+ Reply to Thread
Page 27 of 58 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast
Results 521 to 540 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #521 SP
    Senior Member mark's Avatar
    MonkY care e faza cu tapatalk? Nu mai merge pe mobile site-ul in tapatalk?

  2. #522 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Merge da' te simti prizonier in bazar+media

  3. #523 SP
    Admin MonkY's Avatar
    mark: merge ok la mine. Ai ultima versiune de tapatalk?
    Dudel: in tapatalk poti sa mergi in Latest - Participated si iti ignora orice altceva. Sau faci browsing din Forum doar pe ce anume te intereseaza. Sorry, e o versiune super light care nu-mi da voie sa customizez nimic... Ca as pune ceva ca pe site "Except Bazar & Videos"

  4. #524 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Acum si-a revenit nu stiu ce avea inainte de nu mergea.


    Sent from Romania!

  5. #525 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Birthdays
    uita-te la ora cand au fost create ultimele 3 threaduri .

  6. #526 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Birthdays
    uita-te la ora cand au fost create ultimele 3 threaduri .
    Cred ca e ok. A incercat cineva sa-mi explice ca e vorba de diferite Timezones pentru useri. Probabil ca daca vreunul din userii care au birthdays azi sunt din alt Timezone, creeaza threadul mai devreme (sau mai tarziu daca toti sunt cu GTM+x). Desi sincer ar trebui sa nu-mi pese ca la americani e noapte

  7. #527 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Nu merg urmatoarele butoane de sub avatar: User Experience, User Contact Info, Extra User Details si Arcade. E doar la mine sau la toti nu se intampla nimic cand dati click.

  8. #528 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Nu merg urmatoarele butoane de sub avatar: User Experience, User Contact Info, Extra User Details si Arcade. E doar la mine sau la toti nu se intampla nimic cand dati click.
    + 1

    Si inca ceva: De ce sa micsorat font-ul site-ului?

  9. #529 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    + 1

    Si inca ceva: De ce sa micsorat font-ul site-ului?
    Fontul nu este modificat. Cred ca este de la optiunile din browserul tau. Verifica zoom-urile

  10. #530 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    mai mult ca sigur sistemul cu taburile nu este inca gata, a mentionat MonkY acum ceva timp ca dureaza ceva pana o sa introduca plug-in'ul.

  11. #531 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Nu imi apare Trader Rating-u'.

  12. #532 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry guys, momentan e "under construction" sectiunea de sub avatar. Din pacate era programat pt. astazi sa continui munca, dar am fost toata ziua plecat. Sunt zombie asa ca voi incerca sa rezolv maine. In mod normal trebuia sa fie ceva simplu... un copy/paste din versiunea anterioara a site-ului. Dar, se putea sa nu modifice COMPLET variabilele cei de la vB? Inca astept sa-mi spuna si mie care Dzeu sunt variabilele respective... sau ma apuc maine sa caut de nebun...

  13. #533 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    File Upload Manager este genial, una dintre cele mai bune features din noua versiune, way to go MonkY, �nsă aș avea o mare rugăminte: există o limită de 60 de fișiere per album, s-ar putea mări? Am albume care au peste 100 de imagini (concept art & stuff), era interesant dacă reușeam să fac upload fără să le despart �n partea 1, partea 2, etc.

  14. #534 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Fontul nu este modificat. Cred ca este de la optiunile din browserul tau. Verifica zoom-urile
    Ba s-a schimbat ceva, e mai mic fontul peste tot, zoom-ul e 100%... Baieti, bagati inapoi fontul original, asta e prea mic.

  15. #535 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru cei care nu doresc sau nu pot sa foloseasca noul File Manager (Manage Attachments), pot merge in Control Panel la General Settings (sau direct aici) si in partea de jos pot dezactiva managerul de fisiere nou. Automat va intra in functiune cel "vechi". Enjoy!

    RaverX: nu stiu la ce anume te referi, dar nu am mai modificat nimic lately referitor la fonturi. Spune-mi ce browser folosesti, in ce rezolutie and i'll give it a try! Eu de obicei testez pe toate browserele, inclusiv pe un amarat de Nokia... pe iPod, iPhone 4, iPad... pentru a ma asigura ca e ok. Singurele care mai fac mici probleme sunt versiunile mai vechi de Internet Explorer...

  16. #536 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    File Upload Manager este genial, una dintre cele mai bune features din noua versiune, way to go MonkY, �nsă aș avea o mare rugăminte: există o limită de 60 de fișiere per album, s-ar putea mări? Am albume care au peste 100 de imagini (concept art & stuff), era interesant dacă reușeam să fac upload fără să le despart �n partea 1, partea 2, etc.
    Acum limita a fost extinsa la 100 de fisiere per album. Din pacate vad ca e un mic bug, anumite imagini nu sunt resized... grrr...

  17. #537 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pentru cei care nu doresc sau nu pot sa foloseasca noul File Manager (Manage Attachments), pot merge in Control Panel la General Settings (sau direct aici) si in partea de jos pot dezactiva managerul de fisiere nou. Automat va intra in functiune cel "vechi". Enjoy!
    you have done us a great favor! Mii de multumiri . Desi il aveam de ceva timp File Manager-ul ala si l-am folosit destul de des cand postam stiri, tot nu m-am obisnuit cu el. E mult mai user friendly vechiu File Manager daca ma interbi pe mine.

  18. #538 SP
    Member klausn's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai spus, insa la butonul ''Firts'' trebuie sa apesi pe sageata de langa el, insa la ''Last'' poti apasa pe intreg ''butonul''.

  19. #539 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by klausn View Post
    Nu stiu daca s-a mai spus, insa la butonul ''Firts'' trebuie sa apesi pe sageata de langa el, insa la ''Last'' poti apasa pe intreg ''butonul''.
    Probabil te referi la butoanele de First si Last. Testat acum in Firefox si Chrome si la ambele merge sa apas oriunde... fie pe sageata fie pe text...

  20. #540 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    RaverX: nu stiu la ce anume te referi, dar nu am mai modificat nimic lately referitor la fonturi. Spune-mi ce browser folosesti, in ce rezolutie and i'll give it a try! Eu de obicei testez pe toate browserele, inclusiv pe un amarat de Nokia... pe iPod, iPhone 4, iPad... pentru a ma asigura ca e ok. Singurele care mai fac mici probleme sunt versiunile mai vechi de Internet Explorer...
    IE8, 1920x1080.
    Dar acum iar pare ok, aseara as putea jura ca era mai mic fontul. O sa fac un print screen acum pe un thread si daca mai apare problema mai fac si atunci un print screen si le compar.

+ Reply to Thread
Page 27 of 58 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts