Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20
Results 381 to 385 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #381 SP
    Member Rukax's Avatar
    Asta voiam initial sa fac...dar acum cu toata agitatia asta..

  2. #382 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca nu e graba, eu zic ca poti sa mai amani achizitionarea unui TV. Poate prinzi vreo oferta prin vara sau toamna, un Black Friday, ceva. Cu niste noroc, se duce si nebunia asta pana atunci.

  3. #383 SP
    Member ymess's Avatar
    Guys, am nevoie de o parere.
    Caut un telefon android, undeva in jur de 1000 de lei.
    Ma gandeam la un Xiaomi 9 sau 9S/9Pro sau un Galaxy A51.
    Aveti ceva sugestii pro/contra? Fie astea sau alte telefoane.
    Ma uitam la One Plus Nord dar nu m-as indura sa dau 2000, nu sunt atat de heavy user.
    Nu tin neaparat la NFC sau camera, ma intereseaza sa fie ecranul, softul si bateria okay.

  4. #384 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Ce sa aleg dintre următoarele carti:
    Dune 9 volume, Witcher 7 volume sau Seria Cântec de gheață și foc (Urzeala tronurilor, sper sa nu ma înșel) ?

    As opta către Dune.Daca a citit cineva seria, as dori sa mi spună dacă este captivanta si rezonabila de citit ca ambiguitate?

    La Witcher n am jucat jocul și n am vazut nici serialul.

  5. #385 SP
    Member codpin's Avatar
    Dune am citit doar prima carte, e misto. Am inteles ca mai departe se mai dilueaza povestea si unele volume sunt chiar slabe.

    Witcher e misto! Am citit tot si daca esti fan universul asta, o sa-ti placa. Incepe simplu si pare ca e o poveste destul de banala dar pe la vol 3-4 chiar intra in paine si ai tot felul de intrigi. Ultimul volum e superb, din pct meu de vedere. Tot felul de plot twists si momente care te lasa cu gura cascata. Nu e de nivelul Wheel of Time dar intelegi si tu, e o poveste faina cu niste personaje de care te atasezi pe parcurs. Recomand oricui.

    Seria Foc si Gheata e undeva sus in lista mea de preferinte. Am citit tot ce a scos Martin si am urmarit si serialul. In schimb nu pot recomanda seria pentru ca nu e terminata. Daca ai nervii necesari sa te implici emotional intr-o poveste si sa traiesti impreuna cu personajele alea niste momente faine dar apoi sa inchizi ultimul volum aparut care se termina cu un cliffhanger masiv, go for it! Dar faptul ca el se focuseaza pe alte proiecte si tot amana sa scoata penultimul volum, faptul ca firele narative deschise sunt greu de concluzionat in doar 2 volume ramase de scos si faptul ca nu cred ca mai apuca sa scoata nimic pana moare, ma face sa recomand aceasta serie doar masochistilor.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10 18 19 20

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts