Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 34 of 34

Thread: Moto GP

  1. #21 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Trebuie sa recunosc, am varsat cateva lacrimi dupa aflarea vestii ca Simoncelli nu a rezistat accidentului...eram la masa cu mancarea in gura cand am auzit stirea la radio...pur si simplu in urmatoarele 3 secunde ochii imi erau plini de lacrimi.Nu era deloc pilotul meu favorit insa dupa ce urmaresti ani la rand cursele acestora etapa de etapa, parca se leaga ceva intre tine si ei, incepi sa-i simti, sa-i cunosti oarecum si sa ai acel "ceva" pt fiecare dintre ei...de aceea imi pare tare rau pt ce s-a intamplat.Condoleante familiei si Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.


    Attached Images Attached Images simoncelli-250-dutch-gp.jpg

  2. #22 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Damn, deci pana la urma este un topic MotoGp dedicat

    Eu postasem aici:
    Urmariti mica mea analiza :/ ce parere aveti?

    ...uitati-va cu atentie la clip. Eu sunt de parere ca lui Marco i s-a facut rau (a ametit sau ceva) si de acolo a inceput totul. Cum sa stea asa lipit de motocicleta? Nu exista asa ceva la experienta pe care o au pilotii...

    Trebuia sa-i dea drumul instantaneu. A ramas inclestat in sa.

    Ce ma intorc pe dos clipurile astea :/ ...

    Eu cred ca nici peste o luna nu-mi revin din soc.


    ---------- Post added 23-10-2011 at 02:25 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mika View Post
    E foarte rapid Simoncelli si e abia in al doilea an in MotoGP. Cred ca o sa aiba un viitor mare, alatur de Stoner.
    ...se pare ca nu te-a ascultat

  3. #23 SP
    Member BogdaN_RO's Avatar
    Incredibil ce se poate intampla... O sa simt treaba asta pe sirea spinarii ceva timp..


  4. #24 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Mda...ai dreptate...el pur si simplu era tarat pe asfalt in timp ce motocleta era destul de dreapta...nu inteleg dc era el in pozitia aceea asa de jos si nu a dat drumu motocicletei...buna remarca ta...eu unu nu am realizat acest aspect

  5. #25 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    In filmul de aici apare si filmarea de la bordul motocicletei urmatoare, se vede felul in care a derapat Simoncelli.. Probabil a tras de ghidon, n-a avut timp sa dea drumul motocicletei si a revenit pe trasa in loc sa iasa in decor..

    R.I.P.

  6. #26 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu..a vrut sa se redreseze....n-a vrut sa dea drumul la motor..iar casca e foarte probabil sa-i fi cazut din cauza ca era cu cateva numere mai mare(din cauza frizurii lui)..nici acum nu-mi vine sa cred

  7. #27 SP
    Member drati71's Avatar
    RIP MARCO SIMONCELLI

    CIAO "SUPER SIC"


  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...superba poza.
    Attached Images Attached Images 299810_289998441024002_100000415456455_1086810_145711353_n.jpg

  9. #29 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #30 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    mai urmariti măi motogp ?e super cursa acum la le mans

  11. #31 SP
    Member drati71's Avatar
    Normal ca ne uitam, dar pacat ca a cazut Rossi!

  12. #32 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Frumoasa cursa. Superba depasirea lui Marquez.

  13. #33 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    cum bine zicea un telespectator..rossi nu este si posibil nu va mai fi nicioadata cel de dinainte de accident.

  14. #34 SP
    Member drati71's Avatar
    Mai vedem noi!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Motorola Moto G By Dant3 in forum GSM
    Replies: 16 Last Post: 25-01-2014, 03:59
  2. Motorola Moto X By trickz in forum Android
    Replies: 1 Last Post: 03-08-2013, 21:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts