Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Cum incarci filme pe YouTube in 2020 ?

  1. #1 SP
    Banned Alex Khan's Avatar

    Cum incarci filme pe YouTube in 2020 ?

    N-am pretentii sa castig bani din asta (stiu, trebuie talent, carisma, donatori, firme de publicitate sa te sustina, pile de la alti streameri).
    Dar zic sa ma apuc si eu sa uploadez clipuri din jocuri din pasiunea de a colectiona momente.

    Dar nu inteleg cum de reusesc majoritatea streamerilor sa incarce o gramada de clipuri intr-un interval scurt de timp, si de 15 minute, si de 30 minute, si de o ora.
    Ieri am stat o ORA sa mi se incarce un clip de 14 minute. Pentru 120 de vizualizari si 3 like-uri. Te descurajeaza din start sa te lasi. E cumplit! In 2020, in plina era a internetului de mare viteza, sa stai o ora sa-ti incarce un clip de un sfert de o ora?

    Am incercat sa uploadez un clip de 50 minute din Cyberpunk inregistrat cu AMD Recorder - am stat si am asteptat 2 ore degeaba, ca apoi sa mi se transmita ca procesarea a fost abandonata, cica era prea mare fisierul - 10 GB.
    Am folosit bandicam sa editez, sa tai si sa impart fisierul mare de 10 GB in trei cu cate 3 GB fiecare/16 minute.
    La fel, nu treceam de procesare.

    Serios, voi cum procedati ca sa incarcati rapid un clip pe You Tube?

    Cum reusesc unii sa faca playlisturi cu peste 30-100 de clipuri dintr-un joc intr-un interval scurt de timp?
    Si totusi, vorbim de americani si vest-europeni care nu au internet la fel de rapid ca cel al romanilor (asta stiam din presa).

  2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Editeaza-l intai si exporta-l de acolo. Eu am clip de 15 minute incarcat zilele trecute, 4.5GB - upload in 3-5 minute si inca pe atat pentru procesarea pentru 1080p.

    Presupun ca multi fac streaming direct pe youtube, cand joaca. Ori de pe console (unde este foarte usor) ori de pe PC. Asa nu-ti mai bati capu nici cu editare si nici cu upload.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cum faci bani din YouTube, jucandu-te jocuri video? By GamblerRambler in forum Offtopic
    Replies: 18 Last Post: 06-07-2020, 07:49
  2. Replies: 3 Last Post: 29-01-2013, 10:15
  3. Cum pot vedea filme pe ps2 ? By djrmmix_mihnea in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 17-12-2011, 21:54
  4. Cum poti vedea filme pe ps2 ? By ghas in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 10 Last Post: 13-07-2011, 15:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts