Tab S9 Ultra, BF2023, de pe Samsung ro la 4700ron
    Attached Images Attached Images tab2.jpg tab4.jpg tab1.jpg tab3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22129 Last Post: 25-03-2024, 21:30
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts